Şimdi Ara

Akame ga Kill (Anime) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
523
Cevap
10
Favori
28.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ikinci anime deneyimim olacak cok guzel gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. bölümdeyim ben Bleach'den sonra böyle güzel bir anime izlemedim. Çoğu animenin başlangıcı sıkıcı olur ancak bu anime mükemmel. Umarım 250,300 bölüme dayanır. Bu anime dünyada izleniyor muymuş bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

quote:

Orijinalden alıntı: glamdr1ng

quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

Altıncı bölüm gece gece günaha soktun beni!!
    O ölmemeliydi arkadaş aralarında en hoşuma giden karakterdi sırf silahı el değiştirsin diye öldürüldü sanırım

onun silahının tatsumiye geçeceğini sanmam , tatsuminin stiline uymuyor

bu ara hangi karakter hoşuma gitse 3-5 bölümde mefta oluyor totem oldu resmen malum hanımın karakteri çok hoşuma gitmişti böyle uç karakterleri seviyorum bıçağın iki yüzü gibiydi ve yakışıyordu şevkat yüklü ama bir o kadarda piskopat o silah Tatsumi için bencede uygun değil daha çok iki kılıç yakışır gibi zaten pek hoş bir silah da değildi el değiştirmekten kastım karşı tarafa kaptırmak manasındaydı konu sanki suikastlerden çok onları toplamak üzerine dönecek gibi

Bence onun ölmesi isabet oldu, çok pasif bir karakterdi.. Aynı şekilde o yeşil kafalı örümcek ağı atan çocukta. Sadece bu kadar erken bir karakter ölümü beklemiyordum sürpriz oldu.

Ben asıl şu mavi saçlı kızı çok merak ediyorum. Akame ile kapışması heyecanlandırıyor beni

O kızı sevdim ben gelsin bana aşık olsun

• zor beğenen biriyimdir ve bu seriyi oldukça beğendim. Animasyonlar güzel, kurgu da güzel. Ecchi az, espri ve şiddet ikisi de had safhada. Bir yandan hızlı ve komik espirili anlar diğer yandan

izleyiciyi tatmin eden sert dövüş sahneleri. Anime izlemeyeli o kadar uzun zaman oldu ki, izlediğime değdi en sonunda.
  • İstek üzerine kaldırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sweatle -- 19 Ağustos 2014; 2:27:45 >
  • sweatle kullanıcısına yanıt
    Spoiler butonu içine alırmısın yazıyı gereksiz yere şuan seri için tüm şevkimi kırdın lütfen bu gibi paylaşımları manga konusunda yapın konusu yoksa siz açın seriyi sadece anime olarak takip edenlerin hevesini kırmayın aslı olup olmaması önemli değil bu gibi şeylerin yeri buralar değil
  • son anda gözlerimi kapattım. bakmayın şu üstteki spoiler yazan mesaja. acilen kaldırılsın
  • Hiç izlemedim ama bu kadar da iyiyse başlayayım:

Akame ga Kill (Anime)

Kaynak:http://www.turkanime.tv/anime-seri/Akame-ga-Kill
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Kendini izletiyor güzel başladı vaktiniz varsa izleyin

• Bu seri 3000 bölüm bile olsa kendini bozmazsa devam ederim. 2014 animeleri gerçekten muhteşem, hele ki Akame ga Kill!
  • Güzel bir yapım ama yeni bölüm beklemek koyuyor

• Evet keşke bitmiş olsaydı da aradan çıkarsaydım, parça parça izlemek güzel olmuyor o yüzden bitince izleyeceğim artık.

Sansürsüz versiyon izlemeye bakın, online izleme sitelerinde sansürlüler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 19 Ağustos 2014; 19:47:36 >
  • Sıraya aldım izliyecem
  • 7 bolumude izledim sao dan sonra izledigim en iyi anime diyebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anime işlerine yeni başladım narutoya başlamıştım 5 bolum falan izledim simdi buna döndüm çok güzel.

• Tüm bölümleri izleyip bitirdim dün. Gerçekten çok beğendim. Hatta kendimi tutamayıp animenin kaldığı yerden mangasına başladım.

Ek: Animeyi beklemeden neler olacağını merak edenler "Akame ga Kiru!" mangasının 13. Chapter'ından başlayabilirler.

• arkadaşlar süper ötesi bir anime bende dayanamayıp mangasına başlıcam sanırım
  • Bu yazın en iyi animelerinden kesinlikle izleyin

• şimdi manga okumak istemiyorum, seyir zevkini baltalıyor, anime bittiği yerden okurum artık. Tavsiye için sağol bu arada.

Acaba Area D animesini ne zaman yaparlar? veye UQ Holder...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 20 Ağustos 2014; 19:55:38 >
  • Çok iyi anime çok uzun bir senaryo yapsalarda izlesek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.