Şimdi Ara

AKILLI TABAN 19.90 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
9
Favori
10.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buraya acemiyiz dediğimiz gibi ama yakından takip edicez bundan sonra buradaki arkadaşlara özel yaptık böyle birşey zaten ciddi anlamda bir talep gelirse alanlar memnun kalması durumunda tabi kesinlikle tekrardan talep doğrultusunda inanın elimizden geldiği kadarıyla herkese yardımcı olucaz zannediyorum burada yorumlar 3 gün sonra başlar en erken bugün tüm kargolar çıkış yapar gecikme olmaması adına İstanbul genel PTT şubesine direk ürünleri bırakıyoruz sırf burada bile iyi niyetle hareket ediyoruz posta dağıtım ilçe bazında çalışıyoduk ancak onlar imkanı yok yetişmez dediğinde 1 saat uzagimizda olmasına rağmen genel dağıtıma goturuyoruz son çıkış noktasından aktarmasız şekilde direk olduğunuz illere çıkması için.
    Not : ilk kez böyle bir büyüklükte ki yerden haberimiz oldu resmen bir tesis kurmuş PTT :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Şayet yeni ayakkabı almış hissi vermesse direk iade edebilirsiniz😊 yalnız 3 gün içinde çok hızlı alisicak ayağınıza ve sanki yokmus gibi dusunceksiniz orada sizlere tavsiyemiz 1 günlüğüne bu tabanliklari çıkarıp diğer eski tabanınizi atın aradaki devasal farkı mutlaka hissediceksiniz ,:) gerçekten yorumlarınızı hem n11 üzerinden hemde buradan ciddi anlamda takip edicez :) olabildiğince cevap vermeye çalışıyoruz:) buraya düştüğumuzu bir arkadaş söylemişti ve sakin satıcı olarak hesap açıp oraya ben bu ürünün satıcısıyim diye girme sizi yerler vs demişti ama biz yinede girmek istedik dediğimiz gibi amaç kandırmak veya sadece kar olsa 13.90 zaten tek üründe kar ediyoduk 19.90 fiyat eski haline geldiğinde bile satışlar devam etmişti ama burada ciddi anlamda yanlış anlaşılmalar oldu günün fırsatı anlamını bilmeyenler olayı bize mal etti yükselttiler vs diyerek bizde iyi niyetler yine insanlara yardımcı olduk:) ürününe güvenen insan bu tarz yerlerde cevap verip elinden geleni yapıyorsa hakikaten samimiyete inanın kimseye sadaka ve ya başka bir şey verme niyetimiz yok ürünü aldıktan sonra gerçekten 20 TL bu iki ürüne verilmez etmez derseniz sorunsuz şekilde iade işlemi başlatın ürün kargoya verildiği an onay verelim ürün tarafımıza ulaşmadan hemde :) neyse acemiyiz yormayin bizi kargolama yapıyoruz tüm arkadaşlar güne erken başladık merak edenler için 3 gündür saat 11 kadar mesai yapıp sabah 7 de iş başı yaparak sadece hata en aza indirgemek için ciddi bir calisma yapmaktayız yinede hatalar olucaktir anlayışıniza sığınıyoruz ve her türlü değişim yaparız ürün bize ait ve unutmayın bizde sizler gibi insanlarız hatalarda insanlara mahsusdur:)

• quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

sonrada neden kacıyo satıcı :( yazdıklarınızı okudum anlayısınız ıcın tesekkurler hakıkaten ıyı nıyetle bır ıs yapalım dedık hem acemılıgımıze geldı hemde bu denllı talep beklemıyorduk 100 stok actık orada ozel ısteklerı karsılayabılırdık buna hazırdık ancak gelen sıparıs cok cok fazla ustunde kaldı bı o kadarda ozel ıstek olunca mecburen bu yola basvurduk yoksa ınanın yardımcı olmak ıstıyoruz sızlere :( ama bır daha bu tarz kampanya yapınca sıstem uzerınden 2. ürünü sectırcez bu sorunu ortadan kaldırcaz emın olabılırsınız :) en kısa zamanda yenı kampanyalarda gorusmek uzere :)
    Satıcı işini bile yapamasın buda ayrı bir edebiyat. Ben şahsen 1 adet aldım 1 adet te bedava olunca onuda babama alayım dedim numarayıda yazdım sonra bana n11 üzerinden dönüş yapmışsın ne aldıysan aynısı diyorsun. Suistimal etmedik ama ayıp yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiRaNTx -- 7 Şubat 2019; 7:48:53 >

• TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    İzah etmeye çalışıyoruz inanın stok 100 tutmuştuk ve inanın hepsine bakıp eşleştirip yardımcı olucaktik ancak haddinden fazla sipariş geldi burada tercih yapmak zorunda kaldık 500 yakın sipariş veren kişiye ya hediye yok deyip aptal yerine koyucaktik ki asla ama asla bunu yapmak istemeyiz verdiğimiz sözün arkasındayız yada özel istekleri kaldırıp sadece verilen siparişleri cikarticaz . İnanın talep az olsaydı siz demeden biz bunu yapardık ki bir çok müşterimiz bilir 2 adet erkek sipariş verildiyse 1 adette kadin sipariş gecildiginde biz adalet olsun diye kadın olana 1 adet hediye bile hediyoruz ama normal zamanda 2 gündür anormal durum var lütfen bizleri anlayın :(

• quote:

İzah etmeye çalışıyoruz inanın stok 100 tutmuştuk ve inanın hepsine bakıp eşleştirip yardımcı olucaktik ancak haddinden fazla sipariş geldi burada tercih yapmak zorunda kaldık 500 yakın sipariş veren kişiye ya hediye yok deyip aptal yerine koyucaktik ki asla ama asla bunu yapmak istemeyiz verdiğimiz sözün arkasındayız yada özel istekleri kaldırıp sadece verilen siparişleri cikarticaz . İnanın talep az olsaydı siz demeden biz bunu yapardık ki bir çok müşterimiz bilir 2 adet erkek sipariş verildiyse 1 adette kadin sipariş gecildiginde biz adalet olsun diye kadın olana 1 adet hediye bile hediyoruz ama normal zamanda 2 gündür anormal durum var lütfen bizleri anlayın :(
    Bakın Önceki mesajı düzeltmeden önce yazmıştım bunu suistimal etmedik diye ve ardına kargo gelir bakarım aynı ise iade ederim demiştim. Ama yine içim el vermedi. Vazgeçtim kısacası. Burada alanların büyük çoğunluğu zaten benim gibi almıştır diye tahmin ediyorum. Bence sizin yapmanız gereken benim gibi kişilere yeni bir kampanya yapmanız yeni bir ilanla gelmeniz. Ürün seçim noktasında 2. ürün için seçenek olması .Bu şekilde olan bir çok ilan var bunu yapabilirsiniz. Hem bu şekilde karışmamış olur hem de her alıcı müşterinizi memnun etmiş olursunuz. Şimdi alacak kişiler kargolar geldiğinde birçoğu eleştiri yapacak eksik puan verecek ve birde iade yapacaklar. Şimdi bu iş baştan sona zarara dönüşecek. Bunları göze aldınızmı?

• TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Böyle düşünen arkadaşlar var ise şimdiden iptal ederlerse çok daha iyi olur git gel kargo zaten 15₺ amaç iyilik yapalım derken külliyen zarar etmek istemiyoruz. 100 stok olsaydı zaten bu dediğinizi yapardık ancak 100 stok ısrarla artırılsin vs. Mesajları çok geldi ve kimseyi kırmak istemedik ikinci seçenek ilk başta yapmak aklımıza gelmedi çünkü 100 stok demiştik sorun olmazdı bizim için buna hazırdik ama çok fazla talep geldi ve dünden beri iptal etmek isteyenler oldu anında onay verildi herkese sorun yok. Zaten bir daha ki kampanyada emin olun seçenek olucaktir bu şekilde mesaj yoluyla özel istek olmucak işin içinden çıkamayız herkes mağdur olur :( bu sefer anlayışlı olmanızı bir sonraki kampanyada böyle bir sorun olmucak çok acı ve güzel tecrübe edindik bu platformda ve bu isteklerinizde haklısınız ancak talep hakikaten fazla ve kimseye hediye yok demek istemedik burada iyi niyetinize sığınıyoruz:(

• şimdi alsam bir tane yine 19 90 gönderir misiniz yoksa treni çoktan kaçırdım mı ?
  • esnekadim kullanıcısına yanıt
    Bu mesaj bana sanırım. Forum acemisi olduğunuzu düşününce bu şekilde düşündüm ve siparişi verdim. Özelden atıyorum bilgileri.

Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Böyle düşünen arkadaşlar var ise şimdiden iptal ederlerse çok daha iyi olur git gel kargo zaten 15₺ amaç iyilik yapalım derken külliyen zarar etmek istemiyoruz. 100 stok olsaydı zaten bu dediğinizi yapardık ancak 100 stok ısrarla artırılsin vs. Mesajları çok geldi ve kimseyi kırmak istemedik ikinci seçenek ilk başta yapmak aklımıza gelmedi çünkü 100 stok demiştik sorun olmazdı bizim için buna hazırdik ama çok fazla talep geldi ve dünden beri iptal etmek isteyenler oldu anında onay verildi herkese sorun yok. Zaten bir daha ki kampanyada emin olun seçenek olucaktir bu şekilde mesaj yoluyla özel istek olmucak işin içinden çıkamayız herkes mağdur olur :( bu sefer anlayışlı olmanızı bir sonraki kampanyada böyle bir sorun olmucak çok acı ve güzel tecrübe edindik bu platformda ve bu isteklerinizde haklısınız ancak talep hakikaten fazla ve kimseye hediye yok demek istemedik burada iyi niyetinize sığınıyoruz:(
    bana şöyle bir cevap yazmışsınız. bu ne anlama geliyor acaba. 1 + 1 hediye gönderilmeyecek mi . oysa bize sipariş verdikten sonra n11 den hatrılatın demiştiniz. lütfen açıklarmısınız. ki ben donanımhaber özel mesaj yoluyla da bilgi vermiştim ayrıca

Merhabalar Efendim ; Donanım Habere Özel yaptığımız 1 alana 1 bedava kampanyamız ile N11 üzerinden gelen tabanlık siparişiniz de sadece talep edilen numara ve renk bilgisi tarafımza bildirilmektedir. Dolayısı ile sipariş harici farklı isteklerinizi karşılıyamamaktayız. Anlayışınız ve tercihiniz için teşekkür ederiz. Not: Lütfen ürün tarafınıza ulaştıktan sonra , ürün hakkındaki değerlendirmelerinizi ve yorumlarınızı tarafımıza N11 üzerinden ulaştırınız.

Arkadaşım ürünü dün 12 den önce sipariş ettim ve 40-41 seçtim. Üç kere soru cevap dan yazdım dedim ki hediyeyi de ürünü de 42 gönderin. Sürekli anlamamazlıktan gelme sürekli başka bir şey diyormuşum gibi cevaplar verdiniz. Böyle kampanya yapsan ne olur yapmasan ne olur. Daha derdimizi anlatamıyoruz. Hoş farklı farklı numaralar da istemedik. Altından kalmamayacağınız işe girmişsiniz bi de insanlara iptal edin böyle yapacaksanız falan diyorsunuz. Baştan yazsan herkese aynı numara aynı renk göndereceğiz hediyeyi de diye belki 300 kişi sipariş vermeyecekti hiç. Kendi kendinize gol atıyorsunuz yarın 5 liraya versen almam zaten bu saçmalıklardan sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    hedıye edılcek sadece ozel ıstekler karsılanmıcak efendım :)

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    haklısınız ıyı nıyetlı bırsey yapalım dedık 100 stok actık altından kalkabılırdık ozel ısteklerın ama gelen sıparıs haddınden fazla simid burada ya gelen sıparıs veren kısılere hedıye yok dıcektık yada tercıh olmucaktı sız olsanız hangısını yapardınız ?? amac yardımcı olmak ard nıyet aramayın lütfen ve ayrıca cıddı anlamda acemılık cektık bunuda kabul edıyoruz hatamızında farkındayız kesınlıkle bunu ınkar etmıyoruz .. bır sonrakı kampanyada bu hatalar olmucak emın olun muhtemelen yıne almam dersınız sorun yok yabancı marka bızım 3 katımıza satıyo herhangı bır eczaneden gıdıp alabılırsınız sılıkon olanını...

• bu şekilde gelecekmiş ürünler. ikinci hediye paket maliyetinden dolayı paketli değilmiş
    AKILLI TABAN 19.90
  • quote:

haklısınız ıyı nıyetlı bırsey yapalım dedık 100 stok actık altından kalkabılırdık ozel ısteklerın ama gelen sıparıs haddınden fazla simid burada ya gelen sıparıs veren kısılere hedıye yok dıcektık yada tercıh olmucaktı sız olsanız hangısını yapardınız ?? amac yardımcı olmak ard nıyet aramayın lütfen ve ayrıca cıddı anlamda acemılık cektık bunuda kabul edıyoruz hatamızında farkındayız kesınlıkle bunu ınkar etmıyoruz .. bır sonrakı kampanyada bu hatalar olmucak emın olun muhtemelen yıne almam dersınız sorun yok yabancı marka bızım 3 katımıza satıyo herhangı bır eczaneden gıdıp alabılırsınız sılıkon olanını...
    Hocam bir sonraki kampanyada bu hatalar olmayacak diyorsun ama bu sefer de bu kampanyadan alanlar mağdur edilmiş olmuyor. Benim de tek tabanlığa ihtiyacım var, 1+1 olunca sipariş geçtim, ürünü denemek de istiyorum ve dediğiniz gibi kaliteliyse zaten uzun süre kullanılacaktır, o yüzden diğerini de kardeşim için almak istedim. Şimdi benzer bir kampanya yapılacaksa, onda da hediye ürün için farklı numara seçimi olacaksa, bu sefer bu kampanyadan fazladan bir ürünü evin köşesinde bekletmiş olacağız aileden bir kişi daha deneyimleyebilecekken. Bu soruna çözüm bulmak bu kadar zor olmamalı. İyi niyetli olduğunuzu düşünüyorum ama bu konuda çözüm üretmeyişinizi anlayamıyorum, hele bir de bir sonraki kampanyada farklı numara seçebileceksiniz derken..

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    kutu malıyetı 1 tl arkadaslar bundan dolayı hedıye olan ürün kutusuz gelıcek.. şimdi yıne yorumlarda elestırceksınız bılıyoruz ama ınanın malıyet kurtarması acısından 10 kurusluk posetlerımızde vardı ancak onlara koymak ıstemedık daha da yanlıs anlasılır dıye . sonuc olarak urun ayagınıza atın ve 15 dk ıcınde konfor vermıyor dedıgınız anda cıkarıp ıade edın o sekılde :)

• carpediem2012 C kullanıcısına yanıt
    kesınlıkle haklısınız ama kımseyı %100 mutlu edemıyoruz ve kımsenınde 1 cıft ayakkabısı yok kosede kalmaz ürün :) bır sonrakınde cıddı bır calısma yapıcaz en azından bu sıkayetlerın buyuk bır bolumunu düzeltmiş olucaz söz :)

• Tüm ürünler hazırlandı DH ailesi 2 saat içinde tüm gonderileriz kargo çıkışı yapılacak aldıktan sonraki yorumlarını gerek burada gerekse n11 de merakla bekliyo olucaz:))

• quote:

Tüm ürünler hazırlandı DH ailesi 2 saat içinde tüm gonderileriz kargo çıkışı yapılacak aldıktan sonraki yorumlarını gerek burada gerekse n11 de merakla bekliyo olucaz:))
    yeni kampanyaları bekliyoruz bakalım.

Sipariş No: 201349152681

Benim de sipariş numaram bu tekrar hatırlatayım dedim. Gerçi bu 2 gün içinde alan herkese 1 hediye şeklinde göndereceğinizi düşünüyorum. Çok karıştı siparişler çünkü kimisi 13ten aldı kimisi öğlen 12 den sonra sipariş verdi siz onları da dahil ettiniz falan falan....
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Dün gelen tüm siparişler hediyeli çıktı kimseyi geri çevirmedik ve stok kaldırdık ne kadar geldiyse hepsine hediye verdik :) en kısa zamanda karıştırmadan daha sağlıklı bir kampanya yapılacak yeterki talep gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 7 Şubat 2019; 13:23:43 >
    millet aldıklarını kullansın beğenirlerse yeni bir kampanyada satış daha da artar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.