Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: davetsiz07 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (6 Mobil) - 2 Masaüstü7 Mobil1 Android
5 sn
2.251
Cevap
204
Favori
269.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 686
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 204
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Johny Constantine (40 mesaj) SYLAS (39 mesaj) lider06 (33 mesaj) yagmur2780 (33 mesaj) KARACABEYY (29 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (948 mesaj) Mobil (601 mesaj) Mini (277 mesaj) Uygulama (424 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1431 Mesaj

Hocam birleştirmenin tek yolu şu ki 200tl'lik bir şey alıcaksınızdır(steam için konuşuyorum). Tosla üzerinden 120tl steam e-pin alırsınız sonra aldığınız e pinleri steam hesabınıza eklersiniz.(30tl cepte) Sonra steam üzerinden 200tl'lik şeyi sepete eklersin ve ödeme ekranında otomatik bir miktarı cüzdandan yetmeyen diğer miktarı karttan çekmeni ister bu adımda da tosla kart ile ödersin. (20tl cepte)

Toplam 50tl gelmiş olur böylece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 16 Aralık 2020; 10:13:46 >
    |
    |
    englishman22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1420 Mesaj

yanlış bilgilendirme olmuş epin iadesi %25 30 Lira'ya kadar oda en falza alınacak iade 120 ye 30 oluyor. eğer 100 Lira'lık alışveriş yaparsa 25 Lira alır.

https://tosla.com/kampanyalar/oyun-sever-toslalilara-e-pin-odemelerinde-25-iade

steam iadesi de %25 20 Liraya kadar oda en fazla 80 e 20 lira oluyor.

https://tosla.com/kampanyalar/epic-playstation-steam-ve-xbox-odemelerinin-tosla-kart-ile-25i-bizden

ayrıca harcama yapacağım diye 200 Liralık oyun bulmasına da gerek yok 80 Lirayı Steam cüzdanına ekleyip 120 lira Epinide aktif edip indirim zamanı veya istediği oyun çıktığında alışverişini yapıp artan miktarı da cüzdanında bırakabilir daha sonra almak istediği oyun olursa yine satın alabilir. ben öyle yapıyorum.

|
    |
    CengizGurkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1431 Mesaj

Haklısınız hocam düzeltiyorum o halde. Yani o an sadece bir oyun alıcaksa eğer bence dediğimi yapması daha mantıklı sizin gibi çok oyun alıcaksa evet sizin yaptığınızı yapması daha doğru.

|
    |
    19yusuf05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1420 Mesaj

bence steamde yeni çıkmış bir oyun değilse bir oyuna 200 Lira verilmez. indirimde harcamak daha mantıklı bence 22 Aralık ta kış indirimleri başlayacak zaten.  

|
    |
    CengizGurkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1431 Mesaj

Haklısınız hocam, ben kendi adıma konuşmam gerekirse steam'de vs toplam 100tl harcamamış biri olduğum için eğer öyle bir şey yapıcaksa bu manıtklı olur adına öyle bir taktik yazdım.

|
    |
    19yusuf05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj

xbox gamepass almak için kartı kayıt ettim microsoft sisteme işlemi yapmak için para çekildi ama hata verdiğini söyledi müşteri hizmetleri.

iade düşmedi karta aynı durumu yaşayan oldu mu acaba.24 saat içinde iade olur heralde.

|
    |
  • Teğmen
    179 Mesaj

sana özel diye 50liraya 20 lira hediye smsi geldi şimdi ben onu getirde kullansam hem 20 liraya iade hemde %25 getir iadesi alır mıyım ?

• Yarbay
    3168 Mesaj

spotify'den bir türlü alım yapamıyorum. Sürekli 'tüh bir şeyler ters gitti' hatası alıyorum. Kartı Atm'ye de soktum kartta problem yok. Nasıl çözerim bu işi anlamadım. Daha önce karttan alışveriş yapmıştım

|
    |
  • Binbaşı
    1258 Mesaj
    Tosla da hiç bir kampanya görünmüyor her şeyi kaldırdılar mı yoksa. 3 ay netflix ve 3 ay spotify 3 ay geçerli demi, öyleyse papara ya geçeyim, 3 ayı da tosla ilke ödedik
    |
    |
  • Binbaşı
    1942 Mesaj

Hic alisverisiniz oldumu ? Bu sms gelmeden once

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    anilzi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    179 Mesaj

2-3 ay olmuştur kart geleli ama hiç kullanmadım

|
    |
  • Er
    8 Mesaj
    D&R iadeleri hala gelmedi. 16 aralık gelmesi lazımdı. Müşteri hizmetleri ile yazışmamda bana D&R alışverişi yapmadığımı söylediler. Oysa ki bizzat kendim avm D&R mağazasından bluetooth kulaklık, mi band 4 almıştım. 20 TL iade için yaptıkları oyunlara bakın.

Başına böyle bir olay gelen var mı?

• Yüzbaşı
    347 Mesaj

Sen yenisin galiba ...

Koskoca Akbank, sana 20₺ vermemek için oyun oynadığını düşünecek kadar ....

Allah akıl fikir versin!
    |
    |
    kkarangalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1451 Mesaj
    Arkadaşlar şifremi unuttum, linke tikliylrum ama şifre yenileme ekranı gelmiyor. Nasıl aşarız. Numara patladı ya hale bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    @EvHero Hocam siz iyi misiniz? Ysşınız kaç bilmiyorum ama davranışlarınız çocuk gibi. Yalnız ben değilim. Bütün üyelerine D&R iadelerini yollamadığını bi düşün. Ben yaşadığım başımdan geçen bir olayı yazdım sadece. Akbank'ın sahibi gibi davranmana gerek yok

• Yüzbaşı
    820 Mesaj

Arkadaşlar herhangi bir tosla kartı satılan yerden tosla kartını alsam normal kullanabiliyorum yani değil mi? Kişiye özel sipariş verince ne fark ediyor?

• Binbaşı
    1451 Mesaj
    Kart olmadan alış veriş yapabilir miyiz online

|
    |
  • Binbaşı
    1451 Mesaj
    Kart alsam masrafı nedir, aidat vs var mıdır?

• Teğmen
    107 Mesaj

İsminiz yazıyor. Tek fark bu.

|
    |
    golllum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.