Şimdi Ara

AKN Kotası güncellensin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50gb akn günü birlik tükene biliyor. ayrıca yeni çıkıcak olan Red dead redemption 2 oyun dosya boyutu ortalama 100gb olacak. yeni nesil oyunlarda bundan aşağı yukarı aynı ayarlarda olacak.. zaten AKN olmaması gerek yapıyorsanız da en az 200gb yapın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 14:58:44 >
  • Yılbaşında kaldırılıyor ancak şuanda popüler servis sağlayıcılarında görmüş olduğumuz gibi AKK yerine kota getirilmeye başlandı. Enteresan olan durum, AKK kaldırılmasının istenme nedeni internetin hızının düşmemesiydi ancak şimdi kota ile internet tamamen kapanıp sizi ek kota aldırmaya zorluyorlar. Benim önerim Türk Telekom fiber alt yapısı kullanan arkadaşlar varsa alternatif servis sağlayıcılarından biri olan Millenicom'u tercih edebilirler. Fiyat ve hız değerlendirmesi yaptığınız zaman kesinlikle tercih edilmeli. Kota olmayıp sınırsız olması da cabası.
  • 50 gb kota çok çabuk bitiyor. Ilk haftayı çıkarmıyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk Telekom kotalı paketler çıkardığı zaman alternatif isslerden ucuza internet alacağını sanan garibanlara var

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F0C9EBFD

Türk Telekom kotalı paketler çıkardığı zaman alternatif isslerden ucuza internet alacağını sanan garibanlara var

Yılbaşı sonrası bu mesajla ilgili tekrar konuyu güncellerim.
  • Netspeeed kullanıyorum. 200gb akn var. Çok memnunum. Firmayla müşterisi olmam dışında hiçbir ilişkim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam alternatif ISP'ler her zaman Türk Telekom ve Superonline'a göre daha ucuz olacaktır bence.

Aynı fiyat olması halinde hayatta kalma şansları olamaz ki.
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    Elbette "daha ucuz" olur fakat ucuz olmaz.

Mesela turknet uzun süre 60 lira idi sonradan 65 lira oldu.

Muhtemel bir Türk Telekom fiyat arttırımında 65 olacak 75 bunu kast ettim. Telekom fiyat yükseltirken diğerleri yerinde sayamaz.

Saygılar.

• O konuda haklısınız.

Yeni yılda fiyatlar yükselecek gibi gözüküyor. Superonline'da bas bas AKN'yi kaldırdık diye reklam yapıyor ama zaten 1 yıldır yayında olan 25mbit Platin paket, ki onada 89 TL gibi bir fiyat isteniyor.

En azından alternatifler bir tık daha makul olursa, insanlar için bir seçenek olur.

Ama atıyorum, Türk Telekom 80 TL isterken alternatif 75 TL derse, bence yine şansı olamaz.
  • Türk Telekom konusunda AKNsiz interneti ne yapacaksınız diyen bir arkadaş vardı o geldi aklıma 100gb oyunun boyutunu görünce 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonholigan -- 28 Ekim 2018; 23:42:18 >
  • Toptan satış fiyatları her geçen sene düşerken konudan habersiz şekilde ilginç tespitlerde bulunulması hayret verici.

Türk.Net veya diğer alternatif şirketlerin nerden ne aldığı, nasıl sattığı, ne kadar kar yaptığı VAE vb. gibi kavramlar konusunda bir fikriniz var mı merak ediyorum?
    Telekomun toptan tarafında sürekli olarak özel kampanyalar ve abone sayısının arttırılması amacıyla fiyatlar düşürülürken
    alternatif sağlayıcıların telekomdan pahalıya internet satacağını düşünmek, Rekabet kurumu ve BTK varken telekomun ucuza satabileceğini düşünmek...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.