Şimdi Ara

Akp'ye kim oy veriyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çevremde kim var yoksa ben vermem diyor
    her türlü çevrede takılıyorum her çevreden gelir sınıfından arkadaşım var ve hepsi akp düşmanı
    Bu yüzde %45 ler nereden geliyor anlamıyorum

Şuan adam akıllı yüzüme karşı ben akp liyim diyen görmedim
    Bu oylar nasıl geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

•  Akp'ye kim oy veriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi new world order -- 12 Nisan 2015; 16:17:15 >
  • Vatandaş %100 sandığa gidiyor mu ki. En son CB seçimlerinde %25 sandığa gitmedi yahu. Gitmeyenlerde genelde AKP'yi sevmeyen , sandığa gitmeyince iyi bir şey yaptığını zanneden tayfa. Ha gidenler de seçim günü eli diğer partilere gitmiyor niyeyse.

Ayrıca bu video gerekli açıklamayı yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat0001 -- 12 Nisan 2015; 4:10:00 >
  • Yasli kesimden , bende oyumu akp ye verecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat0001

Vatandaş %100 sandığa gidiyor mu ki. En son CB seçimlerinde %25 sandığa gitmedi yahu. Gitmeyenlerde genelde AKP'yi sevmeyen , sandığa gitmeyince iyi bir şey yaptığını zanneden tayfa. Ha gidenler de seçim günü eli diğer partilere gitmiyor niyeyse.

Ayrıca bu video gerekli açıklamayı yapıyor.

Bu video resmen ülkemizdeki cahilliği gösteren bir belgesel gibi. Buyurunuz, işte bu tipler oy veriyorlar malum partiye ...

• EVET MENFATÇİYİZ. Annem İSTANBUL üniversitesini HUKUK zamanında 1.cilikle bitirdi 37 SENEDİR AVUKAT yıllarca Chp'ye oy veren biris olarak bu seçimde artık AKP vericek

Babam Ankara üniversitesi mezunu Eczacı . DYP'ciydi boş atıyordu bu seçim AKP'ye verecek.

Buyuk Ablam boğaziçi mezunu PDR özel bi şirkette görev yapıyor oda CHP'ciydi bi halt olmayacagını anlayınca AKP'ye vericek oyunu.

Kücük ablam 2.üniversitesi KOÇ üniversinde psikoloji okuyor tam burslu. MHP ve AKP arasında kararsız.

EVET CAHİL KESİMİZ.

Not: Peder ve ablamlar bu seçimlik AKP vereceklerini söyledi başkanlık sistemini istedikleri için. Valide CHp ve Mhp'ye bu saatte sonra oy atmam dediği için o gönülsüz atıyor biraz.

cok aşırı Dindar bi aile degiliz o kadar. Babam namazında tek. babam kılar 5 vakit namazını sadece. ablamlar başı açık. evet bi cahül bi aileyiz. Akp'ye oy veriyürükk.

ÜMMETÇİLİĞİ savundugum için AKP'ciyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 12 Nisan 2015; 13:35:30 >

• Saygı duymak kazım ancak bir chp yi de deneyin derim bi 4 yıl
    Sonra yine verirsiniz neye vericekseniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 8 Mayıs 2020; 21:10:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahçe_çay_ailesi

Çevremde kim var yoksa ben vermem diyor
    her türlü çevrede takılıyorum her çevreden gelir sınıfından arkadaşım var ve hepsi akp düşmanı
    Bu yüzde %45 ler nereden geliyor anlamıyorum

Şuan adam akıllı yüzüme karşı ben akp liyim diyen görmedim
    Bu oylar nasıl geliyor

CHP nin en son yaptıgı mitingi gordun degilmi , şimdi birde AK parti yapsın bakalım o zaman daha iyi anlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

Okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır...

Alenen çalan,çırpan ve vatandaşı sömürenlere alkış tutmak,şakşakçıık yapmak ümmetçiliğin geregiydi değil mi ?

Biz ne zaman araplardan destek gördükte ümmetçiliği savunuyorsunuz ? araplar bizi sırtımızdan vurduğu zaman BİTTİ !!! ümmetçilik.

Yazıklar olsun bu ülkedeki arapseviciliğe yazıklar olsun hırsızı alkışlayana ! ! !

49/HUCURÂT-10 İnnemel mû’minûne ihvetun fe aslihû beyne ehaveykum vettekûllâhe leallekum turhamûn(turhamûne).
    Mü’minler ancak kardeştir. Öyleyse kardeşlerinizin arasını düzeltin. Ve Allah’a karşı takva sahibi olun. Umulur ki, böylece siz rahmet olunursunuz.
  • Çalan çırpan derken chp cokmu temiz? Hatırlatırım 99 depremınde yurtdısında toplanan yardım paraları ihtiyac sahiplerine degilde memura maaş olarak kullanıldı. Şimdi kemal kılıcdaroglu cift maaş sözü veriyor? 15 yılda oldu bu olay. O yolsuzluk haberleri ne zaman cıktı? Cematin degirmeni yavaşladı, Irak Petrol hesaplarını bir amerika bankası degilde Halkbank tan yapıcagını acıkladıktan sonra, İran la eu nun ambargosuna ragmen ticaret yapılması hep bunlar döküldü ortaya. Yolsuzluk varsa bile bunu kullanmaktan aciz bir muhalefet gecmesi bana mantıklı gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahçe_çay_ailesi

Saygı duymak kazım ancak bir chp yi de deneyin derim bi 4 yıl
    Sonra yine verirsiniz neye vericekseniz

Çok komiksiniz sen hiç kriz yaşamamışsın belliki ülkenin anasını aglattılar bu kadar basitmi ya bu olay senin bir fabrikan var güvenmedigin birine 4 yıl müdürlük verirmisin bu adam bu fabrikayı yönetebilirmi önce ona bakarsın dimi ülke emanet etmekten bahsediyorsunuz bu çocuk oyuncagımı
  • Ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zor kardeş zor şu forumda bile AKP ye sövüp oy veren sonra kıs kıs gülen çok var.

Onlar da geçeği biliyor
  • wingtsun85 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 8 Mayıs 2020; 21:10:24 >
  • Varoşlar, taksiciler, küçük esnaf, eğitim seviyesi düşük, dinci ve kinci kesim veriyor

Akp'ye kim oy veriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEBRON JAMES HETFIELD -- 12 Nisan 2015; 16:10:32 >
  • Hayatta hiç birşey başaramamış ve başaramayacak insanlar veriyor. Ben aşagıdayım bir hiçim o degil ama oda aşagıda olsun ne yaptıgı önemli degil diyenler veriyor
  • Adamlar yolsuzluğu meşrulaştırdı.Yapılan bu ihanete rağmen halen sanki CHP çalmayacak ,MHP gelse o da çalar, Çalıyor ama çalışıyor gibi laflar duyuyoruz.

Müslüman diye oy verilen adam çalıyor ama çalışıyor diyip Kuran ile çelişip ondan sonrada burada yol yaptı diyorlar.

Yolsuzluğa 1 oy verip destek olanda suçludur özellikle Kuran'a göre milletin hakkını yiyene destek olmakta kul hakkıdır !!!
  • Ayrıca cahil bir toplum olduk TV ' ye bağımlı yapıldık.

Oy verenler atv ve ahaber izleyip ülkeyi güllük gülistanlık zannediyor,ekonomi çok iyi yalanına inandırılıyor.

Ülkede düzgün eğitim yok aksini iddia eden olmasın.

Sağlık çok pahalandı gss borcu adı altında hizmet almayandan haraç toplanıyor.

Ülkede kitap okuyan yok.

Ama makam arabalarımız var.

Dünyada itibarımızı (!) arttıran sarayımız var.

Çok yüksek vergi alıp vatandaşı din ile sömürüp ekonomi iyi mesajı verenler var.

Ekonomiyi üretime değilde kısa vadede inşaat sektörüne bağlayıp sektör yavaşladığında ülkeyi zora sokanalar var.

Ve en önemli örümcekleşmiş beyinleriyle herşeyi bildiğini zannedenler var.

Yani var oğlu var....

Artık demokrasiye karşı oy kullanan,taraftarlık gibi oy kullanan ve ülkeyi karanlığa sürükleyenler var...

...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.