Şimdi Ara

AKP milletvekilinin neden evet demeliyiz konuşması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://twitter.com/MevlutDudu/status/844641764950585345

Şu linkten izlenebilecek konuşmadır.

• Gören sanacak 15 yıldır Kılıçdaroğlu CHP'si iktidarda ve 15 yıldır AKP de ana muhalefet durumunda.

Üsluba bak yahu. Nerede kaldı eski diplomat kültürü... Çok yazık çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendisi 15 yıldır ülkeyi yöneten, saray için milyar dolar harcayan ama bir araba üretmeye gelince icraata geçmeyen, halkının beşiktaştaki bodrum katlarında açlık sınırının altında asgari ücretle yaşamasına sebep olan başbakanımız sayın kemal kılıçdaroğluna ve cumhurbaşkanımız sayın ekmeleddin ihsanoğluna gereken cevabı vermiştir

güneşli günler için, 94 yıldır tek başına iktidarı elinde tutan ve artık bu millete yeter dedirten cumhuriyet halk partisi hükümeti düşürülmelidir. "en erken seçim ne zaman olacaksa o zaman da seçim olur"
  • Saab9000 kullanıcısına yanıt
    Bayern'i de şehir sanıyor her şeyi geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kültigin kağan

• quote:

Orijinalden alıntı: kültigin kağan

Hal ve hareketlerinden de kafasının pek yerinde olmadığı anlaşılıyor.

Heyecan yapmasın diye birazcık iç dediler bu da fazla kaçırdı sanırım.

Utanç verici gerçekten.

• Belki özürlüdür dalga geçmeyin hemen.
  • "Bayern'de yaşayan Hans" diyen adam bu milletin vekili olarak binlerce lira maaş alıyor, şu cümleleri söyleyebilecek konumda olduğu olduğu için kıyak emekli olacak, yedi sülalesi bedava sağlık hizmeti alacak, alacak da alacak...

Cehaletin bu denli el üstünde tutulduğu başka bir toplum daha var mıdır cidden merak ediyorum. Belki kabileden bozma bazı Afrika ülkelerinde vardır diyeceğim de orada da Fransız ve İngiliz sömürüsünden dolayı üst sınıfı oluşturan azınlık grup gayet iyi eğitim alıyor. Takım tutar gibi parti tutmanın, desteklemenin sonucunda böyle adamlar milletvekili yani milletin temsilcisi konumuna gelebiliyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.