Şimdi Ara

Akp Seçmenindeki Genel Aşağılık Kompleksi (Cebindeki Telefon 2000 TL, Her Evde 3 Araba Var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu kitle, hiçbir zaman ben de erişeyim bunlara. Hayat ucuzlasın diye düşünmez. Ben erişemiyorum madem, başkası da erişmemeli diye düşünür. Kendini geliştirme odaklı değil, sınırlayıcı odaklıdır. Şükrede şükrede makarnaya tamim eder olmuştur.

Özellikle koyu Akp seçmeninde bu aşağılık kompleksi var. Cebindeki telefon millattan önce kalma olduğu için başkasının telefonunu kıskanır.

Yurt dışında birkaç gün çalışarak rahatlıkla alınabilecek telefon ile ekonomi kıyaslar.

Sarayın bol arabalı konvoyundan ve bal maaşlı Akplilerden yola çıkarak her evde 3 araba var sanır ki kendisinden 1 araba bile yoktur.

Cehape döneminde kuyruklar vardı der ama, ekmeği 1,5 TL yerine 1 TL'ye ver. Gerekirse ilin öbür ucundan gelip alır o ekmeği (+65 bedava ulaşım faktörü). Tanzim kuyrukları da mazide bir komedi olarak kaldı tabi ki.

Kısacası, siz insan gibi yaşayamıyorsunuz diye Türkiye'deki başka insanlar da sıradan bir insan gibi yaşayamayacak mı?

• Abi cidden inanilmaz bir ulkeyiz

30 40 50 60 yasinda calismaktan saci kalmamis adamlar otobus kovalıyor ya adamin 90 model sahini bile yok

Acinasi bir durumdayiz

Kendime hedefim su 2025in sonuna kadar bir arabam olmazsa 2026da tum gucumu kullanarak yurt disina gideceğim abi ne olursa olsun 30 yasima arabasiz girmeyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazıları doymayı yaşamak saydığı için normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şekeri yediler sapı kaldı.🍭

Doymaz, doyamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya zaten cebimizde neden 2000 3000 TL'lik telefon var diye şikayet ediyoruz biz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.