Şimdi Ara

Akpliyim ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek sıkıntım vergiler. Arabalar telefon beyaz eşya benzin cok fazla geliyor bişeyler yapılmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de Fenerbahçeliyim

• Ülkenin askeri sorunlar ülkedeki yolsuzluklar torpiller adam kayirmalar ekonomik adaletsizlik hukukun çökmesi eğitimin çökmesi falan umurunda değil tek sıkıntı vergiler öyle mi?

Inşallah aldığın booooooooruya bile %500 vergi gelir

• Ben kendimi kurtarmisim daha cok vergi icin tabiki akp

• Tabi ya tek sorun vergiler. Yeni mi farkettin bu vergileri?

• Tek sıkıntın vergilerse ve seni rahatsız eden tek şey buysa gerçek bir ak partilisin bro.
  • ülkede zibilyon problem varken, tek sorunu vergi olarak görmek ? Eğer doğruysa şu konuda cidden insanlar haklı. AKP seçmeni cebi delinene kadar laf etmez.
  • İnsanım ama beynim yok
  • Demek ki kazığın ucu yavaştan bazı kesimlerede dokunmaya başlamış. Aslında çoktan icerideydi ama hissetmiyorlardi

• Allah başka dert vermesin.

• Adalet sisteminin bitmis olmasi, egitim sisteminin 2-3 yilda bir degistirilmesi, toplumdaki kutuplasma, devletin her kademesindeki yozlasma, sosyal guvenlik sisteminin cokmus olmasi sizin icin sikinti yaratmadigi icin bu vergilere zam yapildi.
    Zannediyorsunuz ki iktidar hep kendine muhalif olanlari becerecek.
    Cok degil, azicik daha ses cikarin toplum icerisinde elestirin vegileri 2 gune kadar siz de terorist vatan haini ilan edilirsiniz.
  • Gerçekten tek sorun vergiler mi acaba?

• seni varya seni
  • ama

• Hallederizz kullanıcısına yanıt
    ne yani akp hükümeti yok iken ülkede yolsuzluklar,torpiller,adam kayirmalar,ekonomik adaletsizlik,hukukun çökmesi,eğitimin çökmesi ve askeri sorunlar yok muydu ?

( hayır soruyorum sadece )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuralsiz111

ne yani akp hükümeti yok iken ülkede yolsuzluklar,torpiller,adam kayirmalar,ekonomik adaletsizlik,hukukun çökmesi,eğitimin çökmesi ve askeri sorunlar yok muydu ?

( hayır soruyorum sadece )

Hepsi vardı, AKP de bu sorunları çözmesi için oy aldı.

Çözemiyorsa?
  • 1881 kullanıcısına yanıt
    Tamamda sende öyle bir yazmışsın ki sanki bütün bunlar sanki AKP geldikten sonra çıktı gibi söylüyorsun.

Çözemiyorsa gider kimler geldi kimler geçti
  • Çok bencilsiniz. Ülke her açidan kan ağlarken sadece size dokunduğu için eleştiriyorsunuz. Ülkenin çikarlarindan çok kendi çikarlarini düşünen insanlardan nefret ediyorum. Yarin CHP iktidar olsa bugünün çakma dincileri yarin atatürkçüyüm diye dolaşir.

• Akp denen parti eski rahatlığına kavuşamayacak o günler geride kaldı.

• Sen akpyi burada yillarca olumune savunup, millete demedigini birakmadin. Olay cebini etkilemeye baslayinca soylenme bosuna yani.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.