Şimdi Ara

AKP Milletvekili: 'Nikah masasında ‘evet’ demeseydiniz 3 tane çocuğa sahip olamayacaktınız'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
5.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Şahin referandumda 'evet' tartışmalarına katıldı. Şahin, Kılıçdaroğlu'na seslenerek "Nikah masasında ‘evet’ demeseydiniz 3 tane çocuğa sahip olamayacaktınız" dedi.

Başkanlık referandumu yaklaştıkça siyasetçilerden de açıklamalar gelmeye başladı. AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Şahin ‘evet’ propagandasını ‘Kılıçdaroğlu’nun evliliği’ üzerinden yaptı.

Karabük’te partisinin İl Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Şahin, başkanlık referandumuna ilişkin açıklamalar yaptı.

CHP’nin cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesini sindiremediğini iddia eden Şahin, “Bu halka güvensizliktir. Bu milli iradeye saygısızlıktır” dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğluna seslenen Şahin, “Siz, Selvi hanımla oturduğunuz nikah masasında ‘evet’ demeseydiniz 3 tane çocuğa sahip olamayacaktınız. ‘Evet’ dediğiniz için mutlu bir evliliğiniz var Sayın Kılıçdaroğlu” dedi.

http://www.cnnturk.com/turkiye/mehmet-ali-sahin-kilicdarogluna-evet-demeseydiniz-3-cocugunuz-olmayacakti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi. -- 13 Şubat 2017; 8:51:46 >

• Makarnayi yanlış kişiler yiyo sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halka güvensizliktir deyip hayır diyen HALKI tarörist ilan eden de bendim zaten. İyice şirazeleri kaydı adam nikah masası ile anayasayı aynı kefeye koymuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne salak salak muhabbetler bunlar ya?

• Biride anayasayı gerçekten anlatarak evet istesin. hep bi dalevere güvenim giderek bitiyor.
  • araç ötv'sini milli iradeye soralım

.tü yiyen varmı ? milli iradeye saygınızı görelim

hadi ?
  • aga bu kafadaki adamlara ülke yönetimini bırakmak..... insanda deli cesareti olması lazım ... aga bunlara üç koyun teslim etsen üçünü de kesip yerler sonra üçünü de kurt yedi derler .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

araç ötv'sini milli iradeye soralım

.tü yiyen varmı ? milli iradeye saygınızı görelim

hadi ?

Butun vergileri soralim .

Otv felan hikaye

• TBMM bildiğin ozel egitim sınıfı gibi anasini satayım. Tartisma ciktiginda birbirlerine vururlar. Fikir soylediklerinde sacmalarlar....

• YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    bana uyar
  • Maddeler o kadar boş ve gereksiz ki, iyice saçmalamaya başladılar.

Yakında Hayır çıkınca elektrik kesilecek derlerse şaşırmam.
  • Oooo saklabanliklar baslamisKomediye gel

Bahceliye evli degil diye demedigini birakmayanlar simdi cocugu olanlara sallamis ne cesit cins bunlar?

• Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.İçerikten konuşan yok varsa yoksa işi sulandırma çabası.Ayrıca cumhurbaşkanını halkın seçmesi içine sindirilmemiş demiş kendisi.Abdullah Gül meclis tarafından seçildi ve görev yaptı.Meclisteki vekilleri de halkın kendisi seçti yani Gülü de halk seçti.Artık şu halk seçti işini bırakalım.

Yeni anayasa ülkede artı olarak ne getirecek onu anlatın.Mesela sadece betonla geliştik hamasetine devam edecek miyiz?Yoksa bir yandan İsrail,dış güçler deyip tohumumuzu,ilacımızı oradan almaya devam edecek miyiz?Tarım ülkesi dediğimiz ülkemizde bu yıl buğday ithal ettik.Mesela buna bir çözüm var mı?Bunlara hiç cevap yok varsa yoksa olabildiğince ortam germe isteği.
  • "Kadın sana evet demese şimdi abazan geziyordun"
    Cümlesi sırada sanırım...
  • Ülkeyi liseliler mi yönetse acaba

En azından bu tür lafları yakıştırırız

Bundan sonra referandumda evet kampanyası için ananzaaaaaaaxdxd pankartı bekliyorum

• Zamanında başörtüsü % 2.5 un sorunudur,sakal-ı şerif diye bir şey yoktur diyen ve sırf müslüman diye Ak parti seçmeninden oy alan bu zatın daha iyi bir espri yapmasını bekleyemezdik..
  • Geçende dolandırıcı beni aradı, benden para istedi, hayır dedim, dolandırılmaktan kurtuldum. Daha sonradan dolandırıcı olduğunu öğrendim.

• Atatürk'ün önderliğindeki Türk milliyetçileri de Sevr'e "HAYIR" demeseydi şimdi sen çıkıp da pişkin pişkin böyle saçma bir argüman sunamıyor olurdun! (Kılıçdaroğlu'ndan zerre hoşlanmam ama kim olursa olsun, lafım söyledikleriyle ilgilidir, muhattabıyla ilgili değil)
  • Dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı.
  • neden evet cephesi maddeler üzerinden kampanya yapmıyor?yok hayır diyen şöyle, yok vatan için evet , neden böyle argümanlara ihtiyaç duyuyorlar?

yaptıkları yasa değişimi çok iyiyse maddeler üzerinden konuşsunlar, boş argümanlara bizim karnımız tok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.