Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.558
Cevap
335
Favori
757.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kredi kartın yokmu hocam
    13 tane kredi kartı cüzdanda yatıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    kredi kartı kullanmıyorum üstad debit kart kullanıyorum ağırlık olarak papara ve enpara bugün hesabın boş olduğu ana denk geldi normalde alışverişin %98 dilimi papara ile yapıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhaba, Tosla yurtdışı alışverişlerinde komisyon kesiyor mu?

• sezeryildiz S kullanıcısına yanıt
    Benden kesiyor ama oranı bilmiyorum

• pharm4vita kullanıcısına yanıt

İngiltere'de alışverişlerde kullanmayı düşünüyordum, Tosla müşteri hizmetlerini aradım kesilmiyor demişlerdi. Ama çok güvenemiyorum. Mesela ne kadarlık bir alışverişten toplamda ne kadar kesiyor?

Ben 50-200 lük meblağlar ile harcama yapıyorum Tosla ile.Bir kaç lira fazla atıyordum bakiye yüklerken öyle aklımda kalmış.Çünkü yurtdışı alışveriş yapınca kesiyor yada dövizi yüksekten hesaplıyordur birazcık.

• pharm4vita kullanıcısına yanıt

Dövizi biraz yüksekten hesaplıyorsa razıyım, mesela Papara ile konuştum yüzde 5 komisyon kesiyoruz toplam bedele ilave ediyoruz dediler. Yüzde 3-5 komisyon çok yüksek geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezeryildiz -- 24 Mayıs 2024; 15:14:23 >
    Papara cok kesiyormus.Ben bankalarin mesai saatleri disinda ve haftasonlari dovizi yuksek hesapladiklarini biliyorum.Bi sorun isterseniz eger oyleyse mesai ye az kaldi

• 200/50 görev gelmiş.

• the_exorcist kullanıcısına yanıt

iki hesapta da yok,sadece birine 3 fatura ödemesine 30 lira sadaka parası vermiş. 

• 200 50 gelmiş görevlerle

• 350 30 ve fatura ödeme kampanyası gelmiş ikisi de birbirinden çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin8479 -- 6 Haziran 2024; 15:8:38 >
  • Tosla hesabın şirket kurallarımız doğrultusunda kapatıldı. Kullanıcı sözleşmenin feshedildiğini ve Tosla hesabının işleme kapatıldığını söylemek isteriz. B043

Tosla hesabımı kapatmis nedendir acaba, herhangi bir kuraldisi islemim yok hatta neredeyse işlemim dahi yok

Umarım 20 senelik akbank hesabıma dokunmazlar bu ne saçmalıktır ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 20 Haziran 2024; 12:3:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrAslan-BH U kullanıcısına yanıt
    Paycelle yükleme yapanları kapatıyorlar. Ancak toslanın kapanması ile akbank hesabının kapanmasının hiçbir ilişkisi yok

• 1gel 1 kullanıcısına yanıt
    Birinin oyle olmus hocam akbankinida kapamislar.

Paycelle yukleme kesinlikle yapmadım.

Tek yaptığım bir kac normal ödeme ve akbank hesabimdan direkt olarak iban ile toslaya yüklediğim parayı yine kendime ait olan baska banka hesabima aktarmak buda yogun ve yüklü bicimde değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 20 Haziran 2024; 13:27:42 >
  • Paycell den iyzicoya yapılan işlemleri kredi kartindan nakite dönme olarak görüyor sistem demişti zamanında mh.Alakası yoktu aslında paycell puan kazanmak için ibanla paycelle para yollayıp iyzico ya yüklüyordum.Toslada da aynı şekilde olabilir

• ultrAslan-BH U kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sıkıntısız görünüyor. Benim yüklemrlerimde 4000 tl gibi hesabı sürekli kapatıp kendiliğinden açıyorlar. Sizin durum farklı. Mh ye sormakta fayda var. Ücretsiz eft için burayı kullanıyorum vesaire denilebilir

• 1gel 1 kullanıcısına yanıt
    Sordum hocam kullanım şartlarını okuyun diyor sıfır yardım

• Verdiği ödülü haksız yere aldı. 10 TL ödül, sonrasında 3 TL üyelik ücreti + 9 TL harcama toplam 12 TL. 11 Haziranda 0.27 TL bakiyemi geri almış, yükleme yaptım 0.73 TL daha geri aldı. Müşteri temsilcisi kullanılmayan ödül diyo, zaten bakiyem sıfırdı neresi kullanılmadı diyorum anlaşamadık. Yapılan şey kalpazanlıktır net.

• simkart blokesini akbank bankamatiğinden kaldırdım ama sisteme girişte yine karşıma çıkıyor. Komedi.

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.