Şimdi Ara

Akdeniz Üniversitesi Ders Kaydı ... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
33.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı fakültelerin sayfalarına bakarsanız ders katalogları yüklenmiş.Yalnız uğraşmaya üşeniyorum dilekçe doldurmakla.Bir de okula gideceğim, tersleyecekler almayacaklar dilekçeyi falan.Cumaya kadar bekleyeceğim yine de sistemin düzelmesini.Haftasonu açık olur mu acaba öğrenci işleri?Pazartesi günü kabul edeceklerini düşünmüyorum.Bu gidişle bir duyuru daha yapmak zorunda kalacaklar gibi görünüyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerberos30

Bazı fakültelerin sayfalarına bakarsanız ders katalogları yüklenmiş.Yalnız uğraşmaya üşeniyorum dilekçe doldurmakla.Bir de okula gideceğim, tersleyecekler almayacaklar dilekçeyi falan.Cumaya kadar bekleyeceğim yine de sistemin düzelmesini.Haftasonu açık olur mu acaba öğrenci işleri?Pazartesi günü kabul edeceklerini düşünmüyorum.Bu gidişle bir duyuru daha yapmak zorunda kalacaklar gibi görünüyor:)

Ya ders kaydı yapamayan her öğrencinin dilekçesini almak ZORUNDALAR. Çünkü bizim bir hatamız yok sistem kapalı ne yapabiliriz ki.
    Ben pazar çıkıyorum yola pazartesi üniye gittiğim de öğrenci işlerine uğrayıp ne yapacağım diye sorarım terslerlerse bende onları terslerim önce adam gibi kayıt açın sonra konuşun LAN diye :D

• boşa beklmeyin sistemin düzelmesi dilekcenizi yolayın geriside onlar hallesin artık
  • ya bu benim 5. dönemim bu yönetimdekilerden mi kaynaklanıyor yada bilgi işlem dairesindenmidir nedir.bugün manavgat myo'ya dilekçemi fakslayacaktım alttan 2 dersim vardı.kadın beni tersleyince sabrım taştı ağzıma geleni söyledim.neymiş efendim fax kabul etmiyorlarmış.denyolar madem kabul etmiyeceksiniz neden böyle bişey yayınlıyorsunuz.
    ilk başlarda severek gittiğim akdeniz üniversitesinden artık nefret ediyorum not görüntüleme sisteminde sıkıntı çıkar öğrenci bekler,ders kayıt sisteminde sıkıntı çıkar öğrenci bekler üstüne bide fırçalanır.ÖKÜZLER TOPLULUĞU...
  • ya ben dilekçe yazdım faksladım üniyi aramıştım eski koda gerek yok demişlerdi 8 ders falan yazdım sonra ekle sil haftasında düzelticem dilekçenin altınada numaramı yazdım birşey olursa ulaşsınlar die tabi ellerine geçerde dilekçelerde bende pazar yola çıkıcam pazartesi gidip yaptırıcam ztn ders olmaz ilk haftalar onlarda yapmak zorundalar bizde değil suç.yine de yapan olursa ders kaydını haber versin arkadaşlar
  • ya şimdi biz bütün dönemler içinmi seçicez 1. dönem içinmi seçicez hiç bşey anlamdm dersleri seçtim kaydettim bide şube seç felan çıkıo saçma sapan işlerle uğraşıyoruz ya .s
  • sadece 1.dönemmiş.ben sordum.çünkü 2.dönemde harç yatırılıyor ondan sonrda yapılıyor.sen dersleri seçmişsin ama kayıt olmuyor o.girip çıktın mı siliniyor dersler sende öyle olmuyor mu.bu kadar kişi yapmamaış yapmazsak pazartesi toplu şekilde gidildi mi yaparlar artık inşllh diye umuyorum.
  • bendehenüz kayıt yapamadım. Öğrenci işlerine de nerde artist var onu koymuşlar arıyorsun tersliyorlar. Sanki adam gibi sistem de biz kayıt olmuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leu

ya şimdi biz bütün dönemler içinmi seçicez 1. dönem içinmi seçicez hiç bşey anlamdm dersleri seçtim kaydettim bide şube seç felan çıkıo saçma sapan işlerle uğraşıyoruz ya .s

öğrenci işlerindeki bayan sadece birinci dönem dersleri seçilecek dedi
  • ders kaydını hala yapamadım yapan var mı.şimdi griyorum giriş başarısızdır diyr girmiyor sizinde öle oluyor mu yaaa
  • dersleri sectim hacı silinme felan olmadı ama programa ekleyemedim çıkmıyolar .s şimdide sisteme giremiyorum giriş başarısız diyo bunu yapan coderlere rektöre sövmediğim kalmadı ya yeter anasını satıyım amatör amatör iş yapıyolar ya .s
  • ha bu arada aramızda fizik bölümü varmı .d bari arkadas edinelimde sap gibi kalmayalım .d.d
  • quote:

dersleri sectim hacı silinme felan olmadı ama programa ekleyemedim çıkmıyolar .s şimdide sisteme giremiyorum giriş başarısız diyo bunu yapan coderlere rektöre sövmediğim kalmadı ya yeter anasını satıyım amatör amatör iş yapıyolar ya .s

Ben de giremedim kaç saattir sövmediğim kişi kalmadı benimde :) Umarım 1 hafta daha ertelenmez bu üniversitenin açılma tarihi.
  • seçtn mi açılmıyor bnde sistem programa nasıl ekliyrsun anlamadım orda şube seç falan diyr onları yaptın mı yoksa sadece seçip dönm derslerme ekle mi yaptın...
  • ne iştir bu ya müfredatınızda ders bulunamadı diyo :S
  • sistem öldü bizde geçmiş olsun artık girmiyorda :)
  • valla daha dün sisteme giriş yapan ben bugün yapmaya çalışınca giriş başarısız diyor sisteme giremiyorum.Ne iştir anlamadım perşembe oldu hala tık yok allahtan ders seçimimin 2-3 tanesini yapabildim

birde arkadaşlar diyelim ders seçimini tamamladık birde danışmanamı onaylatacağız öle birşey diyorlardı.Çıktımı alacağız yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerberos30

Bazı fakültelerin sayfalarına bakarsanız ders katalogları yüklenmiş.Yalnız uğraşmaya üşeniyorum dilekçe doldurmakla.Bir de okula gideceğim, tersleyecekler almayacaklar dilekçeyi falan.Cumaya kadar bekleyeceğim yine de sistemin düzelmesini.Haftasonu açık olur mu acaba öğrenci işleri?Pazartesi günü kabul edeceklerini düşünmüyorum.Bu gidişle bir duyuru daha yapmak zorunda kalacaklar gibi görünüyor:)

Ben bölümümün öğrenci işlerini aradığımda pazara kadar internetten yapmaya çalışacağımızı eğer olmazsa pazartesi günü dilekçeyle başvuracağımızı söylediler.
    ama ben yinede eşeği sağlam kazığa bağlamak adına cuma günü ders seçimimi tamamlayamazsam mesai süresi bitmeden okula faks çekeceğim.Daha sonra pazarteside gidip dilekçemi bir daha okula teslim ederim artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: külçem

seçtn mi açılmıyor bnde sistem programa nasıl ekliyrsun anlamadım orda şube seç falan diyr onları yaptın mı yoksa sadece seçip dönm derslerme ekle mi yaptın...

sadece dönem derslerine eklemiştim dün akşam programa ekleyemiyodum çıkmıyodu programda bazı dersler şimdide onu yapıyım dedim sisteme giremiyorum .s

açılış 1 hafta daha ertelenirse küfürün babasını ederim uçak biletine ceza ödedim ertelettm bidaha ödeyemem valla nedir bu ya .s
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: külçem

seçtn mi açılmıyor bnde sistem programa nasıl ekliyrsun anlamadım orda şube seç falan diyr onları yaptın mı yoksa sadece seçip dönm derslerme ekle mi yaptın...

sadece dönem derslerine eklemiştim dün akşam programa ekleyemiyodum çıkmıyodu programda bazı dersler şimdide onu yapıyım dedim sisteme giremiyorum .s

açılış 1 hafta daha ertelenirse küfürün babasını ederim uçak biletine ceza ödedim ertelettm bidaha ödeyemem valla nedir bu ya .s

aynen bende bir kere daha erteletemem valla yetti ya. Üniversiteden soğudum nerden yazdık arkadaş.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.