Şimdi Ara

Akla Zarar Sahibinden.com İlanları (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.510
Cevap
136
Favori
589.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birçok ilan görüyorum ACİLİYETTEN diye ama fiyatına baksan bi dünya para arabasına baksan bitik hele hele bi tanesini gördüm ayrı ayrı tam sekiz tane hasar kaydı var araç bukalemuna dönmüş boyanmamış parçası yok bu arada üç dört aydır ilanda istediği kerizi bulamadı galiba. Gelelim fiyatına araç 68 bin takas fiyatı 75 ulan hani acildi. Küçücük beyinleriyle milletin hakkına giriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01tuğra01 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin aracın linkini göndermelisin ki biz de bakıp değerlendirelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle şark kurnazlarını görünce sinirim tepeme çıkıyor.
    Araçta premium diye bir paket yok. Yazdıklarının çoğu Prestige'de standart donanım. Adaptif CC demiş, araçta adaptif cc yok! Mini buzdolabı dediği kolçaktaki soğutma. Kör nokta yazmış ama var mı yok mu emin değilim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ali-cenker-e-opsiyonlanmistir-564309248/detay

•ARACIM PRESTİJ PAKET OLUP SANRUF HARİÇ FULL PAKETTİR.

•DEĞİŞEN BOYANAN PARÇASI YOKTUR.

•ARACIM GERÇEKTEN EMSALSİZDİR...
    (TÜM JELATİNLERİ DURMAKTA OLUP SIFIR KOKUSU HALA DURUYOR NOKTA HATA YOK)

•ARACIMA PREMİUM PAKETE EK DONANIMLAR EKLETİLMİŞTİR..

•ANAHTARSIZ GİRİŞ ÇIKIŞ

•4 FARKLI SÜRÜŞ MODU

•LED İÇ AYDINLATMA 3 FARKLI RENK
    TÜM ÖN GÖĞÜS VE 4 KAPIDA...

•SD CARD CD AUX USB BLUETOOTH

•ÖN ARKA LED VE ÖN Bİ-XENON

•3 KADEMELİ ELEKTRİKLİ HAFIZALI BEL DESTEKLİ VE ISITMALI 4 KOLTUK
    (ÖNLERDE ARKALARDA)

•ADAPTİVE !! CRUSE CONTROL VE EL GAZI

•OTOMATİK PİLOT VE ÇARPIŞMA ÖNLEYİCİ

•ELEKTRİKLİ ISITMALI KATLANIR
    AYNALAR

•AKILLI BAGAJ (kapatırken de tuş ile otomatik kapanır)

•DERİ ALCANTRA KARIŞIMI KOLTUKLAR VE MİNİ BUZDOLABI + ÖN ARKA KOL DAYAMA

•FULL+FULL YOL BİGİSAYARI (yorgunluk algılama , lastik basınç , sürüş konfor modları , navigasyon , servis yardım asistanı)

•SENSÖR PAKET
    (ÖN ARKA PARK, YAĞMUR VE FAR)

•18İNC HAFİF ALAŞIMLI JANTLAR

•KÖR NOKTA UYARICI VE MESAFE TAKİP ASİSTANI

•DİĞER STANDART ÖZELLİKLERİ SAYMIYORUM DİJİTAL KLİMA VS GİBİ.

NOT : YEDEK ANAHTARI DAHA HİÇ KULLANILMADI VE ARACIM HEP KAPALI GARAJDA DURMAKTADIR GELİP GÖRÜPTE BEĞENMEYECEK KİMSE YOKTUR..!

• quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-daha-45-bin-km-de-2014-subaru-forester..240-bg-537886607/detay

FORESTER XT 240 BG bu sekmentin EN PAHALI MODELİDİR..OTOMATİK VİTESLİ VE CAM TAVANLI MODELİDİR..

DAHA 45 BİN KM DEDİR..ORJINAL KM SİDİR...

Bilmeniz gereken 2 YIL ÖNCE sağ önden bir hasar almıştır. ÖN KAPUT.. SAG CAMURLUK.. TAMPON.. SAG FAR... DIREKSIYON HAVA YASTIGI.... RADYATORLER VS. yetkili servisin fiyat şişirmesi ve yedek parçasının çok pahalı olması yüzünden tramerde 52 bin tl ağır hasar kaydı vardır..

2 YIL OLDU BU ARACI ALIP TAMİR EDELİ.. KEŞKE HASARLI RESMİ OLSA DA İLANA KOYSAM.

Değişen parça, hasar kaydı veya boya vs takıntısı olan zaten aramasın lütfen.. orjınal hatasızları 130 bin tl.. kimse kimsenin vaktini boşuna almasın. DEĞİŞEN PARÇA OLUNCA NE OLUYOSA ARTIK.. RÜZGARDA ÇIKIP GİDİYOMU.. YAĞMURDA BOYASI AKIYOMU YILLARDIR Bİ TÜRLÜ ÇÖZEMEDİM. MİLLET TUTTURMUŞ Bİ BOYA DEĞİŞEN SEVDASI ALMIŞ BAŞINA GİDİYO..

HAA BİDE HASAR KAYDI ÇIKARDILAR.. BAKIN BENİM İLANLARA AZICIK VURUK ARABALARDA BİLE AĞIR HASAR KAYDI OLUYOR..

'' neymiş bu 5664 yaa... bas bas haber yaptırıyolar heryerde...aman ha sorgulayın hasar kaydına baktırın.'''. sankı yolda hasar kaydıyla gidiyo araba. sanki bundan 10 yıl önce millet mesajla alıyodu arabasını.. AMAÇ, MİLLET İKİNCİ EL ARAÇLARDAN SOĞUSUN.. BANKA KREDİSİNE DURUVERSİN... BAYİLER SIFIR ARAÇ SATSIN. CEPLERİNİ DOLDURSUNLAR... BİDE ÜSTELİKTELEFON ŞİRKETLERİ TRİLYONLARI GÖTÜRSÜN..

BİZİM VATANDAŞDA SANIYOKİ MİLLETE HİZMET EDİYOLAR.. KİM KİME KARŞILIKSIZ HİZMET ETMIŞ BU MEMLEKETTE....:)

ARACA KASKO YAPILIYOR..2150 TL FİYAT ALDIM İSTERSENİZ KASKO YAPTIRIR DA TESLİM EDERİM..

HASAR KAYDI YÜKSEK OLMASI DEDİĞİM GİBİ YEDEK PARÇASININ PAHALI OLMASINDANDIR.

RUHSATIN RESMİNİ DE İLANA EKLİYORUM ŞASE NO İÇİN.. ARACIN SERVİS KAYDINA VE KM KAYDINA BAKIP ONA GÖRE KARAR VEREBİLİRSİNİZ..

FİYATINI UYGUN SAYMAK ŞARTIYLA 50 BİN TL YE KADAR DÜŞÜK DEĞERDE ARAÇLA TAKAS OLUR..

EMSAL ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIRKEN LÜTFEN RUHSATINI RESMİNİ İSTEYİP GERÇEKTEN 240 BG LİKMİ DİYE KARŞILASTIRIN.

ÖNÜNE GELEN ARACI 180 BG OLMASINA RAĞMEN 240 BG DİYE İLAN VERMİŞ.. Müşterinin biri anlattı adam İstanbula araba bakmaya gitmiş, almaya karar vermiş ama noterde son anda farketmiş 180 lik olunca vazgeçmiş.. o anlatıyodu telefonda.. SIFIRI ALIRKEN 180 BG LİK VE 240 BG LİK ARASINDA ÇOK FİYAT FARKEDİYO ÇÜNKÜ..

Sormak istediğiniz bir şey olursa öğlen 12 den gece 11 e kadar arayabilirsiniz..
    Bu M.F isimli arkadaş yıllardır gümrükten ve sigorta şirketlerinden araç alıp toplayıp satıyor. Yaptığı işi de inkar etmiyor. Hatta çok dürüst satıcı adıyla bir ilanına konu açılmıştı forumda. Sonra kendisi de foruma üye olup cevap vermişti kendisine karşı söylenenlere.

https://forum.donanimhaber.com/sahibindende-gordugum-en-durust-satici--86091727-2

• 570312225 nolu ilana baktım... Sonra.açıklamaları okudum.. İnanamadım birde Dr.....

• m.hastası kullanıcısına yanıt
    80bin TL masraf yapıp 75bin TL'ye satıyor ve modifiyeler doktor kişinin yapacağı türde değil.

Akla Zarar Sahibinden.com İlanları

• 2011 auris e75000 tl. istemek nedir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-acil-satilik-566829054/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vebo kullanıcısına yanıt
    Acil satılık demiş, bir ay olacak, olta atmış bekliyor. Zaten imkansız hu fiyata satılması.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-mavi-boncuk-2014-hatasiz-kayitsiz-566410197/detay

İlanda tuhaflık yok da, açıklamadaki 'içinde herhqngi bir kozmik yıpranma yoktur' cümlesine kahkaha attım.

Kilometre uzun yolda galaksilerarası yapılmıştır hehehe

• quote:

Orijinalden alıntı: namre3kutuk

İlan sahibi ağır abidir, dalga geçmeyin
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ibretlik-mukemmel-temizlikte-1.4-turbo-detaylari-okuyunuz-561527571/detay

Evet işin özünde en önemli kısma gelelim... bu aracı aynı benim gibi bakacak bir arkadaşa itelemem lazım..

Sebebi de....

2010 yılında almış olduğum j 1.4 Turbo aracımda sırasıyla 01.04.2013 - 14.04.2015 tarihlerinde 2 kez iyi niyet garantisi altında ücretin bir kısmını karşılayıp (1000 TL -1583TL) Klima kompresör değişikliği yaptırmış olmama rağmen 26.04.2018 tarihinde yine aynı parçanın problem yapması sebebiyle firmaya müracaat ettim. Problemin firma tarafından kullanıcı hatası olmadığı açıklanmasına rağmen aynı yerden aynı şekilde problem yapması üzerine ilgili parçanın fabrikasyon / üretim hatası olduğu düşünülerek firmaya şikayette bulundum. Müşteri hizmetleri tarafından bana yapılan açıklamada ilgili sorun için tarafıma lütuf yapıldığı söylenerek 4581 TL masraf çıkartılmış ve bu tutarın 2710 TL'sının tarafımdan karşılanması istenmiştir. Ayrıca 2 kere basiret bağlanması sebebiyle saflık yaptıktan sonra. istedikleri parayı ödesem dahi takılacak klima kompresörüne 1 gün bile garanti vermemekteler.

İlgili parçanın araç üzerinde 3 defa neden aynı sorun sebebiyle kullanılamaz duruma geldiğinin tarafıma bir türlü açıklanamaması üzerine ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

Maalesef kabul edemesem de bu araçta kronik klima kompresör sorunu var. Arabada lastikten çok kompresör değişikliği yaptırdım ama nedense illa her 2 senede bir defa iyi niyetle servise öptürmem gerekiyor.

Bu sebepten dolayı bana 100.000 TL verecek ve kendini benim yerime servise öptürecek bir ruh hastasına ihtiyacım var.

Ha yok kardeşim bende senin gibi helal süt emdim senin sorununu şu arkadaş helalinden çözer diyecek adama da kralından bir yemek ısmarlamak sözümdür.

Stockholm Sendromu gibi araca çok bağlı olduğumdan 1 kuruş pazarlık payı ile beraber araç 99.999,99 TL'dir

Aracı sevilmeyen Eşe Dosta tavsiye edebilirsiniz.

Beni hiç öpmediler diyen arkadaşlar tam sizin için ideal bir araç,

Gün yüzü görmeyenler size de hitap eder klima gazı olmadığında çalışmadığından mecbur gece seyahat edersiniz. Gün yüzü göremezsiniz

İlanda anlatılan her şey hayal ürünü değil bizzat yaşanmıştır...

Firma kendi ürettiği ürünün arkasında durmuyor ise.......

Robert BOSCH'un dediği gibi;

“İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim.”

Kalın sağlıcakla.
    Harika bir ilan

• sçsb kullanıcısına yanıt
    Bu arabanın sıfırına bu para verilmez yuh yani

• 1.5 aydır araba arıyordum keşke denk geldiklerimi buraya atsaydım. 5 gun once kayseriden istanbula gittim arac almak icin gitmez olaydim

• kulanici adi fena.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-memurdan-temiz-arac-581865460/detay

Açıklama harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alisilin07 -- 15 Temmuz 2018; 22:46:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

80bin TL masraf yapıp 75bin TL'ye satıyor ve modifiyeler doktor kişinin yapacağı türde değil.

Hep de ya araziye hiç çıkmamış olur bu araçlar ya da 1-2 kez çıkmış olur.
  • urugakhina U kullanıcısına yanıt
    benim bir arkadaş var endüstri mühendisi fakat cok pratik fikirleri var diyor ki 'insanlara yalan söyleyeceksin. fiyatı cok arttıracaksın. daha cok ilgi görürsün' ve dediği az cok doğru. ilanlarda yalan dolduruş yapan ve fiyatı zirveye çıkaran satıcılar ürünleri daha cok ilgi görüyor. aynı ilanı y.dışında örneğin Japonya 'da verseler 'baskı yazım hatası veya bir yanlışlık' gibi görünür bizde ise doğru / cekici / cazip.

• evimiz dayılı döşelidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Evil -- 5 Ağustos 2018; 11:54:11 >
  •  Akla Zarar Sahibinden.com İlanları
  • 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.