Şimdi Ara

Akpliyim ama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • insanlar akp bağımlısı olmuş. çok garip.

şahsen chp'ye oy veririm ama daha iyi gördüğüm bir partiye anında oy atarım. mühim olan zihniyet ve akıl, yemişim ideolojisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuralsiz111

Tamamda sende öyle bir yazmışsın ki sanki bütün bunlar sanki AKP geldikten sonra çıktı gibi söylüyorsun.

Çözemiyorsa gider kimler geldi kimler geçti

Yooooo öyle bir şekilde söylememişim, ''hepsi vardı'' demişim.

Diğer hükümetler geldi geçti ama bunlar gitmiyor, ne yapsalar yanlarına kâr kalıyor. Ne yapacağız?
  • Akpliyim ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawk1903 -- 29 Eylül 2017; 13:28:17 >
  • Beyefendinin tek sorunu para şu bu maddiyat. Sen saten gerçek AKP'li değilmişsin ki :)

BUGÜN ALLAH İÇİN NE YAPTIN ONU SÖYLE BAKALIM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • git ilçe binasına sesim çıkıyor yardım listesine ekleyin de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuralsiz111

ne yani akp hükümeti yok iken ülkede yolsuzluklar,torpiller,adam kayirmalar,ekonomik adaletsizlik,hukukun çökmesi,eğitimin çökmesi ve askeri sorunlar yok muydu ?

( hayır soruyorum sadece )

Bunlar CHP gelince de olacak o yüzden CHPyi secmiyoruz. Akp varken de oluyor o yüzden AKP'yi de seçmememiz lazim lafı nereden anlıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hallederizz kullanıcısına yanıt
    chp yi seçmiyoruz mu ?

akp olmasa aldığı oy % sini hesap edersek chp hukumetın basına geçer neyın kafası bu ya

seçmiyoruz dıyorsunda adamlar her seçimde 2. oluyor

akp olmazsa ne olacak 1. ee o zaman ?
  • 1881 kullanıcısına yanıt
    malum parti ile aralarında fark yok

çok değil biraz daha zamlama yapsınlar aradaki o % farkına neden olan 1-2 milyon oyuda kaybedecekler

böylecede gitmiş olacaklar

he 2019 a kadar suriyeliye vatandaslıkla beraber oy hakkıda verırse o zaman bılemeyız tabı
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Ulkede çoğu şeyden memnunum tek sıkıntı refah seviyesi yani para ve is olanağı. Chp ye oy vermem o kesin çapsız bi parti geçmişi belli başındaki adam belli. Ben bişeylerin var olan düzende değişimler olmasını istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.