Şimdi Ara

AKARYAKIT FİYATLARIYLA İLGİLİ YORUMLAR BURAYA (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
39
Favori
401.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PÜİS, benzin ve motorine yapılan zamları resmi internet sayfasından yayınlamama kararı aldı. Buna göre vatandaşlar yapılan zamları veya indirimleri ya öğrenemeyecek ya da akaryakıt almaya gittiğinde haberdar olacak.

Kaynak:https://www.memurlar.net/haber/747777/vatandas-akaryakita-zammi-istasyondan-ogrenecek.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 10 Mayıs 2018; 14:11:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

PÜİS, benzin ve motorine yapılan zamları resmi internet sayfasından yayınlamama kararı aldı. Buna göre vatandaşlar yapılan zamları veya indirimleri ya öğrenemeyecek ya da akaryakıt almaya gittiğinde haberdar olacak.

Kaynak:https://www.memurlar.net/haber/747777/vatandas-akaryakita-zammi-istasyondan-ogrenecek.html
    Haber vermeden çaka...klar millete.
  • 78 dolara ulaştı brent.

• Şöyle bir haber dolanıyor. Ayrıca lpg,ye de 12 kuruş güncelleme gelecek deniliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu geceden itibaren Benzine 18, Dizele 15 ve LPGye 12 kuruş zam geldi.

• 00:00 itibariyle akaryakıt firmaları fiyatlarını güncelledi Opet'teki fiyatlar şu şekilde:

İstanbul
    Benzin 6,26
    Dizel 5,69

Ankara
    Benzin 6,29
    Dizel 5,72

İzmir
    Benzin 6,26
    Dizel 5,71

Bursa
    Benzin 6,27
    Dizel 5,69

Diyarbakır
    Benzin 6,37
    Dizel 5,85

Diğer iller için:
    https://www.opet.com.tr/guncel-akaryakit-fiyatlari
  • Fiyatlar çok fena artık, açıkçası elektrikli araçların bir an önce yaygınlaşması lazım, sözün bittiği yerdeyiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 15 Mayıs 2018; 0:27:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Fiyatlar çok fena artık, açıkçası elektrikli araçların bir an önce yaygınlaşması lazım, sözün bittiği yerdeyiz artık.
    Elektrik dagitim sirketleri krizde, secim sonrasi elektrik de zor... En iyisi el arabasi.
  • LPG ye zam gelmiş. 10 krs kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Elektrik dagitim sirketleri krizde, secim sonrasi elektrik de zor... En iyisi el arabasi.

Alıntıları Göster
    Artık At arabası düşünüyorum.
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Vazgeçin bu fikirden, samana da zam gelir.

• Brent Petrol Varil Fiyatı 79 Dolar'a ulaştı.

• Başka bir konuya yazdım bu konuda da bulunsun.

Hatırlar mısınız bilmiyorum? 2014 ortalarında Brent Petrol varil fiyatları 110-120$ aralığında iken aynı dönemde benzin 5.05 TL civarında satılıyordu. Rusya'ya doğalgaz ile ilgili dünyanın cephe alması ile Brent Petrol Fiyatları aynı dönemde çok sert bir şekilde düşmeye başladı ve 2016 yılı ortalarında varil fiyatları 40$ seviyelerine geldi. Yani %60 ın üzerinde indirim oldu arkadaşlar. Tüm avrupa ülkeleri pompa fiyatlarına bu indirimi yansıttı lakin bizde ki indirimler varil fiyatlarına göre olmadı, oran olarak çok daha azdı.Yaklaşık en çok %20 seviyelerinde indirim yapıldı. Yanlış hatırlamıyorsam enerji bakanı damat Botaş zararını karşılaması amacı ile indirim yapılmayacağını açıklamıştı.
    O dönem hadi indirimden vazgeçtim ama beni en çok düşündüren şey varil fiyatları yükselmeye başladığında pompa fiyatlarının ne olacağıydı. Korktuğum başıma geldi. Şu an 80$ civari varili ham petrolün. Düşünün bakalım yaklaşık 4 yıl önceki seviyesi olan 110-120$ fiyatlarına geldiğinde ne olacak halimiz...
    Bir de bunun üzerine petrolde dışa bağımlıyız,dolar vs vs... Bana biri anlatsın tüm avrupada yüksek indirim olurken bizde neden olmadı. Hadi o zaman yapmadınız indirim şimdi neden fiyat artıyorsunuz. Yemin ederim kendim de dahil şaşıyorum millete.. Hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunnslinger

Başka bir konuya yazdım bu konuda da bulunsun.

Hatırlar mısınız bilmiyorum? 2014 ortalarında Brent Petrol varil fiyatları 110-120$ aralığında iken aynı dönemde benzin 5.05 TL civarında satılıyordu. Rusya'ya doğalgaz ile ilgili dünyanın cephe alması ile Brent Petrol Fiyatları aynı dönemde çok sert bir şekilde düşmeye başladı ve 2016 yılı ortalarında varil fiyatları 40$ seviyelerine geldi. Yani %60 ın üzerinde indirim oldu arkadaşlar. Tüm avrupa ülkeleri pompa fiyatlarına bu indirimi yansıttı lakin bizde ki indirimler varil fiyatlarına göre olmadı, oran olarak çok daha azdı.Yaklaşık en çok %20 seviyelerinde indirim yapıldı. Yanlış hatırlamıyorsam enerji bakanı damat Botaş zararını karşılaması amacı ile indirim yapılmayacağını açıklamıştı.
    O dönem hadi indirimden vazgeçtim ama beni en çok düşündüren şey varil fiyatları yükselmeye başladığında pompa fiyatlarının ne olacağıydı. Korktuğum başıma geldi. Şu an 80$ civari varili ham petrolün. Düşünün bakalım yaklaşık 4 yıl önceki seviyesi olan 110-120$ fiyatlarına geldiğinde ne olacak halimiz...
    Bir de bunun üzerine petrolde dışa bağımlıyız,dolar vs vs... Bana biri anlatsın tüm avrupada yüksek indirim olurken bizde neden olmadı. Hadi o zaman yapmadınız indirim şimdi neden fiyat artıyorsunuz. Yemin ederim kendim de dahil şaşıyorum millete.. Hayırlısı.
    Dolayli vergilere yukleniyorlar da ondan... Zengini severler, onlara yuklenmezler, ekonominin aci faturasini zenginler harcininde kim varsa onlara bolustururler, kapitalizmin altin kuralidir.

• Bugün arabama LPG taktırdım son zamlardan sonra artık basedemedim gerçi LPG de zamlamis en iyisi satmak galiba 🤔🤔

• Bu gelen zamlara rağmen ötv indirimi düşünülmüyorsa, vay halimize
  • Petrol 100 dolari gecerse 7 liradan benzin almaya alismaniz gerekebilir. Ki 2019`da global kriz beklentisi olduguna gore, petrolun kriz oncesi 110 dolari gorme olasiligi bence hic az degil.
  • 80 Dolar'a ulaştı.

• Akaryakıttaki fiyat sabitlenmesi sadece 1 ay geçerliymiş. Ardından tekrar zamlar gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Akaryakıttaki fiyat sabitlenmesi sadece 1 ay geçerliymiş. Ardından tekrar zamlar gelecek.
    Kaynak var mı hocam?
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.