Şimdi Ara

AKILLI TABAN 19.90 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
9
Favori
10.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dün sipariş verecektim dedi ki yarın verin siparişi bir alana bir bedava yapıcam.. öğlen baktım ki kampanya bitmiş.. Saçma sapan işler madem bitireceksin desene geceden verin diye
  • Mesaj sor bölümünden öğleden beri yazıyorum ama hep otomatik mesaj. 2 çift gelecek değil mi?
    Sip no:207492572682
    AKILLI TABAN 19.90

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esnekadım otomatiğe bağlamış. Herkese aynı cevap.. dedim ki sipariş numaram şu şu.. teşekkürler..

Gelen cevap ise:

EsnekAdımMerhabalar Efendim ; Donanım Habere Özel yaptığımız 1 alana 1 bedava kampanyamız ile N11 üzerinden gelen tabanlık siparişiniz de sadece talep edilen numara ve renk bilgisi tarafımza bildirilmektedir. Dolayısı ile sipariş harici farklı isteklerinizi karşılıyamamaktayız. Anlayışınız ve tercihiniz için teşekkür ederiz. Not: Lütfen ürün tarafınıza ulaştıktan sonra , ürün hakkındaki değerlendirmelerinizi ve yorumlarınızı tarafımıza N11 üzerinden ulaştırınız.

Ne alaka?
  • Birini 43 birini 44 gönderebilir misiniz dedim, sipariş neyse o dediler. Siparişe kaldıysak zaten 1 adet göndereceksiniz, çok saçma. Bunu yapmak zor olmamalı.

• Reco. kullanıcısına yanıt
    %10 kar marjı 2. üründe ise kar yok aksıne %50 zarar ıle satılıyor madem soyledın yazayım

• Aynı cevabı bana da yapıştırmışlar. 2 çift 44 gönderirlerse ben iade ederim
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    kesin oyledir.

şarkıcı berkay da ayda 1000 tl kazaniyormus

• BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Bana da aynı cevap geldi, 43 alıp 2.sini 40 talep etmiştim. İkisi de 43 gelirse doğru iade. Yani şurada dünden beri kriz nasıl yönetilemezin canlı örneğini yaşattınız değerli satıcı, tebrikler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    13,90 TL nerede 20 TL nerede ?
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    ?
  • merhabalar arkadaslar 1 adet alan arkadaslar 1 adet hedıye edılcektır. hediye siyah
    renk olucak ve verdıgınız sıparısın aynı numarası seklınde olucak özel
    ıstekler karsılayamamaktayız Örnek:43 aldınız bana kırmızı 38 yollar
    mısınız . bu tarz ısteklere cevap verememekteyız yogunluktan dolayyı kım ne verdı vs mesajdan kıyaslayıp bulma sansımız gercekten yok bundan sonra kı kampanyada 1 alana 1 bedava yapıcaz ama hedıye kısmını sıstemden secıceksınız emın olun hazırlksız ve cıdden bu denlı talep gelmesını beklemıyorduk stokları 100 dıye acıkladık ancak gelen sıparıs cok daha fazla ve kımseyı kırmamak adına herkese hedıye tabanlık verılcek arkadaslar verdigimiz sözün arkasındayız :)

Fiyatı artmış neden.
  • weyis kullanıcısına yanıt
    o satıcıyada bız urun verdık ancak 17.90 satıs fıyatı n11 komısyon oranlarını dogru hesaplanamamasından kaynaklı dogru hesap yapılsa malıyet dahıl 17.90 cıkıcagını görücektır :)

• esnekadim kullanıcısına yanıt
    Mesajdan karşılaştırmak zorsa, ben 1 hafta sonra da kargoya çıksa beklerim. Sipariş no belli mesaj atan belli, ne var yani o kadar kazanç gelecek patron olarak müşterinin ayağına gelseniz nolacak sanki yaw

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • englishmannn kullanıcısına yanıt
    öyle degil o işler ve mesaj bölümü kitlendi herkese otomatık mesaj atıldı ılkınde sonrasında tek tek ozel cevap verıldı aynı urun ve numara gelıcek bunu bastan belırttık arkadaslar aksı durumunda ıptal etmek ısteye olursa anlayısla karsılarız özel durumlara ınanın bakamıyoruz ama en kısa zamanda o olay cozulcek 2. üründe calısma yapıcaz :) az sabırlı olun amac herkes faydalansın amacımız kımseyı kandırmak yada kar elde etmek degıl urun elınıze gectıgınde anlıcaksınız faydalı oldugunu :) en kısa zamanda yıne 1+1 yapıcaz ve hafta soonu boyunca olcak sınırlama olmucak zaman olarak bıraz sabırlı olun yardımcı olucaz herkese bızlerıde anlayın lütfen niyetimiz kötü olsa 1+1 yapmazdık art niyetle herkese bakmayın lütfen .....

• Satıcı arkadaşın zarar ediyorum dediği bir konuda üzerine fazla yüklenilmesini doğru bulmuyorum. Başından beri iyi niyetli yorumlarını hep beraber okuduk burada. Saygı duymak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

merhabalar arkadaslar 1 adet alan arkadaslar 1 adet hedıye edılcektır. hediye siyah
    renk olucak ve verdıgınız sıparısın aynı numarası seklınde olucak özel
    ıstekler karsılayamamaktayız Örnek:43 aldınız bana kırmızı 38 yollar
    mısınız . bu tarz ısteklere cevap verememekteyız yogunluktan dolayyı kım ne verdı vs mesajdan kıyaslayıp bulma sansımız gercekten yok bundan sonra kı kampanyada 1 alana 1 bedava yapıcaz ama hedıye kısmını sıstemden secıceksınız emın olun hazırlksız ve cıdden bu denlı talep gelmesını beklemıyorduk stokları 100 dıye acıkladık ancak gelen sıparıs cok daha fazla ve kımseyı kırmamak adına herkese hedıye tabanlık verılcek arkadaslar verdigimiz sözün arkasındayız :)
    hocam biz kaçırdık sabahki furyayı, bundan sonra alsak ta 1+1 olacak mı ?
  • şu an sıparıs verın aynısından 1 adet hedıye olarak gondercez kanserın ılacı bızde :)) saka bır yana cıdden yogunuz anlayıslı olmanızı ıstıyoruz

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    alın yardımcı olucaz :)

• onat kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun gerçekten kimsenin zarar etmedıgı az da olsa kar etcegımız ve yıne faydalı bır urunde en kısa zamanda cıkıcaz en uygun fıyattan 2 hafta kadar bekleyın yardımcı olucaz ınanın bıze :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.