Şimdi Ara

Akp'ye kim oy veriyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: LEBRON JAMES HETFIELD

Varoşlar, taksiciler, küçük esnaf, eğitim seviyesi düşük, dinci ve kinci kesim veriyor

Akp'ye kim oy veriyor?

bide ak partiye oy vermeyenlerin ne tür insanlar olduğunu yazsana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahçe_çay_ailesi

Çevremde kim var yoksa ben vermem diyor
    her türlü çevrede takılıyorum her çevreden gelir sınıfından arkadaşım var ve hepsi akp düşmanı
    Bu yüzde %45 ler nereden geliyor anlamıyorum

Şuan adam akıllı yüzüme karşı ben akp liyim diyen görmedim
    Bu oylar nasıl geliyor

ak partiye oy vermeyenler öyle bi kudurdu ki artık ak partiliyim demekten halkımız çekiniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

EVET MENFATÇİYİZ. Annem İSTANBUL üniversitesini HUKUK zamanında 1.cilikle bitirdi 37 SENEDİR AVUKAT yıllarca Chp'ye oy veren biris olarak bu seçimde artık AKP vericek

Babam Ankara üniversitesi mezunu Eczacı . DYP'ciydi boş atıyordu bu seçim AKP'ye verecek.

Buyuk Ablam boğaziçi mezunu PDR özel bi şirkette görev yapıyor oda CHP'ciydi bi halt olmayacagını anlayınca AKP'ye vericek oyunu.

Kücük ablam 2.üniversitesi KOÇ üniversinde psikoloji okuyor tam burslu. MHP ve AKP arasında kararsız.

EVET CAHİL KESİMİZ.

Not: Peder ve ablamlar bu seçimlik AKP vereceklerini söyledi başkanlık sistemini istedikleri için. Valide CHp ve Mhp'ye bu saatte sonra oy atmam dediği için o gönülsüz atıyor biraz.

cok aşırı Dindar bi aile degiliz o kadar. Babam namazında tek. babam kılar 5 vakit namazını sadece. ablamlar başı açık. evet bi cahül bi aileyiz. Akp'ye oy veriyürükk.

ÜMMETÇİLİĞİ savundugum için AKP'ciyim.

Avukat olunca cahillik ortadan mı kalkıyor? İstediğiniz bölümü okuyun ben alim oldum diyemezsiniz. Ajdar da makine mühendisi ona bakarsak.

• LEBRON JAMES HETFIELD kullanıcısına yanıt
     Akp'ye kim oy veriyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

EVET MENFATÇİYİZ. Annem İSTANBUL üniversitesini HUKUK zamanında 1.cilikle bitirdi 37 SENEDİR AVUKAT yıllarca Chp'ye oy veren biris olarak bu seçimde artık AKP vericek

Babam Ankara üniversitesi mezunu Eczacı . DYP'ciydi boş atıyordu bu seçim AKP'ye verecek.

Buyuk Ablam boğaziçi mezunu PDR özel bi şirkette görev yapıyor oda CHP'ciydi bi halt olmayacagını anlayınca AKP'ye vericek oyunu.

Kücük ablam 2.üniversitesi KOÇ üniversinde psikoloji okuyor tam burslu. MHP ve AKP arasında kararsız.

EVET CAHİL KESİMİZ.

Not: Peder ve ablamlar bu seçimlik AKP vereceklerini söyledi başkanlık sistemini istedikleri için. Valide CHp ve Mhp'ye bu saatte sonra oy atmam dediği için o gönülsüz atıyor biraz.

cok aşırı Dindar bi aile degiliz o kadar. Babam namazında tek. babam kılar 5 vakit namazını sadece. ablamlar başı açık. evet bi cahül bi aileyiz. Akp'ye oy veriyürükk.

Avukat olunca cahillik ortadan mı kalkıyor? İstediğiniz bölümü okuyun ben alim oldum diyemezsiniz. Ajdar da makine mühendisi ona bakarsak.

niye hayırdır cahil kesim diye konusuyp duruyuorsun harbi sen ne okuordun ? hangi üni ?

ha şimdi cahilliği okumamakla alakalı duruma getirdin puhahahahahah

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

EVET CAHİL KESİMİZ.

niye hayırdır cahil kesim diye konusuyp duruyuorsun harbi sen ne okuordun ? hangi üni ?

ha şimdi cahilliği okumamakla alakalı duruma getirdin puhahahahahah

Sen ne komik bir şeysin böyle Taha. Cahillik üniversite okumakla değil, adam gibi eğitim alıp kendini geliştirmekle yok olur. Eşek ve altın semer misali.
    Puahahah mış, yaşın kaç senin Taha?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 12 Nisan 2015; 20:47:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

Yobazlari eklemeyi unutmussun dostum

1) Makarnacılar
    2) Yalakalar
    3) Çıkarcılar
    4) Cami cemaati
    5) Evlerinden çıkmayıp ATV izleyen tayfa
    6) İmam hatip gençliği

İmam hatip gençliği diyerek neyi kastediyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mhp ye verirdim ama sanirim bu sefer chp ye verecegim ailemide ikna edecegim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye deneyelim ? Ben namaz kılınca laiklik elden gidiyor ama CHP genel başkan adayı muarrem İNCE içki içince medeniyet... Biraz bunları düşünün. Size düz olan bize ters, bize düz olan ise size. Ben asla vermem CHP'ye oy. Nedeni çok açık. Uzun uzun anlatırım istersen..

• Sahsen ben veriyorum.Baska bir secenek yok.tek basina iktidar olma iddaasi olan baska bir parti yok.Kendine inanmayan parti liderlerine biz nasil inanalim.Adam her secimde iktidar olamazsam giderim diyor Chp-Mhp basarisizligi kabul edip revizyona gidene kadar secimlerin tek secenegi olacaktir.

• Genç makarnacılar rahatsız
  • LEBRON JAMES HETFIELD kullanıcısına yanıt
    Esnafa ne iyilik yapıyorda onlara veriyorlar ki?Yanlışın olmasın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.