Şimdi Ara

Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
7.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
211 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

her yüksek mevkide insanlar birçok yerden maaş mı alıyor? Kamuda çalışıp ekstradan özelden bir sürü maaş alanların(ki bu bildiğim kadarıyla baştan yasak) cidden çok vasıflı oldukları için mi böyle olduğunu düşünüyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 17 Haziran 2021; 22:35:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

her yüksek mevkide insanlar birçok yerden maaş mı alıyor? Kamuda çalışıp ekstradan özelden bir sürü maaş alanların(ki bu bildiğim kadarıyla baştan yasak) cidden çok vasıflı oldukları için mi böyle olduğunu düşünüyorsun?

dediğin olay global bir olay evet bri çok yerden maaş bu ülkede sittin senedir var hiç kariyerin olmadımı senin? batıda var vasfının boruluğuna bakar amca oğlu bile 4 yaptığı işten farklı firmalardan ayrı para kazanıyor hem turkcellde çalışıyor hem telekomdan maaş alıyor proje bazlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Haziran 2021; 22:38:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

dediğin olay global bir olay evet bri çok yerden maaş bu ülkede sittin senedir var hiç kariyerin olmadımı senin? batıda var vasfının boruluğuna bakar amca oğlu bile 4 yaptığı işten farklı firmalardan ayrı para kazanıyor hem turkcellde çalışıyor hem telekomdan maaş alıyor proje bazlı.

Alıntıları Göster

sittin senedir var çünkü siyaset hep böyleydi. yalnız o batıda para veriyorsa çalıştırır. haftada 35-40 saat çalışıp parasını öyle verir. O senin savunduğun kişiler 3-5 yerde birden haftada 40 saat mi çalışıyor? Dediklerine göre böyle düşünüyor olman lazım.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

mesela göz göre göre her ay değiştirilen eğitim sistemi, bu adamların vasıfsız olduğunun en büyük kanıtı. Deneme yanılma ile bir şey tutturunca biz yaptık. Tutturamayınca hadi yenisini deneyelim. Kafasıyla çalışıyor çoğu torpilli gardaşlarım.

Tabii eğitim sistemi göz önünde olduğu için rahatça söyleyebiliyorum bunu, ancak göz önünde olmayan sistemleri de ideal yönetim sistemleri ile karşılaştırarak berbat bir iş çıkardıklarını görebiliyoruz. Örneğin ankarada mansur yavaş yönetiminde sadece ilk 100 günde 1.579.402 TL bütçe fazlası vermesi gibi.

sana chp savunan yok, Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! onu chp karalıycam diye über yobaz fanatiği içermekte sanki bayıldığın parti gelse asgari yetenekli adamlara bağlayacak genel müdürlürlükleri Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! mecliste maaşlara zam konu olunca full kadro dolan tipler meclise

Kıvrak Kerimcan, ben de Sedat Peker gibi lakap takacağım bundan sonra ahahaha. Yukarıdaki verdiğim isimlerin LinkedIn profili bile yok, gelmişsin vasıflı masıflı zırvalıyorsun. Bu tipler dandik üniversiteyi zor bitiren tipler, akpli oldukları için o mevkilere atanıyorlar. Liyakatlı olan birisinin babalar gibi bir LinkedIn profili olur, sana binlerce üniversite mezunu öğrenci bulurum işsiz, babalar gibi CV'si olan ;)

• çok tehlikeli bunlar her türlü fitne fesat var adamlarda. para uğruna yapmayacakları bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: OggyOgg

Kıvrak Kerimcan, ben de Sedat Peker gibi lakap takacağım bundan sonra ahahaha. Yukarıdaki verdiğim isimlerin LinkedIn profili bile yok, gelmişsin vasıflı masıflı zırvalıyorsun. Bu tipler dandik üniversiteyi zor bitiren tipler, akpli oldukları için o mevkilere atanıyorlar. Liyakatlı olan birisinin babalar gibi bir LinkedIn profili olur, sana binlerce üniversite mezunu öğrenci bulurum işsiz, babalar gibi CV'si olan ;)

"LinkedIn profili yok"Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

20-30 yaşındamı bu adamlar çoğu baban yaşındadır,instagram fenomen olma şartıda ara istersen..Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

sen chp 3-5 yerden maaş alanlarda bak bakalım ne görcen kuru sıkı yazın anca.

rastgele birisini girdim copy paste ile adamda kariyer boru gibi attığınız iddaların bile elle tutulur bir tarafı yok.

Dr. ÖMER FATİH SAYAN (@ofatihsayan) / Twitter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Haziran 2021; 0:3:44 >

Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!

Ulan alt tarafı aöf mezunu herifin tekisin. Sen önce kendi eğitimine bak! Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!  Yok onlarca ülke gördüm falan hayatın yalan senin. Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 18 Haziran 2021; 0:18:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Ulan alt tarafı aöf mezunu herifin tekisin. Sen önce kendi eğitimine bak!   Yok onlarca ülke gördüm falan hayatın yalan senin.  

Kendi ateist zaten. (bilgi amaclidir yoksa umurumda degil inanci) Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! Ama yine konuyu civitmis.

• ben çok kültürlü olduğumu idda etmedim zaten evet aöf ve myo mezunuyum,evet 17 ülkede gezdim tozdum,ama bu forumda bilinen myo mezunu mesut çevikinde hayatına bak istersen orası biraz kişisel başarı surpçum, sen hayatta başarısız mesleksiz işsiz bir tipsen kapı kuleden bile çıkamaman son derece doğal.Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

çoğu ab ülkesine 300-1500 euro arasında filan bir paraya gittim sandığın kadar ahım şahım bir parada yetenek değil yani yurtdışına çıkmakAkplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! italya bile 700 euroya patladı 2011 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Haziran 2021; 0:27:32 >
  • Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!

Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!

HAYATIN YALAN KERİMCEM BIRAK ŞU YALANLARI... Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

Vatanda parça satışta falan çalışıyorsun galiba ama kendini über bir herif gibi gösteriyorsun. Len bırak palavrayı ne yurtdışı sen il sınırını zor geçmişsindir. Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 18 Haziran 2021; 0:28:41 >

• bir yalan görmedim hayal dünyandanmı yazıyon teknikerlik zaten myo dur kafanı yolda unuttun herhalde.

• Teknikerim diyorsunda kendini yalanlayıp parça satış yapıyorum diyorsun işte YÜZSÜZ olduğun için lafı çevirmeye uğraşıyorsun. Duyanda sanki iphone firmasının baş mühendisi falan sanacak. Bırak oğlum bu işleri kazık kadar herifsin yıllardır yalan üstüne yalan bıkmadın mı? Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

Hadi al voltanı...Tatava yapma Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 18 Haziran 2021; 0:33:15 >
  • cocainbar kullanıcısına yanıt

Herifte her tür yalan var. Travesti arkadaşım falanda var diyordu. Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

• teknikerler genel müdürülük yapar zaten evetAkplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!  bilişim oem pc firmasında özel sektöre parça temin, tedarik eden depo stok kaydı tutan eleman olamaz zaten yasak, yahu çok alem birisin surpçum belli bir yaşa gelmiş halen ananın babanın eline bakan bir tip gibisin açıkaçası içime oyle doğuyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Haziran 2021; 0:40:33 >
  • Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz!

14 ülke gezdim

16 ülke gezdim

Her sene ayrı bir yalan Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

Fetö imamı falan mısın la yoksa Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 18 Haziran 2021; 0:42:37 >

• 16 nın üstüne arnavutluğuda ekle 17 oluyor matematik hesabında kıt , evet 14 ü hesaplarken küçük avrupa ülkelerini hesaba katmamışım herhalde hatırlamıyorum net kara yoluyla gezdik tüm balkanları okadar olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Haziran 2021; 0:43:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

14 ülke gezdim

16 ülke gezdim

Her sene ayrı bir yalan  

Fetö imamı falan mısın la yoksa  

Adam bildigin yalan makinesi Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

10+ ulke gezmismis, Pasaport alacak parasi yok DH'in cakma acun'u Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

• La bırak kendi evimi zor aldım diyordun. Her sene ayrı yalan söyleyince ülkelerin sayısını unutman normal Akplilere 2'şer 3'er Maaşlar Havada Uçuşuyor - Aylık 80.000 TL Net Gelir! - Gençler İse İşsiz! 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.