Şimdi Ara

AKP'LİLERİN ÇOCUKLARININ LÜKS YAŞAMINI KARE KARE İFŞA ETTİLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
19
Favori
81.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
917 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aktrol olduğu belli olmasın diye mesaja “Ben hiçbir partiyi tutmuyorum ...” diye başlayanlar konuya gelmiş 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Aktrol olduğu belli olmasın diye mesaja “Ben hiçbir partiyi tutmuyorum ...” diye başlayanlar konuya gelmiş 😁
    chpli seküler zenginleri görüp ki instagramda bolca var parasını malını hatta vücudunu sexyliğini sergileyen tipler böyle bir yorum yapıyonmu onlarada sen ondan bahset? akpliler zengin olmaz çünkü dindar ve ezükler başları türbanlı böğğğğğğğ öcüüüülerr bu bakış açısıyla marsa çıkarsınız yakında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Kasım 2019; 20:21:39 >
  • Sevgili Adnan hocanin kediciklerinin ve damatlarınin yerini bunlar aldı akp kendi kedicikleri ve damatları ile harem hayatı sürüyor ne diyeem ekmek peynir yiyin ete para vermeyin bir
    Birinizi sevinnnnn devamı nasıldı ya cikaramadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yolcum kullanıcısına yanıt
    Allah kimseyi tuttuğu partiden utancak hale getirmesin partisinin rezilliği den utanıyor söyleyemiyor ama partizanlık tan vazgeçmiyor

• fatihstorm kullanıcısına yanıt
    partizan arıyorsan aynaya bak sen instagramda chpli sözde Atatürkçü seküler orasını burasını açıp lüks araba önünde cinsel sexy pozlar verip, arabam şu buda boğazdaki villam diyen tiplere bukadar niye tepkili değilsiniz onu anlamıyorum? ha? sadece akplilerin zengin olmasından şikayetçisiniz gibi bir durum var ortada yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Kasım 2019; 20:30:9 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    17-25 olduktan sonra akp'nin peşini bırakanlardansın kerimcan tarihler tutuyor.

AKP'LİLERİN ÇOCUKLARININ LÜKS YAŞAMINI KARE KARE İFŞA ETTİLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 21 Kasım 2019; 20:31:28 >
  • sorarlarsa peygamberimizin mütevazi bir hayat yaşadığını,ufacık bir odada yaşadığını ve sadece bir hırkasının olduğunu söylersiniz.
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    iyi roman yazarsın bence bilimkurgu yazarlığını dene derim...
  • Allah bunlardan alıp Afrika'da aç olan insanlara versin inşallah...
  • Bu Arada Hesabı Kapatmışlar hızlı bir şekilde askıya alınmış hırsızlıkları ortaya çıkacağı için
  • zamanında cem uzanın malına mülküne ne olduysa aynısı olacak.
  • Göklerden gelen bir karar vardır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebiqboss

sorarlarsa peygamberimizin mütevazi bir hayat yaşadığını,ufacık bir odada yaşadığını ve sadece bir hırkasının olduğunu söylersiniz.
    ha yani babadan zengin olsan zengin bir hayat yaşamıycan yani yersen
    hz.peygamberi sıradan kullarla kıyaslamak saçmalığın daniskası 1000 yıllık türk tarhinde türkler genel olarak yönetimden tut halka kadar gösterişe zenginliğe meraklıdır genlerimizde var...
    burdaki tiplerin çekememezliği dindar muhafazakar kesimin bazılarının artık zengin lüks bir hayat yaşaması ,malum hep fakir ezik ve cahil kalıcaklardı sanıyorlardı dumur oldular şimdide çatlıyorlar desem yeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Kasım 2019; 20:47:0 >

• ak partiye oy veriyorum...
    kim hangi parti olursa olsun böyle paylaşım yapanlar engellenmemeli bilmeliyiz görmeliyiz...
    partideki adamlarda bilmeli halk bize ne için oy verdi biz ise nasıl işler yapıyoruz görmeli
    vallahi üzülüyorum biraz paralanınca yada mevki yükselince ayarımız kaçıyor...
  • Vergilerimle alınan arabalar görüyorum yatlar görüyorum yurtdışı tatilleri görüyorum
    Vergilerimle alınan türban görüyorum bebek havuzu görüyorum bebeğe pırlanta takan zihniyet görüyorum
    İyi vergi vermişim ha
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Hadi sekulerlerin yaşam tarzı öyle bunca yıldır yepki gösterdiğiniz bu sekulerlerin yaşam tarzına özenmek neyinnesi bak çok sevdiğin Dilipak hocam Cevabini vermiş

Modern muhafazakârlar’ın geldiği nokta dudaklarınızı uçuklatacak noktaya geldi... Ha! Unutmadan, artık su geçiren oje ve abdeste mani olmayan dudak boyalarımız var. Helal likör, bira, şarap ve şampanyalarımız da var. Yakında rakı, votka da çıkar. Tabii ki, onlar da ‘Helal’ etiketli satışa sunulacak! Hani biz onlara benzemeyecektik!?

Rock müzik eşlinde ‘Zikir party’si bile var artık: ‘Tarikat dance Party’. ‘Yatta Happy Birthday Party’ gibi rezaletler de yok değil. Hepsi ‘tesettürlü’ tabii
    Körfez ülkelerindeki rezillikleri aratmayacak her şey var. Haram para cüzdanda durduğu gibi durmuyor. Bu işin içinde siyasilerin, bürokratların yakınları da var

Bekarlığa Veda Partisi”nin tesettürlüsü için şu adrese bakın bakalım bir. Lüks, israf, ne istersen var. Bunun neresinde din ya da ahlak var!”
    Heeee bunun neresinde din ahlak mütevazı muhafazakâr
    yaşammm tarzı var tepkili olduğunuz sukulerlerin yaşam tarzına özenmek neyin kafası neyin bastirilmisligi neyin iki yüzlülüğü sizde hiç utanma sıkılma yokmu
    [:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihstorm -- 21 Kasım 2019; 20:53:38 >

• fatihstorm kullanıcısına yanıt
    isteyen istediği hayatı yaşar sanane onlardan...ha günah işliyorsalarda onlar vericek allaha hesabını sen veya ben değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

ha yani babadan zengin olsan zengin bir hayat yaşamıycan yani yersen
    hz.peygamberi sıradan kullarla kıyaslamak saçmalığın daniskası 1000 yıllık türk tarhinde türkler genel olarak yönetimden tut halka kadar gösterişe zenginliğe meraklıdır genlerimizde var...
    burdaki tiplerin çekememezliği dindar muhafazakar kesimin bazılarının artık zengin lüks bir hayat yaşaması ,malum hep fakir ezik ve cahil kalıcaklardı sanıyorlardı dumur oldular şimdide çatlıyorlar desem yeri

Alıntıları Göster
    Benim nasıl bir insan olduğumu bilmeden yargılama evet belki babadan zengin olsam zengin bir hayat yaşıcam ama emin ol fakir fukaraya'da yardım etmeyeceğimi nereden biliyorsun ? Peygamberimizi kimseyle kıyaslamıyorum çünkü hiç biri tırnağı etmez. Böyle Gösteriş Yapan Tipler müslüman değil süslümandır. ve utanmadan ortamlarda Peygamberimiz 1 tane hurmayla karnını doyuruyordu. yırtık hırkayla geziyordu diyen tipler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.