Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.466
Cevap
342
Favori
745.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle birşey mi vardı
  • ödeme iadelerinin 2021de devam edeceğine dair hala bilgi yok değil mi arkadaşlar. ayın sonu yaklaşıyor herkeste bir telaş başlayacak  

• daquied kullanıcısına yanıt
    Başlamadan bitmiş hocam, herkes iade beklerken kampanya iptal olmuş. Vardı, bi kaç ay önce yani.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Şeyi mi diyorsunuz siz dijital platform ifadeleri. Amazon diyince dedim trendyol gibi mi. :)
  • Larespaa L kullanıcısına yanıt

enpara'nın banka kartıyla tosla hesabıma para yüklerken başıma geldi aynısı. enpara'ya harcama itirazında bulundum iade ettiler.

• 47 tl lik bi alışverişimde ödeme hatası olmuştu ama para tosladan düşmüştü hata tamamen toslada yani tam 2 ayda anca becerip iade ettiler yanlız iki kere 47 iade etmişler hemen aradılar gönderin diye gönderdim ama sonradan pişman oldum keşke 2 ay sonra gönderseydim dedim. Para gönderip geçmeyen arkadaşlarda bendede aynısı oldu bir haftada hallettiler oyğzden yüksek miktar yollamıyom geçmezse bunlarımı bekliycem
  • Toslayı getir hesabımda kullanamıyorum banka hatası veriyor.

• Akbank atmsnden iki yerde tosla kartımdan para çekmeye çalıştım işleminizi gerçekleştiremiyorum hatası aldım anlamadım nedendir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün babamın toslasına ziraat troy logolu bank kart ekledim. onaylandı fakat para yüklenmiyor. onay süresi gibi bişey mi var yoksa blokeli mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maleguard -- 25 Aralık 2020; 19:4:13 >
  • Papara'dan buraya mı geçsek? Paparada kampanyanın devamı olacak mı muamma

• lonely2134 L kullanıcısına yanıt

İkisini de kullanıyorum zaten ikisinde de bir kullanım ücreti yok. Kampanya oldukça size uygun olan kartı kullanırsınız.

• lonely2134 L kullanıcısına yanıt

Ben ikisini de aldım bedava zaten ikisi de. Spotify hangisi uzatirsa oradan devam

• Maleguard kullanıcısına yanıt
    Tosla sahibi ile para yüklediğin kişi aynı isim olmalı
  • aynı hocam hesap babamın kart babamın ama para yükleyemiyorum

• arkadaşlar selam,

tosla carrefoursa 75/20 kampanyasına ilk çıktığında katılmıştım yazın, iadem de yatmıştı sorunsuz.

Kampanya açıklamasına baktım ama tam anlamadım. Her ay yenileniyor mu bu kampanya, yani daha önce katılıp iade almama rağmen yine iade alabilir miyim?

Birden fazla kez yararlanabiliyor muyuz bu kampanyadan aynı tosla kart ile?

• idrissagueye İ kullanıcısına yanıt

"Her Tosla kullanıcısı ve Tosla Kart kampanyadan 22 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında 1 kez, Eylül itibariyle her takvim ayında 1 kez iade alabilir."

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

7 Kasım tarihinden beri Akbank hesabımdan tosla ya transfer ettiğim ancak tosla ya yatmayan parayı iade edemediler. Gerçekten anlamak çok güç.

Bundan yaklaşık 1 hafta kadar önce Akbank'a konuyu bildirdim artık Onun da etkisi oldu bilemiyorum para Bir iki gün önce iade oldu.

• idrissagueye İ kullanıcısına yanıt
    Yup
  • Bugün başka bir sorun için tosla beni aradı. Müşteri temsilcisi bana yeni yılda da yeni kampanyalarımız devam edecek dedi. Ama işte o yeni kampanyalar neler mesela Trendyol var mi🤔 bekleyip göreceğiz

• Amazon prime iade kapsamında mı

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.