Şimdi Ara

Akp nin iyi yaptığı şeyler nelerdir? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
4.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MRTFR

Demokrasi halkın kendi istediğini seçmesine imkan verir. Halk, ABD yanlısı bir adam seçtiyse ABD napsın?

Önceki hükümetler tam olarak neyi yapmadı anlamadım.

Sınır ötesi operasyon desen, Kıbrıs Harekatı ve Kuzey Irak harekatları var.

Drone teknolojisi zaten 2000'li yıllardan sonra gelişmeye başladı.

Küresel çete, Türkiye'de veya Venezüella'da veya başka bir ülkede demokrasi sayesinde o ülkeyi ele geçirme veya o ülkenin kendi istedikleri gibi yönetilmesini sağlama fırsatı buluyor.

Daha dün Fransa'da gösteri yapan gazetecilerin ellerini ters kelepçeleyip onların kafasına ayakla basan her iki lafından birisi "demokrasi" olan Fransa.
    Kendi ülkesini korumaya çalışırken demokrasinin ellerini ters kelepçeler ayakla basar, ama diğer ülkeleri ele geçirmek için de o ülkelerde "demokrasi" olsun ister.
    Kısaca demokrasi küresel çetenin ülkeleri yönetmek için kullandığı süslü bir kelime.

Sen "halk ABD yanlısı birisini seçtiyse" derken o ülkede ABD yanlısı birilerinin varlığını kabul etmiş oluyorsun zaten.
    İşte benim demek istediğim de bu, "demokrasi" küresel çetenin ülkelerde kendi istediği bir yönetimin veya söylemin oluşmasına imkan veriyor.

Drone teknolojisi 2000'li yıllarda başladıysa, uçak teknolojisi de belki 150 sene önce başladı o zaman neden uçak yapılmadı?
    Bu kadar Tayyip Erdoğan düşmanlığı yapmayın bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle E-Devlet, E-Nabız, CİMER gibi sistemler. Bir vatandaş devlet dairesine gitmeden, bilgisayar başında her işini halledebilmeli.

Her ne kadar FETÖ’yi bizzat kendileri palazlandırmış olsa da durumu görerek bu iğrenç oluşumu defetmeleri. Hükümetin bu konuda SONUNA KADAR arkasındayım. İnşallah köklerini kazırlar. FETÖ’ye yapılan operasyonların tüm cemaatlere de uygulanması dileğiyle.

Son dönemde yapılan terörle mücadele.

2002-2007 arası ilk dönem AKP’sinin demokrasi atılımları, AB uyum yasaları. Ülkede hala biraz demokrasi kırıntıları varsa o dönemde çıkan yasalar bunu sağlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulgarisatin toprak bütünlüğü kadar tarım arazisi betona gömüldü...

• AKP'nin yaptığı iyi şeyler yok mu? Tabi ki de var... Mesela Atatürk'ün kadir kıymetini kimse böylesine güzel belletemezdi. Hakeza laikliğin Türkiye için ne kadar hayati bir şey olduğunu onlar kadar güzel öğretemezdi. Kişisel olarak cevaplamam gerekirse beni televizyon izlemekten soğuttu.
  • Bisikletçi76 kullanıcısına yanıt
    "çalmakta vs çok iyiler" kesinlikle espri değildir sayın konu sahibi, taş gibi gerçektir. bunu fark etmediysen niye konu açtın ki?

• 1-)Stadyumlar. Adam Fener dışında bütün takımların stadını yaptı.(35 stad yapmış)

2-) Yol ve hastaneler

3-) Türkiye Uzay Ajansını kurdu.

4-)Kapalı alanda sigara yasağı

5-)Başörtülülere getirilen haklar.

6-) Paradan 6 sıfırın atılması

7-) Atak Helikopteri

8-) Altay Tankı

9-) Anka insansız hava aracı

10-) Arma, Pars zirhlı muharebe aracları

11-) Göktürk Milli Keşif Uydusu

12-)Marmaray

13-) Antartika Bilim Üssü( Geçici)

14-) Yüksek hızlı trenler

15-) Havalanları

16-) Togg yaparlarsa yapılacak.

• yap işlet devret diye , gariban halkın parasını ona buna peşkeşleyen sistemi , iyi bir şey gibi sunmaya çalışan onur arsızı mı ararsın? yüksek faizlerle milletin geleceğine ipotek koyularak yaptırılan köprü vb. hizmet gibi sunmaya çalışanı mı? duyan akp cebinden yaptırdı sanacak, sayın avanak; senin , çocuklarının, torunlarının geleceği satılarak yaptırıldı onlar. ama sen uyumaya devam et. hülooğğğ diye inleyerek uyanırsın bir gün, kabustan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Küresel çete, Türkiye'de veya Venezüella'da veya başka bir ülkede demokrasi sayesinde o ülkeyi ele geçirme veya o ülkenin kendi istedikleri gibi yönetilmesini sağlama fırsatı buluyor.

Daha dün Fransa'da gösteri yapan gazetecilerin ellerini ters kelepçeleyip onların kafasına ayakla basan her iki lafından birisi "demokrasi" olan Fransa.
    Kendi ülkesini korumaya çalışırken demokrasinin ellerini ters kelepçeler ayakla basar, ama diğer ülkeleri ele geçirmek için de o ülkelerde "demokrasi" olsun ister.
    Kısaca demokrasi küresel çetenin ülkeleri yönetmek için kullandığı süslü bir kelime.

Sen "halk ABD yanlısı birisini seçtiyse" derken o ülkede ABD yanlısı birilerinin varlığını kabul etmiş oluyorsun zaten.
    İşte benim demek istediğim de bu, "demokrasi" küresel çetenin ülkelerde kendi istediği bir yönetimin veya söylemin oluşmasına imkan veriyor.

Drone teknolojisi 2000'li yıllarda başladıysa, uçak teknolojisi de belki 150 sene önce başladı o zaman neden uçak yapılmadı?
    Bu kadar Tayyip Erdoğan düşmanlığı yapmayın bence.

Alıntıları Göster

Fransa'da kurallara kaşı gelenler tutuklanabilir. (taşkınlık vandalizm vs.) Fakat Macron'un "bunlar terörist, çapulcu" vs demişliği yok. Polisler tarafından öldürülen protestocu vs. de yok. Macron prostetocuların çeşitli isteklerini de yerine getirdi.

Antidemokrat biri olduğunu kabulleniyorsan benim için bir sıkıntı yok. Elbbete kabulleniyorum. Dış politikada yanlayabileceğin temelde iki-üç farklı oluşum var zaten. ABD/AB/NATO tarafı da bunlardan biri.

İkinci Dünya Savaşı öncesinde ürettiğimiz pervaneli uçaklar var. Sonrasında jet devrimi başladığı için pervaneli uçakların bir anlamı kalmadı.

"Biz niye üretmiyoruz da dışarıdan alıyoruz" diyorsan bunun temel sebebi dışarıdan almanın kendin üretmekten daha verimli olması (kalite/fiyat) olabilir. Tabii bu konuyu detaylı araştırmadığım için ayrıntılı bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

"çalmakta vs çok iyiler" kesinlikle espri değildir sayın konu sahibi, taş gibi gerçektir. bunu fark etmediysen niye konu açtın ki?

Kardeşim demek istediğimi anlamamışsın bana atarlanıyorsun.

Sonuçta ironisini yapıyorsunuz. Yapmıyor olsanız bile cidden gereksiz bu lafları söylemek. Farketmez.

Akp li olsam neden "illaki iyi yaptıkları bir şey vardır" diyeyim?

Ne zaman böyle başlıklar açılsa bu laflar ediliyor ve bende sıkıldım artık bundan. Adam akıllı bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz sizse bozuk plak gibi hala aynı lafları söylüyorsunuz.

"Akp kötü yeaağğğ bunları bunları yaptııı" e tamam? Anladık abi? Bu konu da bile hala akp kötü edebiyatı yapıyor olmanız gereksiz bir şey. Saçma bir şey. Her konuda yazıyorsunuz zaten bari bunda yazmayın. Artık kusacağım bu muhaliflik edebiyatınızdan.

Cidden o lafımı bu anlamda demek istemiş olabileceğimi düşünemiyor musun?

Biliyoruz kardeşim biliyoruz. O taş gibi gerçekleri biliyoruz. Ama Donanımhaberde bundan bahsetmene gerek yok. Elini sallasan akp ye demediğini bırakmayan bir üyeye çarpıyorsun zaten burada.

Gerçeklerin farkında olduğumu düşünüyorsan niye hala aynı meselelerden bahsedip duruyorsun o zaman?

Aksini iddia eden mi oldu gerçek değil mi dedik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 5 Aralık 2020; 23:55:10 >

• quote:

Fransa'da kurallara kaşı gelenler tutuklanabilir. (taşkınlık vandalizm vs.) Fakat Macron'un "bunlar terörist, çapulcu" vs demişliği yok. Polisler tarafından öldürülen protestocu vs. de yok. Macron prostetocuların çeşitli isteklerini de yerine getirdi.

Antidemokrat biri olduğunu kabulleniyorsan benim için bir sıkıntı yok. Elbbete kabulleniyorum. Dış politikada yanlayabileceğin temelde iki-üç farklı oluşum var zaten. ABD/AB/NATO tarafı da bunlardan biri.

İkinci Dünya Savaşı öncesinde ürettiğimiz pervaneli uçaklar var. Sonrasında jet devrimi başladığı için pervaneli uçakların bir anlamı kalmadı.

"Biz niye üretmiyoruz da dışarıdan alıyoruz" diyorsan bunun temel sebebi dışarıdan almanın kendin üretmekten daha verimli olması (kalite/fiyat) olabilir. Tabii bu konuyu detaylı araştırmadığım için ayrıntılı bilgim yok.

Alıntıları Göster
    Türkiye'de kurallara karşı gelip tutuklanınca "demokrasi" diyip gazetecilere özgürlük deniyor, ama Fransa'da gazeteci eller ters kelepçelip tutuklanırsa "kurallara karşı gelirlerse tutuklanırlar" diyorsun.
    Türkiye yaparsa yanlış, Fransa yaparsa doğru diyorsun. Çelişkili ve yanlı yorum yapıyorsun.

Antidemokrat değilim, demokrasi kavramının Türkiye aleyhine, Türkiye'nin hak ve menfaatlerine karşı kullanılmasına karşıyım. Kendilerinin işine gelmeyince demokrasiyi rafa kaldırıp, işine gelince dünyaya demokrasi pazarlamalarına karşıyım.

bisikletçi, akp den nasıl iyi ve hayırlı bir şey çıkmazsa , sen ne kadar zorlasan da bu konuda muhalif sesler daha çok çıkacaktır. halkın büyük çoğunluğu giderek yoksullaşırken, akpde iyi bir yan göstermeye çalışana, en kibar haliyle sinkaflı küfür edilir. pr çalışmanız sonuç vermez yani. başka yollar arayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Türkiye'de kurallara karşı gelip tutuklanınca "demokrasi" diyip gazetecilere özgürlük deniyor, ama Fransa'da gazeteci eller ters kelepçelip tutuklanırsa "kurallara karşı gelirlerse tutuklanırlar" diyorsun.
    Türkiye yaparsa yanlış, Fransa yaparsa doğru diyorsun. Çelişkili ve yanlı yorum yapıyorsun.

Antidemokrat değilim, demokrasi kavramının Türkiye aleyhine, Türkiye'nin hak ve menfaatlerine karşı kullanılmasına karşıyım. Kendilerinin işine gelmeyince demokrasiyi rafa kaldırıp, işine gelince dünyaya demokrasi pazarlamalarına karşıyım.

Alıntıları Göster

Karşı geldiği kurala bağlı. Vandalizm yapıyorsa tutuklanır. Türkiye'de ise vandalizmden değil yaptığı haberlerden dolayı tutuklanıyorlar.

Halk ABD yanlısı birini seçerse halkın iradesine saygı göstereceksin yani öyle mi?

• Ülkeyi bölmek kutuplaştirmak.
    Mağduriyet oluşturup oy devşirme.
    İstenmeyen beğenilmeyen kendilerine dokunan gündemi değiştirmek.
    Yalanlar ile halkı uyutmak.
    Yandaşı şaksakcıyi beslemek.
    Sıksık R yapmak.
    Kolay kandırilmak.
    Ülkeyi cemaatlerin kontrolüne bırakmak.
    Ülkeyi kendilerinden önce mağara çağında gibi göstermek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 6 Aralık 2020; 0:8:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

bisikletçi, akp den nasıl iyi ve hayırlı bir şey çıkmazsa , sen ne kadar zorlasan da bu konuda muhalif sesler daha çok çıkacaktır. halkın büyük çoğunluğu giderek yoksullaşırken, akpde iyi bir yan göstermeye çalışana, en kibar haliyle sinkaflı küfür edilir. pr çalışmanız sonuç vermez yani. başka yollar arayın.

Ya bir git be. Pr mış. Senin troll olma ihtimalın benden daha fazladır. Benim trollükle hiçbir alakam olmaz. Konularıma bakarsan akp yi de eleştirmişimdir. Saçma sapan önyargılarını kendine sakla. Troll detektifçiliğinde pek başarılı değil bazılarınız.

Akp yi iyi göstermeye çalışmıyorum. İyi yaptığı şeyler varsa her ne kadar iyi niyette yapmasa bile bunları paylaştırmaya çalışıyorum. Sanki burada yazılanlardan dolayı millet akp ye oy verecek. Verecek olan kitle de burada takılmaz zaten.

Ayrıca neden bu forumda pr yapayım? Burası ezeli muhalif ortam zaten. 2 adım atsan troll, şakşakçı ilan ediliyorsun. Sizin beni ettiğiniz gibi.

Kısacası, işine bak.

Akp nin iyi yaptığı şeyler nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 6 Aralık 2020; 0:8:37 >

bu kadar basit. yazdıklarının alt metininde hem kendini, hem amacını kabak gibi ortaya saçmışsın. neyse ben sana blok koyarım geçerim de, şunu yazayım sana, işiniz bitti, artık oy moy yok. tamam, hadi güle güle.

• 404 not found

• BB birader. Cidden zeka seviyende sıkıntı var. Varsayım yapıyorum orada çocuk beyinli kardeşim. Bir trolün yapabileceklerini düşünmek için troll olmaya gerek yok seni İq seviyesi düşük kardeşim. Bak o kadar saçma sapan konuşuyorsunki dediğim gibi senin troll olma ihtimalin daha yüksek oluyor. Aynen ben trolüm sen vatan kahramanısın. Bu kafayla devam et hadi yoluna.

Bu arada, blok koymak ezikliktir. Hadi bb Akp nin iyi yaptığı şeyler nelerdir? Akp nin iyi yaptığı şeyler nelerdir? 

Akp nin iyi yaptığı şeyler nelerdir? Akp nin iyi yaptığı şeyler nelerdir? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 6 Aralık 2020; 0:27:19 >

• quote:

Karşı geldiği kurala bağlı. Vandalizm yapıyorsa tutuklanır. Türkiye'de ise vandalizmden değil yaptığı haberlerden dolayı tutuklanıyorlar.

Halk ABD yanlısı birini seçerse halkın iradesine saygı göstereceksin yani öyle mi?

Alıntıları Göster
    Orda vandallık yapanlar tutuklanıyor, ama burda gezide araba yakan esnafın kapı camını indiren vandal tutuklanınca "gösteri hakkı- demokrasi" diyerek kollanıyor.

Demokrasi böyle işte, küresel çetenin adamı iktidara veya yönetime gelebiliyor, gelmezse de bir şekilde darbe ile geliyor zaten.

• En iyisi Aile hekimliğini getirmesi oldu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.