Şimdi Ara

Aklımı kaçırmak üzereyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar 12 yıllık dandik bi oyunu 5 .000 Tl ye toplattığım bilgisayar kaldırmıyor daha doğrusu kasmak yapıyor i3 bilgisayarda bile sorunruz çalışırken neden böyle oluyor anlamıyorum denemediğim yol kalmadı yardımlarınızı bekliyorum

işlemci : amd fx 9590 4.7 ghz 8 çekirdek
    anakart: Gigabyte amd fx ud3 anakart
    ekran kartı :AMD radeon r7 serisi 2g 256 bit
    240 gb ssd
    Ram : 8+8 frequ 813 ghx ratio 1.4 ddr3 kingston
    Kasa x strike red edition
    soğutucu akasa venom voodoo
    Güç 750 watt

• 12 yıllık oyun hangisi :) Başka oyunlarda sorun yoksa oyunla alakalıdır. Bir de başlıktan bir şey anlaşılmıyor.
  • “Acil yardım”, “Lütfen yardım”, "İmdat" , “Uzman sorusu”.. gibi konuyla alakası olmayan kural dışı başlık kullanan konular , aramıza yeni katılmış, belirli bir rütbeye ulaşmamış üyeler tarafından açıldı ise; yönetici tarafından kural hatırlatılacak ve konuyu açanın başlığı değiştirmesi beklenecektir. Bekleme süresi sonunda kural dışı başlık değiştirilmedi ise konu" Kural dışı başlık kullanımı" nedeni ile gösterimden kaldırılacak, yönetici taktiri ile ceza verilebilecektir.

Belirli bir mesaj sayısına ulaşmış ve rütbeli üyeler, bu kural dışı davranışı yapmış ise, konu başlıkları direk kilitlenecek ya da silinecektir. Konuları, " Kural dışı başlık kullanımı" nedeni ile gösterimden kaldırılacak, yönetici taktiri ile ceza verilebilecektir. .
  • Hangi oyunmuş bu ben de merak ettim. Ayrıca power yetersiz olabilir ya da virüs , arka plan uygulamaları kasmaya sebep olabilir.
  • Sirasiyla baslat- programlari ve dosyalari ara yazan yere msconfig yaz enter a bas-acilan pencerede ustte hizmetler kismina tikla - en asagida windows update nin yanindaki tik isaretini kaldir sag alttan uygula de ve pencereyi kapat sonra pc yi resetle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu msconfig olayı ne işe yarıcak? toplatığım bilgisayarda tüm güçleri hesaplattım 2 watt bile hesabını yaptım 500' lere felan geliyor 750 aldım oyun adı da Warrock sistem gereksinimleri çok düşük :(
  • parçaların uyuşmama gibi bi durumu var mı ?
  • Yeni bileşenler yani parçalar bazı eski oyunlarda uyuşmazlık mı diyelim ne diyelim sorunlar çıkabiliyor yada yeni windows lar win 8 win 10 gibi eski oyunları desteklemiyor bunun içinde oyunları açmamazlık açsada bazı problemler oluşuyor oyunun exe sine sağ tıklayıp uyumluluk modunu win 98 yada xp sp3 yaparak deneyin birde belki sorun çözülebilir
  • Uyumluluk ile ac.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun super mario falan mı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.