Şimdi Ara

AKG K324P bozuldu, kulaklık önerisi lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 Senedir kullandığım emektar akg k324p kulaklığım bozuldu garantisi süresi de geçti malesef, ben de yeni kulaklık arayışlarına girdim. Yurtdışında olmam sebebiyle alternatifim bir hayli fazla şu an sennheiser, shure ve akg kulaklıklarına baktım biraz. Şu an için Sennheiser IE 6' e maximum param yetebiliyor(116$). Aynı fiyat aralığında Shure ;

Shure SE115-K ve Shure SE115m+ bulunuyor. Ne önerirsiniz?

• Ayrıca westone 1'a da param yetmekte. Dinlediğim müzik metal/rock ağırlıklı olmak üzere diğer tür müzikler de playlistimde yer alıyor.

Bu arada nedense görüntülenme sayısı kısmında topicimi nedense 0 görüyorum, topic başkaları tarafından görülebiliyor mu nedense emin olamadım.
  • Çeşitli sitelerden araştırdıktan sonra $87.99'a Audio-Technica CK7 sipariş ettim. Umarım iyi bir seçim olmuştur. Tek şüphem k324p'den sonra iyi bir update olup olmadığı ve fiyat farkına deyip deymiyeceği.
  • Hayırlı olsun...

quote:

Orijinalden alıntı: haemorrhage

Çeşitli sitelerden araştırdıktan sonra $87.99'a Audio-Technica CK7 sipariş ettim. Umarım iyi bir seçim olmuştur. Tek şüphem k324p'den sonra iyi bir update olup olmadığı ve fiyat farkına deyip deymiyeceği.
  • Nereden buldunuz CK7yi acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: haemorrhage

Çeşitli sitelerden araştırdıktan sonra $87.99'a Audio-Technica CK7 sipariş ettim. Umarım iyi bir seçim olmuştur. Tek şüphem k324p'den sonra iyi bir update olup olmadığı ve fiyat farkına deyip deymiyeceği.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.