Şimdi Ara

Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
7.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
211 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kerimcem e laf yok, bozuk saat misali arada doğru konuşan nadide trollerimizdendir kendisi. Maaş gecikince arada bi parlıyor ama sonra toparlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cocainbar kullanıcısına yanıt
    Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!

Yugoslav göçmeniyim.

Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!

Makedonya göçmeniyim.

Adam kökenini bile tam tespit edememiş. Okuduğu iki yıllık okulda Çankırı Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

bakın yeminle söylüyorum aylık 80 değil 100bin alsalar benden yana hakkım helal olsun.. Ama resmen milletin kanını emdi bu soysuzlar !!!

Yapılan yolsuzluğun, adaletsizliğin, hainliğin haddi hesabı yok.. Siyasal islam bu ülkenin kaderi.. milletçe daha çok düdükleniriz

Bu kadar şeye rağmen kale gibi dimdik arkasında duruyor insanlar..

Keşke daha da daha da çok alsalar..

• surpçum allah annene babana sabır versin cidden ha bende oxford okudum dedim zaten ya sabır myo ve aöf mezunu olduğumu belki 20 defa yazdım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Haziran 2021; 0:54:41 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

İşte haddini bil! Daha doğru dürüst cümle bile kuramayacak kadar kültürsüz bir herifsin ama adam beğenmiyorsun. Len senin okuduğun okulu çalışmadan geçerim. Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

Bu mesaj silindi.

Bu mesajina kadar uygun bir balta ariyordum sanirim aradigimi buldum.

Ben zaten 15 senedir yurtdisindayim ins bir gun kapikuleyi gecerde medeniyetle tanisirsin... Ama dusundumde sen gelme, kalir malirsin AB'ye yuk olma. Turkiyede kurulu duzenini bozmaya degmez. Almanya bitmis zaten.

• Surpentor kullanıcısına yanıt

bu zekayla o okulları bitirmesi bile başarı sayılmaz mı?

• Bunlar bitiremeyince sınavları iyice kolaylaştırdılar. Mezun olması gayet normal.

• cocainbar kullanıcısına yanıt

ben turistik vize aldım turist olarak olarak gezdim 5-10 günlük turlarla yaşamadım hiç ab de bilemiycem,700-1000 euroluk turuda Türkiyede insanlar asla ulaşamıyor sanıyorsan 2018 e kadar ,cidden yanılıyorsunuz,büyük uyduruk bir matrixdesinizAkplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! ,türkiye okadar gariban bir ülke değil kendi kız kardeşim öğretmen onun gene ab de ayak basmadığı ülke kalmadı her yaz başka ülkeyi gezdi kız yani abartmayın.

en pahalı turum abd ona bir gitti 2016 da 7000 tl civarı içim yandı birazAkplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! ,ab ona göre bedava,orta gelir maaşı olanda rahatlıkla gidebilirdi 2018 e kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Haziran 2021; 1:19:10 >
  • Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!

Geçende 9000 tuttu diyordu. Yalanını unutunca böyle oluyor. Matematikte bilmediği için euro'yu 1,70 falan zannediyor.Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

• kero yine tokat şov olmuşsun aman ifşa şov Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!  ....hiç akıllanmıyorsun olm ya Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 18 Haziran 2021; 2:22:17 >
  • öff ayaklı fal kutusu türkiyeden ana masrafım ucak tur vize 7000-7500tl tuttu, yiyecek lolkanta sağda solda gezme otobüs yeme içme lunapark, gece klupleri dışardaki özel tesis ücretlerinide katmışımdır orada o msjı koyarak yalan atmadığımı ıspatladın zaten tşk ederim kendi ayağına sıktın istemeden,hatta biraz eksik yazmışım düşününce daha bile fazladır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Haziran 2021; 2:3:4 >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt

Yalanını unutunca işte sürekli sallıyor. Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!  Gelir vergisi dilimi kaçıncı sıradasın diye sorsam "O neykü?" diye cevap verir.

Forumda "KERİMCEM VE YALANLARI" diye konu falan mı açsak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 18 Haziran 2021; 2:3:19 >
  • ıspat diye koyduğun şeyler yılıyla dahi tutuyor git bir tedavi ol,birinde 7000 yazmışım diğerinde 9000 yazmışım takıldığın şeyde mükemmel,nyc de hayat bedava zaten görsen şaşarsın ,9000 tl olan nycde harcadığım para ile toplam ana para ha onuda aceleye getirmişim bence bir 10.000+ rahat gitti evet 9000 tl yalan..Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Haziran 2021; 2:9:23 >
  • Surpentor kullanıcısına yanıt

Atak gelince kendi kendine yazışmaya bile başlıyor Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

Tedaviyi geciktirdiği her gün alzheimer a daha çok yaklaşıyor..Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!  bu yüzden gezdiği ülke sayısı sabit kalmıyor Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! hayal aleminde

Aslında konu açılır da silerler hemen Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 18 Haziran 2021; 2:37:34 >

• Valla gülsemmi ağlasammı bilemedim içinde bulunduğum durumdan utanmamı sağladılar yüreğim yandı şu maaşları görünce 60k maaş alıp nasıl akşam rahat yatıyon vatana ihanet değil mi abi bu kimse bişey yapmıyor

Resmen çöp ülke çöööööp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aimstein -- 18 Haziran 2021; 2:48:36 >
  • Oooh ooohh paralar vatandaşa gitmiyor.

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

doğru anlamamışsınız.. bu adamlar ayda 80-90 bin çalmıyor milyonları çalıyorlar.. sırf garantili işlerde bile milyarlar dönüyor.. sadece 80bin alıp doysalardı şuan ülke ekonomisi bu halde olmazdı

• Ben 2 senedir para biriktirmeye çalışayım hiç para harcamayıp. Ki şanslıyım biriktirebiliyorum üç beş. ABV hepsinin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.