Şimdi Ara

Akbank davet et 250 TL Kazan toplamda 1000 TL (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
27
Favori
73.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar normal mesai saatlerinde mi yapılıyor bu iş, en kısa yolu anlatan bir paylaşım var mıdır, yeşillendirirseniz makbule geçer

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mobilden üye olurken video konusmaya bağlanmıyor subeye git diyor bunun bir çözümü varmı? subeye gitmek istemiyorum.

•   AKBANK REFERANS KODUMLA ÜYE OLAN 1 KİŞİYE 150 TL İKİNCİYE KİŞİYE 175 TL VERİLECEKTİR.  

• Bugün bir arkadaşı davet ettim. Üye oldu görüntülü görüşme ile. Ne kadar süre sonra puan yatar ? Iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahir26 kullanıcısına yanıt

benim 1 saat içerisinde yatmıştı.

Bende yeni üye oldum işlemlerin tamamlanması için şubeye yönlendirdi chip para yatmadı 3 gündür. Mh ye yazdım kartı teslim aldığınızda yüklenir dedi doğru mu değil mi görecez artık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sercigs S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sanırım sizin ki kadar kısa sürmeyecek benim ki. Şanslısınız. Iyi günlerde kullanin

• mhmmd.dmr20 M kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin hocam. Şubeye cagirmalari gereksiz olmuş. Telefonunuz NFC li ve kimlik kartınız cipli ise kolay şekilde yapılıyordu ama sizi lüzumsuz yoracaklar :(

sağolun. umarım sizin de bir an önce yatar. Güle güle kullanırsınız.

• arkadaşımı davet ettim müşteri oldu ama 250 tl gelmedi. arkadaşımda da kazanan akbanklı 1500 tl programı çıkmıyor ne yapmak lazım

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt

bu herkeste gözükmüyor mu kişiye özel mi

• Arkadaşlar ben üye oldum arkadaşıma chip para da geldi.
    Ancak ben kendi davet kodumu oluşturmak istediğimde kart başvurunuz olması gerek diyor zaten kart başvurusu yaptım.Anlamadım bir türlü kodu oluşturamadım yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: temhemrime

Arkadaşlar ben üye oldum arkadaşıma chip para da geldi.
    Ancak ben kendi davet kodumu oluşturmak istediğimde kart başvurunuz olması gerek diyor zaten kart başvurusu yaptım.Anlamadım bir türlü kodu oluşturamadım yardımcı olur musunuz?
    Başvuru yaptıktan 1 gün sonra aktif oluyor

• Bu chip para hangi restaurantlar da geçiyor bilginiz varmı? Tavuk dünyasında bile geçmiyor.

• Merhaba. Eşime benim davet kodumu kullanarak mobil uygulamadan hesap açtık ama mh ye baglanmadi görüntülü görüşme falan olmadı... Neden acaba ?

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.