Şimdi Ara

Akaryakıta Dizelde 10 Kuruş Benzinde 15 Kuruş Zam geliyor depoları Fulleyin. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
3.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ülkemizde ölümün bile KDV'si var; Cenaze hizmetlerinde KDV oranı %1'dir!

1 litre Benzinin; Rafineri çıkışı; 1,40₺ ÖTV; 2,17₺ EPDK gelir payı; 0,05₺ KDV; 0,72₺ Bayii kârı; 0,48₺ Pompa satış fiyatı; 4,82₺

Bu hesabı takip edin acayip şaşıracaksınız.https://twitter.com/ozanbingoll

Hatta bu ülkede hayvan insandan değerli arkadaş.

Türkiye'de, doğan her buzağı için hayvan sahibine 375₺ emzirme yardımı, doğum yapan sigortalı bir anneye ise sadece 122₺ süt yardımı ödenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 22 Kasım 2016; 23:7:22 >
  • zam değil fiyat güncellemesi
  • Sıfır bir BMW 320 Ülkeye giriş fiyatı: 56.000₺
    ÖTV%145: 81.200₺
    KDV%18: 10.080₺
    ÖTV'nin KDV'si: 14.616₺
    Bayi kârı hariç satış: 161.896₺

Bu ÖTV nasıl bi zıkkım ise ÖTV nin KDV si bile normal KDV den bile fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 22 Kasım 2016; 23:9:51 >
  • Aglancak halimize guluyoruz ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bugun uzun bi aradan sonra otobuse bindim. Isyerim 7 8 km ulasim ankarada git gel 5 tl. Keciorem ulus arasi arabam git gel 16 km 20 km desek git gel 5 tl civari. Toplu taşıma kullanacak kadar enayi degilim(alternatifi olmayamlari tenzi ederek konusuyorum tabiki). 8 kmlik yolu gitmek icin 15 20 dk onceden cik. 12 dklik yolu yarim saatte git. Milletin osurugunu aksirigini tiksirigini solu. Pis ellerini sürdüğü borulara tutumarak ayakta kalmaya calis. Soforun keyfine gore otobuste ya yan ya da don. Ani frenle mucadele bi yandan kadinlar icin taciz bi yandan hirsizi diğer yandan. Yorgun olabilecegini dusunmeyen kokonalarin yer talepleri diger yandan. Sayabilirim daha. Satin iphonelari alin bi lada samara rahat edin arkadaslar caniniza yazik insanin iskelet sistemini zorlayan bisi toplu tasima.

• fullesen ne olacak bitmeyecek mi sanki yakıt
  • Muhtemelen birkaç hafta içinde bir kez daha zam gelecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Trafige bakin araba kayniyor kimse laf yapmasin trafik ozellikle buyuksehirler tiklim tiklim,toplu tasima pek ragbet görmüyor..

Bugun Eskisehir kutahya 15 tl.kisibasi ben cocuk hanim git gel yapsan cocuktan almaslaar 60 tl aracla 50 tl ye gidiyorum geliyorum. Neden toplutasima kullanayim ucuz degilki. Bi hesap kitap yapmadan bilmislik taslamayin..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.