Şimdi Ara

Akaryakıta Dizelde 10 Kuruş Benzinde 15 Kuruş Zam geliyor depoları Fulleyin. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
3.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben hep 50 alıyorum diyenler limiti 100 yapsın artık.
  • Hep 100 liralık alıp onu da karttan çektiriyorum hiç koymuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Günceli bilmiyorum 2-3 sene evvel yakıtı dışardan 90 milyar dolara alıp 140 milyar dolara iç piyasaya kakalayan bir devletimiz vardı.

Şimdi ısınma için doğal gaza %10 indirim yapıldı ve kışın zam gelmeyeceğine söz verildi. Dolar kuru fırladı işler değişti.

Vurun abalıya deniyor. Kar marjını korumak için dolar kuru artışı + %10 gaz indirimi neticesinde vurun abalıya deniyor.

Dolar kuru bu seyirde devam ederse 3-4 ay sonra işler çok karışır.

1.65 olunca yazar kasa fırlatan zihniyet o günleri ve öyle hükümetleri çok arar. Bunlar eleştirmeylede gitmez size fetöcü der.

Seçim sonucunu beğenmeyip kazanana dek seçim yenilettiren bir kafanın bu ülkenin başından ilelebet gitmeyeceğini idrak etmek lazım artık...

• bunlar iyi günler.türkiye batağa doğru hızla gidiyor.ve bunun sorumlusunuda herkes çok iyi biliyor...
  • Ne benzin, ne araba ne de vergi ucuz. Hepsi de pahalı olur mu bir ülkede evet oluyor. Varil petrol 120 dolarlardan 45 dolarlara inmiş ama bizde yansıması sıfır.

İnsanların sorgulama, hesap sorma ve beyin denen kıvrımlı olguyu kullanamamaları ne kadar acı.
  • EXERA kullanıcısına yanıt
    Yakinda o kadarlik akaryakit sadece benzin istasyonundan cikmaya yariyacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Günceli bilmiyorum 2-3 sene evvel yakıtı dışardan 90 milyar dolara alıp 140 milyar dolara iç piyasaya kakalayan bir devletimiz vardı.

Şimdi ısınma için doğal gaza %10 indirim yapıldı ve kışın zam gelmeyeceğine söz verildi. Dolar kuru fırladı işler değişti.

Vurun abalıya deniyor. Kar marjını korumak için dolar kuru artışı + %10 gaz indirimi neticesinde vurun abalıya deniyor.

Dolar kuru bu seyirde devam ederse 3-4 ay sonra işler çok karışır.

1.65 olunca yazar kasa fırlatan zihniyet o günleri ve öyle hükümetleri çok arar. Bunlar eleştirmeylede gitmez size fetöcü der.

Seçim sonucunu beğenmeyip kazanana dek seçim yenilettiren bir kafanın bu ülkenin başından ilelebet gitmeyeceğini idrak etmek lazım artık...

Dolar 3,40 oldu tak pedofili meşrulaştırılmaya çalışıldı. Yarın öbürgün tak diye başka bir şeyde olur. Gündemi yoğun tutup aklı bulandırma

• dua edelim ki petrol fiyatları tarihin en düşük seviyelerinde. şu dolar kuru üzerinden bir de petrolün eskisi gibi 80 - 90 dolar civarında olduğunu düşünsenize. eyvah eyvah.
  • Sorun değil hep 50tllik alan bir milletiz biz
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Bu yuzden makarna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar Amerikanın Petrol Arapların... Onlar düşünsün!!!
    ben hep 50 liralık alıyorum!...
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Bize yansıması 0 değil hocam ne sıfırı. Ters orantılı çalışıyor bizde. Petrolün varili düştükçe benzin fiyatı artıyor bizde
    Ülkede çok büyük ekonomik kriz olacakmış gibi hissediyorum inşallah yanılırım.

• svihs
  • Fulledim sağol. Zam normal kızmaya gerek yok,dolar arttı maliyet arttı. Agresif olmak gereksiz

• Petrole yanaşıp depoyu dolduruyorum, yanında boş damacana dolduruyorum bir tane, geçen 3,3 TL'den aldığım motorini koydum arabama. Dizel olunca stok sıkıntı olmuyor şu an stokta 19+19+9 Lt bidonlarda 47 Lt motorinim var depomda dolu. İstikrar sürüyor hamdolsun
  • Uzaklardan Gelen kullanıcısına yanıt
    Maliyet arttı derken? petrol varil fiyatları düşerken neyin maliyet artması? hadi oda arttı diyelim. geçen ay yapılan ötv zammının sebebi neydi peki? bir kere de ötv yi düşürüp dolar artışını vatandaşa yansıtmasalar ya. tüm toplum bu konulara agresif olmadığımız için zaten bunlar oluyor. sen depoyu de fullemişsin. sana göre sıkıntı yok zam normal tabi. 5 lira da olsa 10 lira da olsa sana normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

Fulledim sağol. Zam normal kızmaya gerek yok,dolar arttı maliyet arttı. Agresif olmak gereksiz

ne kızması kızmak falan yok, zevk alıyoruz, ne güzel fırsat işte şimdi her şeye zam yaparız daha çok kazanırız
  • İşin kötü yanı hala bunu savunan sığırlar olmasi..

• sizi seçeni, kutlarim.

• Adam cebimize daldırdı elini çıkmıyor.
    Valla yeter. Aç susuz kaldık şu memlekette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drak44 -- 22 Kasım 2016; 12:55:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.