Şimdi Ara

AKILLI TABAN 19.90 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
9
Favori
10.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • donanım haber admını rıca etsem bana ulasabılır mı telefon numaram var sıstemde en kısa zamanda kampanya yapıcaz baslık vs bu konularda acemıyız teknık olarak yardım ıstıyoruz ayrıca buraya 2 gundur uyeyız acemılıgımızı affedın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1+1 farklı numara isteyenler adamın üzerine fazla gidiyorsunuz madem farklı olsun istiyorsunuz 2+2 şeklinde alın 4 adet olsun bedava veriyor sizde farklı ürün isteyip meşgul ediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

donanım haber admını rıca etsem bana ulasabılır mı telefon numaram var sıstemde en kısa zamanda kampanya yapıcaz baslık vs bu konularda acemıyız teknık olarak yardım ıstıyoruz ayrıca buraya 2 gundur uyeyız acemılıgımızı affedın :)
    Diğer modellere de kampanya yapın. A100 olan lazım bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

1+1 farklı numara isteyenler adamın üzerine fazla gidiyorsunuz madem farklı olsun istiyorsunuz 2+2 şeklinde alın 4 adet olsun bedava veriyor sizde farklı ürün isteyip meşgul ediyorsunuz
    Ooo kafa zehir valla, biz nasıl düşünemedik bunu
  • BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Bu tarz kampanyalarin devami için fazla üzerine gitmeyin maliyetini ben bilemem ama adam 1 adet bedava veriyor sonuçta.Tabii siz yine bildiğiniz yoldan gidin insanlara isyan edin.

• teen wolf kullanıcısına yanıt
    sonrada neden kacıyo satıcı :( yazdıklarınızı okudum anlayısınız ıcın tesekkurler hakıkaten ıyı nıyetle bır ıs yapalım dedık hem acemılıgımıze geldı hemde bu denllı talep beklemıyorduk 100 stok actık orada ozel ısteklerı karsılayabılırdık buna hazırdık ancak gelen sıparıs cok cok fazla ustunde kaldı bı o kadarda ozel ıstek olunca mecburen bu yola basvurduk yoksa ınanın yardımcı olmak ıstıyoruz sızlere :( ama bır daha bu tarz kampanya yapınca sıstem uzerınden 2. ürünü sectırcez bu sorunu ortadan kaldırcaz emın olabılırsınız :) en kısa zamanda yenı kampanyalarda gorusmek uzere :)

• esnekadim kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok hocam dediğiniz rakama ulaştığınızda bitirmediğiniz için ayrıca teşekkürler ilk 100 de değildim sanırım ama yine de 1 adet bedava aldık tekrar stok koydugunuz için.

Edit: satıcı arkadaşla herhangi bir tanışıklığımız yoktur yanlış anlaşılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 6 Şubat 2019; 21:28:24 >
    tanısma ıhtımalımız olamaz burayı 2 gundur bılıyoruz ve 2 gundur uye olduk ve baya gec kalmısız ama bundan sonra burayla bırlıkte cok ozel kampanyalar yapıcaz ınsallah :) bu arada admin nasıl ulasırım acemısıyz buranın yardımcı olabılcek var mı acaba

Yok hocam burda değil normalde akraba falan değiliz demek istedim bu tarz iyi niyetli yorumlara da hazır cevap veren insanlar var çünkü.Konu sahibine mesaj atın yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 6 Şubat 2019; 21:42:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

donanım haber admını rıca etsem bana ulasabılır mı telefon numaram var sıstemde en kısa zamanda kampanya yapıcaz baslık vs bu konularda acemıyız teknık olarak yardım ıstıyoruz ayrıca buraya 2 gundur uyeyız acemılıgımızı affedın :)
    sıcak fırsat bölümüne konu aç linki ver yeter hocam. başlık vs çok dert değil :) tabanda kampanya var de geç :)
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    +1 aynen bu şekilde yapabilirsiniz ..

anladım bılmıyoruz platformu dogrudur :) zaten klavye delıkanlıları baya varmıs onu gorduk :) 1+1 hedıye dıyoruz gelen mesajlar gorulmeye şayan neyse bıdaha kıne bu denlı krız yasanmıcak yarın tum kargolar cıkıs yapılcak herkesın bılgısıne arkadaslar .imalat olarak ciddi bir mesai yaptık sızlere yetısebılmek adına ınsalllah urunden memnun kalırsınız sayet kalmazsanızda direk iade edin sorun yok ama sacma sapan seylerden ıade etmeyın gercekten memnun kalmazsanız edın gıt gel kargo 15 tl tutuyor bastan dıyım herkese külliyen zarar ettirmeyin bize ki bidaha buraya özel kampanyalar yapabılelım :) ayrıca farklı renk ve numara gelmesse sonradan ıade ederım dıyen arkadaslar sizden ricam simdiden iade edin git gel kargo ucretı vs deymez gercekten bizleri üzersiniz ve e ticaret yapmaktan nefret ettırırsınız . toptan günlük 5 bin cift bu ürünlerı satıyoruz zaten greyder sadece bu sezon bızden 200 binden fazla bu tabanlıktan aldı bu sezon yazlık modellerde greyder marka ısmıyle bu memory foamları gorebılırsınız kımseyı kandırmak yada aldatmak gıbı nıyetımız yok sadece verılen emegı hiç etmeyin sizden tek ricamiz bu :) son olarak herkese tesekkurler ılgınız ıcın :)

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    anladım N11 ile tekrardan bir calısma yapıcaz o bellı olunca baslık acmak ıcın istekte bulunuruz o zaman :)

• Rica etsem hafızalı sünger üretiminde tam olarak kullandığınız maddelerin içeriklerini yazar mısınız?
  • macsimust kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ürün dünya genelinde memory foam olarak biliniyor ve sünger değil öncelikle bunu bilmeniz isterim . Ürünün ham maddesi visco dur meşhur Türkiye'de reklamları dönen visco yatakların hammaddesi ile aynı tabanlikta halini uyguladık biz ve iç piyasa da toptan kısmında ciddi markalar ile ciddi satış rakamlarımiz mevcut senelik 1 milyon tabanlikta üretimimiz var ve bilinen bir çok kaliteli markanın içinde varız sadece sanus olarak değilde o markanın ismi ile varız sanus kendi markamizdir ve Türkiye'de ki hedefimiz yurtdışı markası olan scholl yerini almak ve bu yolda emin bir şekilde ilerliyoruz nihayi müşteriyi memnun etmeye çalışıyoruz :) son olarak yine merak ettiğiniz bir şey varsa arayabilirsiniz konuşalım :) 0530 711 70 99

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Diğer modellere de kampanya yapın. A100 olan lazım bana :)

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 6 Şubat 2019; 23:49:57 >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Ne yazmıştınız buranin acemisiyiz gerçekten k.bakmayin tekrar söyler misiniz rica etsem:)

Ayak boşluğuna uygun olan a100 modeline de bir sağlam indirim bekliyorum. Teşekkürler.

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    O model rislikli bir model kampanya yaparız çok sağlamda olur ama onda şöyle bir olay var ve izah etmesi insanlara gerçekten zor o tabanlik dolgun malzemeli yani spor ayakkabının dışında hiç bir ayakkabıyı uyumlu değil normal kunduruya atmak isterseniz mesela ayak yükseltir ve kullanamazsınız müşteri bunu yanlış anlar orada güzel ve gayet uygun bir kampanya yapabiliriz ama bu sebepten dolayı açıkçası cekiniyoruz M 300 model tüm ayakkabı çeşitlerine sorunsuz uyuyor büyük firmalarda zaten m300 alıyor bizden A100 doğru bir sloganla çıkarsa neden olmasın ama bu sebepten çok iade yemekten korkuyoruz yoksa en güzel ve ayak boşluklarına en uygun. Olan modelimiz aslında o şiddetle önerdiğimizde o model :) ama dediğim gibi cekiniyoruz haklı olarak hele hele burda bize hakaretler gelir yok yükseltti yok ise yaramıyor yok ayağa vuruyor vs. Bilmeyen insan ağır eleştiri yapar ama sizin gibi bilen insanlar inanın düşünmeden onu alıyor :) ama yinede düşünüyoruz neden olmasın:) arz talep meselesi sonuçta ;)

Tüm yazdıklarınıza hak veriyorum doğru söylüyorsunuz. O tarz tabanlıklar ekstra hacimli oluyorlar. Spor ve bir ihtimal bot türü ayakkabılar için uygun oluyor.
    Maalesef bende ark problemi olduğu için ustalaşmak gerekti :)
    Tekrar teşekkürler. A100 için takip ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.