Şimdi Ara

Akla Zarar Sahibinden.com İlanları (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.509
Cevap
136
Favori
589.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu doping olayı işe yarıyor mu? Mesela üst sıra dopingi alsak ne kadar etki eder, adamlar 300TL istiyor ama değer mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Orijinalden alıntı: adil07

https://www.sahibinden.com/vasita?query_text=GIRTLAK+DOLU+

yeni moda

ne gırtlakmış arkadaş

Biz bunlara Gırtlakline diyoruz.

• drkayzer kullanıcısına yanıt
    Etki eder ama değmez zira aracınızı alacak adam zaten aracınıza ulaşır, insanlar git gide bilinçleniyorlar detaylı aramalar, araştırmalar yapıyorlar,üst sıraya almak daha çok ziyaretten başka pek bir dönüt sağlamayacaktır, hatta ziyaret arttırımının da tartışılabilir olduğunu düşünüyorum aracınızın marka modeline göre.
  • Ulan ne güldüm verilen ilanlara... Özellikle Çıtır hasarlı Duster'a
  • Hee bide adını bile yazamadığı arabayı satmaya çalışan Kıro galericiler var bu ülkede.Onlara Amann dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidolek

Açıklama kısmı hoş olmuş :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-7-kisilik-6-plus1-otomobil..orjinal.temiz-aciklamaya-dikkat-362228864/detay

adam ne yaşamışsa anlatmış güzel bir dille.
  • Arkadaslar direk link atmak yerine ss atsaniz daha iyi olur.Malum sitenin ilanlari pek uzun omurlu degil.

• hebele55 H kullanıcısına yanıt
    O araca 28bin veren aklı öperim.
  • isteyeni de öpmek lazım da neyse :)
  • Keyfe keder temizlik boyası yapılmıştır.... Ulan keyiften araç boyatılır mı ? Vurmuşun çizmişin sonra gidip boyatmışın kıvırmaya gerek yok..

Çok temiz değişeni yok diyor , sonra ekspertiz raporunu paylaşıyor araç 5 parça boyalı... Ulan değişmemiş te ne olmuş boyanmayan yeri kalmamış aracın...

Havasından geçilmeyen tiplerde var... Telefon ile aramayın bakamıyorum , mesaj atın ben sizi ararım... Koç holding Ceo'su sanki haspa toplantıdan toplantılara girip çıkıyor..

Ulan araç alıp satıp ticaret mi yapacağız yoksa liseli manitalar gidi çaldırıp kapatıp mesaj mı atacağız..

Bir de şu stepne kavramı var... İşletme-istetme,işpetne bilimum şeyleri yazıyorlar... Yavv yedek lastik kullanılmamış yaz geç niye dilinin dönmediği kafanın basmadığı kelimeleri yazmaya çalışıyorsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

Keyfe keder temizlik boyası yapılmıştır.... Ulan keyiften araç boyatılır mı ? Vurmuşun çizmişin sonra gidip boyatmışın kıvırmaya gerek yok..

Çok temiz değişeni yok diyor , sonra ekspertiz raporunu paylaşıyor araç 5 parça boyalı... Ulan değişmemiş te ne olmuş boyanmayan yeri kalmamış aracın...

Havasından geçilmeyen tiplerde var... Telefon ile aramayın bakamıyorum , mesaj atın ben sizi ararım... Koç holding Ceo'su sanki haspa toplantıdan toplantılara girip çıkıyor..

Ulan araç alıp satıp ticaret mi yapacağız yoksa liseli manitalar gidi çaldırıp kapatıp mesaj mı atacağız..

Bir de şu stepne kavramı var... İşletme-istetme,işpetne bilimum şeyleri yazıyorlar... Yavv yedek lastik kullanılmamış yaz geç niye dilinin dönmediği kafanın basmadığı kelimeleri yazmaya çalışıyorsun...

Valla biz land cruiser jipimizi komple keyfine boyattik valla

• BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    Katıldığım noktalar var yalnız aşağıdaki noktalara da değinmeden geçemeyeceğim.

Keyfe keder boyalı araç olabilir. Seneler içerisinde çizilmelerden solmadan dolayı araç boyatılabilir. Fakat bunun arkasına sığınıp ciddi kazalı araçlara bile bunu yazan galerici ve al-satçı çok var. O ayrı konu.

Değişeni olmayan bir araç boyalı olabilir. Buna nasıl takıldınız bilemedim. Her kazada parça değişecek diye bir kaide yok. Ama boya zarar gördüyse boyatılır. Gayet normaldir bu.

Her boyalı aracın büyük kaza geçirmemiş olabileceğini ne zaman anlayacağız milletçe bilemedim. Boyasız araba tabi ki daha değerli olmalı. 5 parçası boyalı diye atalım hurdaya gitsin o zaman. İnşallah elinize bel altı boyalı fakat önemli bir kazası olmayan bir araç geçmek zorunda kalır da satarken anlarsınız ne demek istediğimi.

Çok yoğun çalışan insanlar var. Çalıştığı şirkette, mağazada, ortamda ( hastane vb ) telefon kullanımı yasak olabilir. Her insan boş olacak değil elbet. Biraz empati lütfen. Koç holding CEO su ayarında adam orda araç satmaz zaten. Verir galeriye geçer gider. İstisnalar hariç tabi. Adam aracıyla uğraşmayı sever Otomobil tutkunudur vb..

Son yazdığınız zaten önceki ile ilişkili. Sözün özü empati yapmak lazım bazen. O şu şekil satar bu bu şekil. Özgürlük bidir

•  Akla Zarar Sahibinden.com İlanları

Aracımız Cabrio'dur, tavan hariç boyalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkTime -- 16 Mart 2017; 16:4:21 >
  • Ne içmis bu adam ,bizede yollasın:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: s8s7s6s5s4s3s2s1

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-arazi-araclari-2015-range-vogue-3.0tdi-autobiogrfy-borusan-cikisli-girtlak-dolu-407974931/detay

bu nedir yahu hasarlı 499 bin tl

Çıtır hasarlı bir araçtır. Daha önce herhangi bir kazası yoktur. Aracın zaten anası bellenmiş daha ne olsun.

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.