Şimdi Ara

Akıllı TV satın alma rehberi: 2500TL altına en başarılı modeller (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
37
Favori
26.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 49 inc, 4k, 100 hz, sorunsuz maç yayını izleyebileceğim ve f/p olacak bir tv arıyorum, öneriniz ne olabilir?

philips 49pus6501 şuan radarımda ve 3300 civarında. Bütçede en en fazla 3500.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 1 Ağustos 2017; 0:18:23 >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Oyun için neler önerirsiniz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG'lerde kanal sıralaması-taşıması yapılamıyor mu... uyarı veriyor: 1-675 arasındaki kanalları taşıyamazsınız...
  • Ben rehber filan göremedim.

• 49" telvizyon alacağım, son incelemelerde Philips 49PUS6501 modeli hem android olması hemde kalvyeli kumanda olması nedeniyle bana mantıklı geldi. Burayı okuduğumda kimi uzak durun kimi de alın diyoriyice kafam karıştı. Akıllı olması çok umrumda değil ama 4K TV lerde akıllı olmayan yok gibi, olsa da fiyat avantajı yok

49" modellerde tavsiyeniz ne olur arkadaşlar
  • pc_insider P kullanıcısına yanıt
    cok tecrübem oldu aslında bu tvler konusunda ama uzun uzun yazmaya üşeniyorum.

http://urun.n11.com/led-tv/sunny-55-140-ek-curved-4ksmartwifidahili-uydu800hz-led-tv-P196970624
    2k civarına alınabilecek fena olmayan ürün bu

tv alacak arkadaslara tavsiyem smarttır nete girer yutuba girerim diye düşünenler bi box almaları gerekiyor kendi yazılımları sürekli cöküyor donuyor yanıt vermiyor ...
    philipsin müsteri hizmetleri ve servisi İllallah ettirir ona göre

bütün markalarda sıkıntı var ama sikayetvar bakmadan okumadan cihaz almayın

bazı arkadaslar bana kızacak ama panasonic tavsiye ediyorum ben eski vatan calısanıyım her paneli incelemisligim var bu 4k curvedler yeni cıkıyordu benim zamanımda
    oyun yada elinizde pcden 4k videonuz filminiz yoksa 4kda gereksiz bana sorarsanız

kısaca size yetecek güzel panel bakın uygun fiyatlı bi tane soundbar yada ses sistemi + android box tamamdır

1 sene önce 900e 49"axen almadıgım icin pismanım

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    Şu televizyonun bir incelemesi olsa düşünmeden alacam ama yok işte. Sizin curved ekranlar konusunda fikrinizi öğrenmek isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReJim kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=0aZDf5cWZHI
    https://www.youtube.com/watch?v=jz-k8rCcub4

alınabilir bi samsung lg panel beklemek yanlış olur ama bu paralara değeceğini düşünüyorum 49" üzeri panelleri bi ara sadece lgde bulabiliyordunuz simdi durum ne bilmiyorum
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Bu tekevizynda uydu alıcı uhd mi acaba birde medya codec konusnda destk genişmidir daha çok usb en film seyrediyorum ben veya youtube netflixten.
  • 32" bir televizyon almayı düşünüyorum. Dahili uydu alıcılı ve FHD olmasını istiyorum. Bu özelliklerde önerebileceğiniz F/P bir TV var mı?

• 43ku7000 ve 43mu7000 arasında kaldık. Satıcılar cihazların arasında fark olmadığını söylüyor. Fiyat olarak ta 200tl mu modeli daha pahalı. Sizce hangisi alınmalı? 200tl fark verilip mu mu alınmalı?

Bugün sipariş verilecek cevaplarınızı esirgemeyin lütfen.
  • Arkadaşlar bu işlerden hiç anlamıyorum lütfen yardım edin..

İnternetle falan işimiz yok 3 kişilik bir aile sadece TV izlemek için TV arayisindayim..

O yüzden zırt pırt arıza falan yapıp beni servisle ustayla muhatap etmeyecek,ses ve görüntü olarak bizi uzmeyecek gerçek anlamda f/p ürünü bir TV'ye ihtiyacım var..

49 yada 55 inç olacak..

Maximum 2500 TL olmalı...

4k uhd olmalı..

Vestel 49 UB 8300

Vestel 50 UB 8300

Vestel 55 UA 8300

Vestel 55 UB 8300

Bu 4 model arasında bir türlü karar veremedim...

Bu 4 u arasında beni uzmeyecek gerçek anlamda f/p ürünü olan sizce hangisidir?

Sizce hangisini alayım ve neden?

Not: (Bu işlerden hiç anlamıyorum demiştim.. Dolayısıyla bu 4 model benim kendi capimda arayıp bulduklarim...Bu işlerden anlayan üstadlar 2500 TL ye bunları alacağına şu marka ve modeli al! Yâda işte bi 250-300 daha koy ve şunu al! Gibi başka modelleri onerirlerse o da olur...)

Lütfen yardımcı olun da bitsin artık bu TV arama çilem!

Teşekkürler arkadaşlar...

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/50137-66217-66393/vestel-55ua8300_vestel-49ub8300_vestel-55ub8300/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yayamaschocuk -- 5 Ağustos 2017; 11:33:33 >

• yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    hocam bu modellerin hiçbirini incelemedim dolasıyla bilgi sahibi değilim..alttaki konuya yazarsanız kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olacaklardır.

https://forum.donanimhaber.com/tv-tavsiyesi-arayanlar-okumadan-gecmeyin--98334172-923#128189110
  • max 1600 tlye 39-40 inch civarı alabileceğim en kaliteli tv hangisi
  • Arkadaşlar

Biraz önce Teknosa daydim..

Evden çıkarken Vestel 49 ub 8300 yada Vestel 55 ua 8300 dan birini seçip alıp geleceğim niyetiyle çıkmıştım...

Yalnız Teknosa daki eleman kafamı karıştırdı..

Vestel alacagina Grundig al.. Hemen hemen aynı fiyata, üstelik daha kaliteli ve HDR özelliği de var dedi...

Önerdiği TV şu;

GRUNDİG 49 VLX 7730 SP

Sadece bugüne özel bu akşama kadar fiyatı 2.499 TL ye düşürdükleri söyledi...

Ve birde 3.000 TL ye cikabilirsem yine bugüne özel SAMSUNG 50 MU 7000 inin fiyatını 3000 TL ye düşündüklerini söyledi...

Velhasıl kelam zaten karışık olan kafam iyice karıştı!

Daha önce de belirttiğim gibi arkadaşlar

Evde sadece 3 kişiyiz..

Küçük çocuk Yok..

Oyun falan filan da oynanmayacak..

TV,dizi, haber, maç vb gibi şeyler için sizce 2000 TL bandında ki Vestel 49 ub 8300 yerine

500 TL fazla verip Grundig 49 vlx 7730 SP almaya değer mi?

Yada 1000 TL fazla verip Samsung 50 mu 7000 almaya gerek varmı?

Lütfen yardım edin teşekkürler...

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/66217-79960/vestel-49ub8300_grundig-49-vlx-7730-sp/

Grundig biraz indirimli, Samsung fiyati ise piyasadan pahali. Vestel'i de markadan dolayi tercih etmeyecegimden uygun bir firsat beklerdim acil degilse

• Cvp için teşekkürler..

Kesinlikle acelem yok..

Soruyu şöyle sorayım o zaman...

Maç bütçe 3000 TL..

Tüm ama tüm özellikleri ile kesinlikle sizi yarı yolda bırakmayacak ve uzmeyecek gozunuz arkada kalmadan bir an bile tereddüt etmeden parasını sayıp bir TV alacak olsaydınız sizler hangi TV yı alıp geçersiniz?

bütçeden bağımsız olarak çokta uçmadan sony 55xe9005 demek istiyorum :)
  • Bütçenin nerdeyse 2 kat aşıyor üstad 😁

3000 TL maç bütçe için gerçekten hiç bir öneriniz yokmu yani?

Umutlarımı yitirmeye başladım ve galiba ben TV alamayacagim!

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.