Şimdi Ara

Akşam belirli saat aralığında internetin sürünmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tam olarak akşam 18:00 - 00:00 arası internet resmen sürünüyor.
    100 mbps bağlantım 15lere hatta 8 mbpslere kadar düşüyor download hızında. ping tavan yapıyor.
    sanırım bu en az 2 aydır böyle.

sizlerde de böyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infestor -- 2 Ocak 2020; 17:49:57 >

• buyrun burdan yakin

• Çözüm üretmiyorlar. Maalesef 1,5 ay katlanabildim devamında iptal ettirip millenicom bağlattım. Çözüm için uğraşan bir firma değil. Maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k8s

Çözüm üretmiyorlar. Maalesef 1,5 ay katlanabildim devamında iptal ettirip millenicom bağlattım. Çözüm için uğraşan bir firma değil. Maalesef.
    iptal süreci sıkıntılı mı? ek ücret vs. çıkarttılar mı?
  • Bir aydır akşamları böyle oluyor. Pazartesi günü destek kaydı bıraktım dönüş olmadı. Biraz daha böyle giderse milleni'ye geçmeyi düşünüyorum.
    https://www.speedtest.net/result/8908948763
  • Kablonetse normal çünkü onların sınırsızları böyle. Bende de aynı 19-00 saatleri arasında 25mbps olarak ayarlı
    Edit: Parodn oris forumuymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeTeRPaNN -- 2 Ocak 2020; 21:54:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türktelekomda yılbaşı gecesinden beri kopma sorunu yaşıyorum ben de. anlamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infestor

buyrun burdan yakin

Nedense hiç şaşırmadım. Ben de oris kullanıcısıyım ve hızım yerlerde. Akşam belirli saat aralığında internetin sürünmesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tt kulanıcısıyım bende de durum çok farklı değil belli saatlerde hız 3 mbit e kadar düşebiliyor. sonra kendiliğinden yükseliyor. sorun iss den kaynaklı değildir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 333

tt kulanıcısıyım bende de durum çok farklı değil belli saatlerde hız 3 mbit e kadar düşebiliyor. sonra kendiliğinden yükseliyor. sorun iss den kaynaklı değildir diye düşünüyorum.
    ya TT kaynakli ya da Oris

ama kasitli bicimde throttling uygulaniyor. burasi kesin.
  • 1 ayı aşkın süredir bu sorun bende de var. Bıktım, yıldım. Mh yi arasan zaten bi b.ktan anlamiyor telefonu acan kisi. Hatta suan internet yok. Yıl 2020 ve internet yok.

Hız problemlerimiz için toplanip örgütlenerek mail atalım hep beraber. Ortak bir mail yazışması kullanalım. Kopyalayıp yapıştırıp yollayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de böyle yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum
  • an itibariyle oris telekom

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.