Şimdi Ara

Akıllı TV satın alma rehberi: 2500TL altına en başarılı modeller (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
37
Favori
26.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fensinn

2000bine kadar 42inch f/p tavsiyesi ne olabilir arkadaşlar ? 4K 3D felan olmasın full HD olsun yeter 😊

http://www.hepsiburada.com/samsung-40ku7000u-40-102-ekran4k-uydu-alicili-smart-led-tv-p-EVTVSAM40KU7000?magaza=Teknofish

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.rtings.com/

Detaylı veri isteyenlerin işini görebilir.

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Sağlık sorunu olan ve ingilterede yaşadığını iddia eden bi üye vardı, sonrasında rahmetli oldu. Bu üye, albani ile sert tartışmalara girerdi, her 2 taraf kırıcı konuşurdu. Hasta üyenin vefatından sonra, albaninin forumdaki popülerliğine gaz kesen ama aslen bilgisiz bir şahıs, olayları kopuk kopuk alt alta eklemiş, ekran görüntülü, bak senin yüzünden neler olduya getirmiş lafı ve şikayet etmiş

Aslında rahmetli olan kişi yılların hastası, abisi foruma girip açıkladı zaten, forumda bahsettiği gibi ingilterede yaşamadığını, genelde odasında yatarak gününü geçirdiğini filan anlattı. Hatta Pio başlığında rahmetliye çatarlarken, muhatabın rahmetli olduğunu ilk ben,söyledim ve sessizlik oldu,bir,süre,başlıkta. Çok uzum hikaye ama özeti bu

• agtr A kullanıcısına yanıt
    forumdaki birçok insan gibi oda bedava gitmiş o zaman :)
  • MCErgun kullanıcısına yanıt
    kral ölmedi 55xe9005 muhteşem f/p rakibi yok.
  • Arkadaşlar 48-50 inç arası 4K Smart TV tavsiyesi verebilecek olan var mı ? Görüntü ve panel kalitesi çok önemli.

Max bütçe 3000 TL

Teknoloji mağazalarında pek görünmesede verilecek önerilerde SONY'den de TV görmek güzel olurdu

• tuarek7 kullanıcısına yanıt
    hocam o fiyat aralığında o boyutta görüntü ve panel kalitesine takılırsanız tv bulamazsınız :) 49 boyutta giriş seviyesi modeller o paralara satılıyor..
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Peki o zaman soruyu şöyle değiştiriyorum

Görüntü ve panel kalitesi önemli (bol aksiyonlu görsel efekti bol filmlerde kaliteyi sorgulatmayacak görüntü kalitesi)

3200 TL'ye kadar zorlarım bütçeyi

Bu fiyata 4K Smart TV olarak öneri bekliyorum inç takıntım yok :)

• tuarek7 kullanıcısına yanıt
    hocam o beklentilerinizi 100hz tv ler karşılar ancak o fiyat aralığındada 100hz tv yok güzel ve akıcı görüntü istiyorsanız şuanki piyasada minumum 5000-6000tl çıkacak cepten..ha ben öyle çok detaya girmem görüntüsü güzel olsun hızlı sahnelerdede çok sırıtmasın derseniz lg uj630v ve samsung mu7000 modellerini inceleyin derim
  • yılda 250-350 liraya tv kiralamak ister misiniz ? yapılan iş bu. 10 yıl bile dayanmıyor. var mı mesela 10 yıl önceki lcd tv sini hala kullanan? veya hala çalışır durumda olan? optimum ürünü alın arkadaş. bizim iphone7 yada 3500-4000 bin liralık tv alma lüksümüz yok. 2500 bile çok. 1000 lira civarında çokça cihaz var.
  • Güzel inceleme.Guzel konu.Tesekkurler kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

yılda 250-350 liraya tv kiralamak ister misiniz ? yapılan iş bu. 10 yıl bile dayanmıyor. var mı mesela 10 yıl önceki lcd tv sini hala kullanan? veya hala çalışır durumda olan? optimum ürünü alın arkadaş. bizim iphone7 yada 3500-4000 bin liralık tv alma lüksümüz yok. 2500 bile çok. 1000 lira civarında çokça cihaz var.

Kardeş 8 sene önce LG nin full HD TV sini almistik 119 ekran,migros açılışında 3499 TL den 2400tl ye inmişti.ozamanda güzeldi hala kaliteli ve güzel.Allah nazardan saklasın taş gibi maşallah!

• 30 yıl önce renkli tv istiyoruz diye annem 2 bileziğini satıp Vestel diamond tv aldı. Tv bir ayda bozuldu. Sonra defalarca servise gitti geldi, tamir edemediler, sanayi bakanlığına falan dilekçe yazdık, değiştirmediler de, artık bir yılın sonunda televizyonu servise satıp siyah beyaz tv almıştık.

Vesteli beleş olsa eve sokmam.

• iki ihtimal var

1. Bu tvler hb'nin stoğunda fazla ve eritmek istiyor
    2. tvde hb'nin seosu n11 ve gg gibi rakiplerinin altında kaldı. Seo çalışması.

Linklere tıklamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 15 Temmuz 2017; 21:39:51 >
  • bana da bir kaç panel önerin.

maksimum 42-43 inç olsun.
    4k olsun
    netflix izleyebileyim.
    kanal geçişi hızlı olsun.(kanal geçiş hızını hangi özellik etkiliyor onu da söylerseniz sevinirim kendi araştırmalarımda işimi kolaylaştırır.)
    marka takıntım yok. dizaynı ekranı göze hitap etsin yeter.

bu özelliklere sahip en ucuz modeller nelerdir?
  • 2009 da LG LE 5300 aldım hala kullanıyorum:) Yeni TV alacam 49 yada 55 inç. aradığım özellikler 4K olması Smart Tv olması Hareketli görüntüleri akıcı olması pc, oyun, ses sistemi bağlanacak bir nevi hem etinden hem sütünden faydalanacaz:) Öneri verebilecek olab varmı şu ürün üzmez fiyat performans ürünüdür diyebileceğiniz ?
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    +1000000, ayni modelin hi level olani da bende var, sonuna kadar hak ediyor parasini

• xenofx X kullanıcısına yanıt
    Nazar degmesin ilk televizyonum Panasonic Viera 6.5 seneyi devirdi tas gibi. Goruntu kalitesi olarak ust duzey, klasik panasonic plasma kalitesinde

• savasserter S kullanıcısına yanıt
    Bu site amerikada satilan tvler icin kullanisli. Her ne kadar samsung, lg, sony ile bilgi edinilebilse de bu firmalarin avrupa ve turkiyeye ayni isim altinda farkli donanim gonderebildigi ve turkiyede satilan cogu markanin olmadigi dusunulurse pek de guvenilmemeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 42" Philips im var epey eski uydu alıcısı bile yok ama hâlâ görüntü cam gibi bide teşir den almıştım 5 sene olmuştur. İncelemedeki tv ler iyi olabilir ama ekran ebatları ufak bana göre bir daha tv alırsam en az 50" olacak 55 almaya gayret ederim sonuçta bir kere alınıyor birde geniş ekran tavsiyesi verebilirsiniz farklı bir konu açarak

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.