Şimdi Ara

Akbank davet et 250 TL Kazan toplamda 1000 TL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
27
Favori
73.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürleeeeeeeeer

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Biz de de görüntülü görüşme açmıyor bir türlü çözüm bilen var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • furfar F kullanıcısına yanıt
    O iş salakça 5 deneme sonrası şubeye yönlendirirse şubeden yarım kalan başvuruyu tamamlayı istersiniz. O şekilde de puan geliyor

• Arkadaşlar eşime hesap açtık ancak artı para onaylanmıyor. Nasıl halledebiliriz?

• arkadaşlar chip para ile hepsiburada dan ayakkabı almak istiyorum diyelim ayakkabıyı aldım iade istedim chip para olarakmı iade yapılıyor yoksa nakitmi?

• halilibo-ibo H kullanıcısına yanıt

Chip para ödeyerek aldığın şeyi neden nakit iade etsin ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. B. Cooper kullanıcısına yanıt
    neden etmesinki sonuçta 1 chip 1 tl gibi harcamıyormuyuz?

Tamam da , 1 chip parayı 1tl olarak harcıyorsunda. 1tl her yerde 1tl ama 1chip para her yerde geçmiyor. Bir uyanık sizsiniz . Bende 1000chip para mevcut , iyi ben alayım yalandan bir şey iade edeyim bana 1000tl nakit yatırsınlar olacak iş mi ?

Puanla harcadığın için puan olarak iade yapılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt
    tamamdır çok teşekkürler

• Akbank kart yada kredi kartı yok diye davet kodu vermedi, akbank karta başvurduk 5 gündür basım aşamasında :(

• İlk kez mi hesap açılıyor olması lazım yıllar önce hesabını kapatmış şimdi tekrar açacak olan kişi geçerli sayılıyor mu

• Saymıyor. Daha önce hiç ama hiç akbankla ilişkisi olmayanları davet etmekle kazanılıyor

Tüm bankalar da kullanılan puanlar ürün iade etsenizde puan olarak dahi iadesi yapılmaz uğraşır durursunuz. Bankanın insafına kalmış. O yüzden alacağınız şeyde net olmanız lazım.

• Merhaba arkadaşlar,

Kızımda akbank vardı, davet kodu oluşturdu. Bu davet kodu ile bir kaç arkadaş üye olmaya çalıştı.Şimdi davetle üye olan arkadaşlardan ekstra bir şey isteniyor mu?

Yani

1-Vadesiz hesap açma zorunluluğu

2-Bankamatik çıkartma zorunluluğu

3-Avans hesap zorunluluğu

4-Kredi kartı çıkartma zorunluluğu

5-Harcama sözü

6-Hesabı kapatmayla ilgili süre

gibi talep ve detaylar var mı?

Eğer bankamatik kart zorunluluğu var ise, fiziki kart talebi yerine, sanal kart oluşturulabiliyor mu?

Son olarak vadesiz hesap işletim ücreti yada farklı bir ad altında herhangi bir ücret kesintisi, yani aidat, yıllık üyelik gibi bir ücret talepleri oluyor mu?

• tahsin75 T kullanıcısına yanıt

Yok mu bilgisi olan arkadaşlar,

Bir de üye olurken, çektiğimiz resmi bir türlü kabul etmedi, kimlikdeki resimde güncel resim, eski değil, ama hata veriyor, en yakın şubeye yönlendiriyor, bu sorunu nasıl aştınız

Arkadaşın biri forumda hepsiburada cüzdana iade oluyor dedi ama benim hiç denk gelmedi , bilemiyorum oluyor mu?
    Belki de ödeme esnasında puan kullanıp hepsipay kısmını tiklemek lazımdır..peşin kısmı tiklenmemelidir.

• tahsin75 T kullanıcısına yanıt

Zaten Akbank'lı olurken vadesiz hesap açmanız gerekiyor. Banka kartı size kalmış ama alsanız iyi olur. Diğerleri ile ilgili bir zorunluluk yok. Hesabı illa kapatacaksanız hemen değil de 2-3 ay sonra kapatmanız sağlıklı olacaktır.

Banka kartı sanal oluşmuyor, ancak dijital dediğimiz kart oluşturabilirsiniz. Bu sayede kartın üstünde numarası yazmaz, sadece Akbank Mobilden görebilirsiniz kart numarasını.

Vadesiz hesaplardan kesilen hesap işletim ücreti kaldırıldı. Herhangi bir ücret kesilmiyor. Bir tek kredi kartı alırsanız onun aidatı oluyor. Ki kredi kartı alırsanız kesilir o da. Vadesiz hesap ve banka kartı için hiçbir ücret yok.

• 5. veya 6. Denemeden sonra isterseniz başka banka hesabından EFT ile doğrulama yapabilirsiniz diyor. NFC ile doğrulama yerine. O kısmı bu şekilde aşabilirsiniz. Ha Akbank'ın uygulaması genel olarak sürekli şubeye gidin diyor genel olarak. Gerekirse 10-15 kere tekrar tekrar denemeniz lazım. Uğraşınca oluyor.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.