Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (1428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.562
Cevap
66
Favori
517.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: temür

quote:

Orijinalden alıntı: mry_82

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

quote:

Saçma sapan konuşup durmayın. MHP ile hükümet kurmak istemeyen ve tek başıra iktidar olmak isteyen parti AKP idi. Madem AKP o kadar vatanseverdi MHP'nin 4 şartını( ekstra şart istek bile değil aslında)
    kabul etselerdi? Kendi çıkarları vatanın bekasından daha önemliydi AKP için. Bu yüzden terörist kankalarıyla seçim hükümeti kuruyorlar şuan.

Hayır saçma sapan bir durum yok. Akp nin vatanseverliğini savunmuyorum. Ama madem Mhp o kadar vatanseverdi gelseydi hükümete. Evet 4 şartı vardı biliyorum. Ama unutulmamalıdırki şartlar her zaman istenildiği gibi olmuyor. Benimde zoruma gidiyor seçim hükümetinde bazı kişilerin olması ama yapılacak bir şey yok

MHP nin istekleri şart bile değildi. Bir devlette olması gerekenlerdi. M<dem hırsızlık yoktu mhpnin şartlarını kabul etselerdi.bir hükümet kurulması için asgari şartlarda uzlaşılmasını gerektiğini en iyi ben bilirim çünkü genel seçimde heparın bağımsız adayına oy atmış ben burda milletin bekası için en uygun koalisyonun MHP ile olacağını gördüm. vatansever hiç bir kimse parti veya kuruluş o 4 maddeye hayır demezdi. Sonuç olarak akp ile hdp bir süredir ön sevişme yapıyorlardı şimdi asıl işe geçtiler seçim hükümetinde birleşerek.

Kılıçdaroğlu'nu bile zıvanadan çıkartan bir partiden bahsediyoruz.her türlü öneriye kapısını kapatan bir muhalefet partisi olabilir mi.ne dedi kılıçdaroğlu yarın halkın karşısına geçip hangi yüzle mhp oy isteyecek.

kılıçdaroğlu o sitemi azınlık hükümetine MHP yanaşmadı diye söyledi. MHP şimdi bir anlık iktidar için hdpninde içinde bulunduğu koalisyona evet deyip bir sonraki seçimde kemik oyu %15 i demi kaybetsin? Üstelik hdp hala terörist partisi. mecliste teröristle işbirliği yapmayan bir parti var diye seviniyor olmanız lazımdı.

Mhp'nin önüne hdp'siz bir çok seçenek kondu.hepsine kapıları kapadı.çözümsüzlüğün adresi oldu.erken seçimde görürsünüz bu tavrına karşı millet cezayı keser affetmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

Recep Tayyip Erdoğan aynı Davosta yaptığı gibi tek kişilik tiyatro oyununu oynuyor....Herşey istediği gibi gidiyor gelen şehit haberlerinin AKP ye yaraması için çözüm sürecini bu halkın unutması gerek...AKP li vatandaşlar suçu MHP ye atmayın burada boşa salvolar yapmayın MHP sizinle koalisyon yapsaydı günahlarnıza ortak edecektiniz.MHP nin koalisyon şartları neydi neden kabul edilmedi bunu Davutoğlu yada AKP değil bizzat Erdoğan kabul etmedi biliyorsunuz ki Cumhurbaşkanı (Cumhurbaşkanı diyorum çünkü bizi temsil etmiyor ) ne derse AKP onu yapar bunu sokaktaki 5 yaşındaki çocuk bilir.Velhasıl şuan oynanan oyun büyük ve inanıyorum ki Erdoğan koltuk için başkanlık için yapmayacağı şey yoktur.Ülkeyi ateşe bile atar....Boşuna 400 milletvekili verin bu iş sessiz sdasız bitsin demiyordu.Benim akıllı halkım bu cümle ve sonraki olanlardan AKP sorumludur MHP dik duruşunu göstermiş ve doğru olanı yapmıştır.Bunu göremiyorsanız ve hala AKP diyorsanızkusura bakmayın ama cahil bile olamazsınız

Yahu geçen yazmıştım gene yazayım.siyaset bazen elini taşın altına koyma bazen risk gerektirir.adamlar her şeye karşı.böyle siyasi parti olur mu.yaptığı tek şey ona buna akıl vermek.sıfır siyasi risk ile siyaset yaparsan halk gün gelir seni sıfırlar.hani matematik 0 etkisiz elemandır ya meclisin etkisiz elamanı mhp şu an için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

Recep Tayyip Erdoğan aynı Davosta yaptığı gibi tek kişilik tiyatro oyununu oynuyor....Herşey istediği gibi gidiyor gelen şehit haberlerinin AKP ye yaraması için çözüm sürecini bu halkın unutması gerek...AKP li vatandaşlar suçu MHP ye atmayın burada boşa salvolar yapmayın MHP sizinle koalisyon yapsaydı günahlarnıza ortak edecektiniz.MHP nin koalisyon şartları neydi neden kabul edilmedi bunu Davutoğlu yada AKP değil bizzat Erdoğan kabul etmedi biliyorsunuz ki Cumhurbaşkanı (Cumhurbaşkanı diyorum çünkü bizi temsil etmiyor ) ne derse AKP onu yapar bunu sokaktaki 5 yaşındaki çocuk bilir.Velhasıl şuan oynanan oyun büyük ve inanıyorum ki Erdoğan koltuk için başkanlık için yapmayacağı şey yoktur.Ülkeyi ateşe bile atar....Boşuna 400 milletvekili verin bu iş sessiz sdasız bitsin demiyordu.Benim akıllı halkım bu cümle ve sonraki olanlardan AKP sorumludur MHP dik duruşunu göstermiş ve doğru olanı yapmıştır.Bunu göremiyorsanız ve hala AKP diyorsanızkusura bakmayın ama cahil bile olamazsınız

Yahu geçen yazmıştım gene yazayım.siyaset bazen elini taşın altına koyma bazen risk gerektirir.adamlar her şeye karşı.böyle siyasi parti olur mu.yaptığı tek şey ona buna akıl vermek.sıfır siyasi risk ile siyaset yaparsan halk gün gelir seni sıfırlar.hani matematik 0 etkisiz elemandır ya meclisin etkisiz elamanı mhp şu an için.

u vallahi yazmayım diyorum ama dayanamıyorum MHP nin şartları neydi neden kim tarafından kabul edilmedi önce bunu bir sorgula sonra elini gövdeni taşın altına koymayı sorgularız...İşin ucu Tayyip Erdoğana kadar gelecek diye AKP hiç birşeye yanaşmadı bunu herkes biliyor....Birde koailsyonu yapmayan MHP değil bizzat Erdoğan'ın aklıyla hareket eden AKP dir.Bunu da böyle bilin.....

• Çözüm süreci zaten rafa kalktı.4 eski bakan millet vekili değil bu konuda samimiyseniz suç duyurusunda bulunun yargılansınlar.erdoğana gelirsek kimse kusura bakmasın biz onu %52 ile yan gelip yatsın etliye sütlüye karışmasın diye cumhurun başı yapmadık.cumhurbaşkanımızı tartışma konusa yapmayız.çünki demokrasinin gereği bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mry_82 -- 24 Ağustos 2015; 16:46:53 >
  • quote:

Çözüm süreci zaten rafa kalktı.4 eski bakan millet vekili değil bu konuda samimiyseniz suç duyurusunda bulunun yargılansınlar.erdoğana gelirsek kimse kusura bakmasın biz onu %52 ile yan gelip yatsın etliye sütlüye karışmasın diye cumhurun başı yapmadık.cumhurbaşkanımızı tartışma konusa yapmayız.çünki demokrasinin gereği bu.

yolsuzlukların ucu Erdoğan'a kadar gelirse ona dokundurmayız diyorsanız bu ülkeye herşey müstehaktır...Erdoğan bizim cumhurbaşkanımız değil olamazda lise mezunundan da ilk defa cumhurbaşkanı olduğunu gördük adamın diploması bile sahteymiş MHP li vekil bunu kanıtladı ama hala tık yok yalanlayamadı bile neyse hocam o %52 %40 a düştü artık bunu bil seçim yaklaşıyor Erdoğan elinde kur-an açılışlara gider artık....Bu ülkeyi bu duruma getiren AKP ve Erdoğan'ın koltuk hırısıdır adam padişah olmak için tüm yolları mübah sayan bir kişiliğe sahip...İnan ki vatan evladı şewhit düşmüş sanıyor musun ki umrunda asla şimdi o oy planı yapıyor ve 1100 odalı sarayda zevk-i sefasını sürüyor.....

• quote:

Çözüm süreci zaten rafa kalktı.4 eski bakan millet vekili değil bu konuda samimiyseniz suç duyurusunda bulunun yargılansınlar.erdoğana gelirsek kimse kusura bakmasın biz onu %52 ile yan gelip yatsın etliye sütlüye karışmasın diye cumhurun başı yapmadık.cumhurbaşkanımızı tartışma konusa yapmayız.çünki demokrasinin gereği bu.

4eski bakan şuan vekil olmasa da kanunlar gereği bakanlık yaptıkları dönemden yargılanamazlar dokunulmazlık kapsamında oluyor kaldırılması gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazır

quote:

4eski bakan şuan vekil olmasa da kanunlar gereği bakanlık yaptıkları dönemden yargılanamazlar dokunulmazlık kapsamında oluyor kaldırılması gerekiyor

Yargilanirlar hocam . Vekil olmasalar dokunulmaLiklari olmuyor . Sadece mecliste konustuklari ve yaptiklarindan yaegilanamaz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: realitych

quote:

Orijinalden alıntı: nazır

quote:

Yargilanirlar hocam . Vekil olmasalar dokunulmaLiklari olmuyor . Sadece mecliste konustuklari ve yaptiklarindan yaegilanamaz .

şuanda dokunulmazlıkları yok yargı yolu açık fakat meclisin kararı olmadan bakanlık yaptıkları tarih aralığında yapılan işlemlerden dolayı yargılanamıyorlar aynen dokunulmazlık geçerli sayılıyor

• İki, üç terör operasyonu oldu diye herkes bir anda AKP'ci olmuş, CHP ise terör destekçisi. Komik adamlarsınız be! Hayır biraz aklı olan bir adam sormaz mı, bu adamlar bunca yıl koyun koyuna yatmadıkları kalmıştı şimdi niye birbirlerinin boğazına sarılıyorlar. Hem de bir seçimin arefesinde? CHP bunu ortaya dökünce de terör işbirlikçisi oluyor. Gerçekten komik adamlarsınız.

•  AKP Çok Fena Düşüyor.. AKP Çok Fena Düşüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 24 Ağustos 2015; 21:47:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

sebebi ise basit nefret ettiğim kimler varsa hepsi bir kişiye karşı birleşmiş
    bu kadar da olmaz erdoğan olmasın pkk olsun diyenleri mi ararsınız
    yoksa
    fetullah daha iyi diyeni mi ararsınız

İmam Şafii'ye sorulur:
    -Fitne zamanı Hak ehlini nasıl bulabiliriz?
    Cevap verir:
    -Düşman oklarını takip edin, sizi hak ehline götürecektir!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

sebebi ise basit nefret ettiğim kimler varsa hepsi bir kişiye karşı birleşmiş
    bu kadar da olmaz erdoğan olmasın pkk olsun diyenleri mi ararsınız
    yoksa
    fetullah daha iyi diyeni mi ararsınız

Helal olsun kardeşim dogru yolu bulmussun hak ile batıl ayırmak işte budur bu fitme zamanında dogru analiz etmek lazım bu olaylayrı
  • Bakın hocam bu adamlar 13 senede 50 yıldır yapılamayan hizmeti yaptımı yaptı metro yapılmayan hastane yapılmayan havalimanı yapılmayan bir yer bırakmadılar ,, doların artmasından euroların artmasından bahsediyoruz pekala gelelim 2 sene oncesi mart ayına ne oldu bu ayda Marmaray açıldı , 3. köprü projesi açıklandı , 3. Havalimanı Projesi açıklandı , Borsa rekor seviyeyle 96000 lere çıktı üşlemizde , faizler % 4.5 lara indi 3 ay içinde % 2.5 olması hedefleniyordu Türkiye dünyada en hızlı büyüyen 2. ekonomisi oldu yani bu ne demek biliyormusunuz çok değil bir 10 yıl içinde bu hızla büyüyen bir ülkenin dünyada süper güçlerden birisi olması demek tabiki bu yabancı güç ve devletlerin işine gelmedi ve dügmeye basıldı gezi parkından bu yana bu bir sürectir ve çok güzel uyguluyorlar ama ülkemiz buna ragmen dimdik ayakta ALlah ın izniyle bakınız bu ay sonu % 100 yerli otomobil tanıtılacak 2019 seri üretim 2020 yerli uçak seri üretim millet 4G ye değil 4.5 G ye geçicez 5G altyapısıyla yani asıl milliyetcilik vatan severlik budur ülkeyi dailma ileri götürmektir bu vizyon farkıdır o yuzden benim sahsi fikrim mevcut hükümet kerhende olsa desteklenmelidir ,, biz yanlışları yok demiyoruz herşey dörtdörtlük demiyoruz ama malesef daha iyisi yok ve bu ülke içinde pekala bişeyler yapıyorlar yapmıyor demek nankörlüktür bence

• quote:

Orijinalden alıntı: wingtsun85

Bakın hocam bu adamlar 13 senede 50 yıldır yapılamayan hizmeti yaptımı yaptı metro yapılmayan hastane yapılmayan havalimanı yapılmayan bir yer bırakmadılar ,, doların artmasından euroların artmasından bahsediyoruz pekala gelelim 2 sene oncesi mart ayına ne oldu bu ayda Marmaray açıldı , 3. köprü projesi açıklandı , 3. Havalimanı Projesi açıklandı , Borsa rekor seviyeyle 96000 lere çıktı üşlemizde , faizler % 4.5 lara indi 3 ay içinde % 2.5 olması hedefleniyordu Türkiye dünyada en hızlı büyüyen 2. ekonomisi oldu yani bu ne demek biliyormusunuz çok değil bir 10 yıl içinde bu hızla büyüyen bir ülkenin dünyada süper güçlerden birisi olması demek tabiki bu yabancı güç ve devletlerin işine gelmedi ve dügmeye basıldı gezi parkından bu yana bu bir sürectir ve çok güzel uyguluyorlar ama ülkemiz buna ragmen dimdik ayakta ALlah ın izniyle bakınız bu ay sonu % 100 yerli otomobil tanıtılacak 2019 seri üretim 2020 yerli uçak seri üretim millet 4G ye değil 4.5 G ye geçicez 5G altyapısıyla yani asıl milliyetcilik vatan severlik budur ülkeyi dailma ileri götürmektir bu vizyon farkıdır o yuzden benim sahsi fikrim mevcut hükümet kerhende olsa desteklenmelidir ,, biz yanlışları yok demiyoruz herşey dörtdörtlük demiyoruz ama malesef daha iyisi yok ve bu ülke içinde pekala bişeyler yapıyorlar yapmıyor demek nankörlüktür bence

söylediklerinizin hepsi doğru. ama en kritik soruyu şimdi burda sormak istiyorum.!

çözüm sürecinin baş aktörü elini değil gövdesini taşın altına koyan " gerekirse baldıran zehirini içmeye razıyım yeterki bu ülkeye barış gelsin huzur gelsin" diyen, bi çok anlamda o bölgeyi kalkındıran, kürt halkının inkar edilmesi noktasında ki politikaları kaldıran, o insanların biçok özlük haklarını iade eden BİR İNSANA SÖZDE KÜRT! HALKARINI SAVUNAN DEMİRTAŞ VE AVANESİ NEDEN DÜŞMAN?

• wingtsun85 kullanıcısına yanıt
    Hiç gulecegim yoktu vallahi. Yeni bir Cem Yilmaz yetisiyor millet, demedi demeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin96

İki, üç terör operasyonu oldu diye herkes bir anda AKP'ci olmuş, CHP ise terör destekçisi. Komik adamlarsınız be! Hayır biraz aklı olan bir adam sormaz mı, bu adamlar bunca yıl koyun koyuna yatmadıkları kalmıştı şimdi niye birbirlerinin boğazına sarılıyorlar. Hem de bir seçimin arefesinde? CHP bunu ortaya dökünce de terör işbirlikçisi oluyor. Gerçekten komik adamlarsınız.

İki , üç terör operasyonu.. 0.2 , 0.3 lerden bahsetseydin AKP 'nin yaptığı iyi şeyler küçücük şeyler olur ama vurmaya geldi mi bir tane bir şey olsun oovvv bak işte AKP yüzünden oldu bunlar dağlar gibi sür manşet ile yazılır çizilir.. Yazmıyorum artık kalanını nasıl gözcüklerin görüyorsa öyle görmeye devam et..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 24 Ağustos 2015; 23:59:44 >

• Bu nedir abicim ? Lütfen bu arkadaşlara bir şey anlatırken ilkokul 2 seviyesini geçmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: faithless35

Bu nedir abicim ? Lütfen bu arkadaşlara bir şey anlatırken ilkokul 2 seviyesini geçmeyelim.

İşte kabullenmiyorsun(uz) fakat kendinizi anlatıyorsunuz.. Bu şahıs nasıl bu kadar Cumhurbaşkanı 'na bağlılığını gösteriyorsa sen ve sizlerinde böyle yapınız var AKP 'ye günahımı vermem diyen ile Cumhurbaşkanım kanımız , canımız feda demek benim gözüm de ikisi de eşit.. Sadece kullanılan cümleler farklı CHP veya MHP ile uyanmışsan başka parti bilmiyorsan AKP 'ye ağzına geleni söylüyorsan biz size ne yapabiliriz ki seçim karar versin diyoruz bekliyoruz bu kadar basit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 25 Ağustos 2015; 0:42:43 >

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Adam az daha coşsa Cumhurbaşkanım bizden oy değilll, .... iste verelim diyecek. Ben esas olarak bir kişinin bu kadar yüceltilmesine karşıyım. Sonuçta bu adamlar (siyasetçiler) belirli bir dönem için seçilen ve görevi bizim adımıza ülkeyi en iyi şekilde yönetmek olan kişiler. Yöneticilere (haşa) tanrısal özellikler yüklemek ancak bizim gibi doğu mentalitesindeki toplumlarda olur. Sonuçta da başımız dertten kurtulmaz. Bir türlü refaha kavuşamayız. Kendini Tanrının bir lütfu olarak gören yönetici kimseye hesap vermek istemez, devlet imkanlarını sonuna kadar kullanır. Bu her partiden olabilir. Şu anda AKP var ama bu şekilde hesap sorulamayan her siyasetçi hangi partiden olursa olsun aynı şeyleri yapar. Tekrarlıyorum, bu adamların görevi bizim adımıza belirli bir süre ülkeyi yönetmek, tabiki yol yapacak, tüp geçit yapacak teknolojiyi takip edip getirecek. Bunlar lütuf değil, bizim vergilerimizle olan şeyler. Lütfen vergilerimizin hesabını soralım. Bu kadar ağır vergiler ile Türkiye'mizin şimdiye kadar çoktan her türlü sorununu çözmüş olması gerekirdi. A veya B partisi söz konusu değil. Şu anda bu olumsuzlukları AKP iktidarında yaşıyoruz. O yüzden AKP'ye kızıyoruz. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: faithless35

Adam az daha coşsa Cumhurbaşkanım bizden oy değilll, .... iste verelim diyecek. Ben esas olarak bir kişinin bu kadar yüceltilmesine karşıyım. Sonuçta bu adamlar (siyasetçiler) belirli bir dönem için seçilen ve görevi bizim adımıza ülkeyi en iyi şekilde yönetmek olan kişiler. Yöneticilere (haşa) tanrısal özellikler yüklemek ancak bizim gibi doğu mentalitesindeki toplumlarda olur. Sonuçta da başımız dertten kurtulmaz. Bir türlü refaha kavuşamayız. Kendini Tanrının bir lütfu olarak gören yönetici kimseye hesap vermek istemez, devlet imkanlarını sonuna kadar kullanır. Bu her partiden olabilir. Şu anda AKP var ama bu şekilde hesap sorulamayan her siyasetçi hangi partiden olursa olsun aynı şeyleri yapar. Tekrarlıyorum, bu adamların görevi bizim adımıza belirli bir süre ülkeyi yönetmek, tabiki yol yapacak, tüp geçit yapacak teknolojiyi takip edip getirecek. Bunlar lütuf değil, bizim vergilerimizle olan şeyler. Lütfen vergilerimizin hesabını soralım. Bu kadar ağır vergiler ile Türkiye'mizin şimdiye kadar çoktan her türlü sorununu çözmüş olması gerekirdi. A veya B partisi söz konusu değil. Şu anda bu olumsuzlukları AKP iktidarında yaşıyoruz. O yüzden AKP'ye kızıyoruz. Saygılar.

Eyvallah kardeşim kızmana hak veririm tabiki rahatsız eden görüntüler vardır yoktur demiyorum ve yazdıklarının neredeyse hepsine katılıyorum onlarda insan gelmişler aday olmuşlar halk seçmiş göreve getirlimiş halka hizmet etmek icab eder ve zamanı gelince de her ölümlü insan gibi toprağa kavuşur.. Kimse ben kralım ben özelim ben seçilmişim ilahım gibi şeyler söyleme hakkına sahip değildir verilen yetkileri en iyi şekilde kullanması taraftarıyım fakat benim dediğim de aynen bu vidyo daki şahıs ne kadar abartıyorsa AKP 'ye karşı olan kesimde bir o kadar abartanlar sırf kontrolü kaybedip ileri geri internette yazıp sonra da hakkında suçlama olunca ifadeye alınıp abi ben yapmadım pisi olan şahıslar da var ve abartılırcasına hakaretler ne demek günahımı vermem ya bana biri çıksın bu sözü açıklayabilsin ya ki bunun gibi daha ne ithamlar duydum , okudum ve gördüm şaşarsın.. Vergi konusuna gelince Türkiye artık üretim ülkesi olmalı Çin 'i takip etmeli haber okudum BMW bir kaç kez gelmiş Sakarya bölgesinde incelemelerde bulunuyormuş inşallah doğrudur ve bize fabrika kurar bugün BMW gelir yarın Volvo böylece ülkemiz de araba üretebilme de ilerlerse hem ülkem de istihdam hem de değer artışı artı vergi yükünde de azalmaya giden stratejiler uygulanır yoksa dolar da euro da ülkem de artmaya devam edeceği kesindir.. Üretimi arttırmak için vergi indirimi şart ve bu bugün AKP ile olmalı yarın bir başka parti ile kim olursa olsun vatandaşa ekonomik özgürlük için adımlar atmalı..

• 
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.