Şimdi Ara

Aksigorta kafasına göre adresime faiz binmiş borc yolladı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaza sırasında iki taraflı tüm kaza tutanaklari tutulmuş. Fotoğraflar çekilmiş. Hem ben de hem karşı tarafta hem de aksigorta da tüm evraklar varken adamlar olay yerinden kaçmışım diye bana faizi binmiş borc yolluyorlar.

Arayıp dosyaya bakınca evet tutanaklar varmış. Mail atın düzeltelim dosyanızı kapatalım diyorlar.

İnsanların canını sıkmak bu kadar kolay mı? Durduk yere tüm bayram canımı sıktılar. En sonunda pardon kuzenim yazmış muhabbeti gibi evet olay yerinden kacmamisiniz mail atın düzeltelim diyorlar. Olay yerinden kaçan adam ya alkollüdur ya da ehliyeti yoktur.

Bu şekilde kafalarına göre saçma sapan ithamlarda bulunup borç yollayıp odemezsen haciz yollarız ha diye tehdit edip sonra da pardon demenin bir cezası yaptırımı yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun , büyük ihtimalle hasar dosyasını açan servis eksik evrak yüklemiştir sizin canınız sıkılmıştır.

Hazine bakanlığına şikayet edin e devlet üzerinden en azından kulakları çekilir.
  • İnsanlık hali hata olur, siz de nihayetinde çalışıyorsunuz bi iş yapıyorsunuz, sizinde başınıza da geliyordur hata mutlaka. Eğer işlem düzeltilirse yapacak bir şey yok. Kimse uğraşmaz bunun için, herkesin başına gelebilecek bir hata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damneed -- 19 Ağustos 2019; 15:20:29 >
  • damneed D kullanıcısına yanıt
    Hata olabilir anlarım da.

Bir sms atsalar keşke. Böyle oldu. Tarafınızdan bu ücreti alma hakkımız doğdu falan diye. Ne tebliğ var ne bir şey.

Bana mektup yolluyorlar. Şu kadar ana para şu kadar da faiz binmiş borcun var. Derhal şu hesaba yatır. Yoksa haciz yollayacagiz diye. Bayram tatili diye arayamadım dosyama bakan kişiyi. Öyle bir mektup ile karşılaşınca da insanın morali bozuluyor.

Bayram sonrası arıyorum. Bizim tutanağımiz var diye istiyorsanız yollayım diyorum. Başta ödemeniz gerekiyor falan diye ikna etmeye çalışıyor beni hala. Sonra anladı olmayacak aa evet tutanağıniz burdaymış mail atın düzeltelim diye safa yatıyor. Bana çok hata yapmışlar gibi bir izlenim bırakmadılar. Sanki biz yemi atalım yerse yer hesabı is yapıyorlar gibi geldi.

E-devlet de bunun ilgili bir kısım varmış. Oradan güzelce bir yazalım. Çok da bir şey değişmez ama. Yazalım bakalım ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.