Şimdi Ara

Akame ga Kill (Anime) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
10
Favori
28.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: goldenmouse

arkadaşlar süper ötesi bir anime bende dayanamayıp mangasına başlıcam sanırım

Manga ne?

Not: İlk defa anime izliyorum cahilim bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.House M.D

quote:

Orijinalden alıntı: goldenmouse

arkadaşlar süper ötesi bir anime bende dayanamayıp mangasına başlıcam sanırım

Manga ne?

Not: İlk defa anime izliyorum cahilim bu konuda

Anime tarzındaki çizgi roman. Yani değil ama yeni başladıysan böyle bakabilirsin konuya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün güncele geldim , çok beğendim
  • Puanı yüksek konusuda güzel birazdan başlarım ilk bölüme
  • 7. bölümde bitti güzel anime sevdim, yeni bölümler hangi gün çıkacak ve bölüm sayısı belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

7. bölümde bitti güzel anime sevdim, yeni bölümler hangi gün çıkacak ve bölüm sayısı belli mi?

Pazartesi günleri TV'de yayınlanıyor. 24 bölüm diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

7. bölümde bitti güzel anime sevdim, yeni bölümler hangi gün çıkacak ve bölüm sayısı belli mi?

Saolun, 24 bölüm çok az ben 100-200 bölüm gider diye umuyordum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Saolun, 24 bölüm çok az ben 100-200 bölüm gider diye umuyordum

7 bölümde manganın 13. bölümüne geldiler. Manga şu an 53'de. Anime için 24 bölüm iyi aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 24 Ağustos 2014; 17:03:58 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Kaliteli bir şekilde ilerliyor şuanda.Görsel açıdan çok çok başarılı buldum.
    Konu ve gidişatı ise heyecan uyandırıyor.
    Umarım bozmadan dahada kaliteli bir şekilde izleyiciye hitap etmeye devam ederler.
    Son olarak tereddüt eden varsa eğer,başlasam mı başlamasam mı diye.
    Şiddetle tavsiye ettiğimi belirtmek isterim.Ben çok beğendim.
  • ilgiyle takip ediyoruz :)
  • Manga devam ediyor ve öle spo verebilirimki ama burda yazamadığımdan ama takip edin işler çok kızışcak bayılıcaksınız
  • Arkadaşlar Akeme'nin güzel bir görüntüsünü bulamadım çizmek için yardımcı olur musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar Akeme'nin güzel bir görüntüsünü bulamadım çizmek için yardımcı olur musunuz ?

Akame ga Kill (Anime)

Akame ga Kill (Anime)

Akame ga Kill (Anime)

• game of thronestan beter çıktı bu
  • Vay anasını

8.Bölüm

Bulatın ölmesini istemezdim işte, kötü oldu.. Tatsumi ye bulatın zırhı geçti bakalım ne kadar geliştirecek kendini. Akamenin kardeşinide öğrendik tam bir psikopat..

Ben akameyi ester sama ile savaşıcak derken birde kardeşi çıktı başa arkadaş. Ester sama tatsumiye kalacak sanırım

Açık söylemek gerekirse bu animede akamenin ön planda olmasını iyilerin tarafında en güçlünün akame olmasını isterdim, umarım tatsumiyi onun önüne geçirmezler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 25 Ağustos 2014; 10:48:03 >
  • akame kırmızı göz

kurome kara göz
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Vay anasını

8.Bölüm

Bulatın ölmesini istemezdim işte, kötü oldu.. Tatsumi ye bulatın zırhı geçti bakalım ne kadar geliştirecek kendini. Akamenin kardeşinide öğrendik tam bir psikopat..

Ben akameyi ester sama ile savaşıcak derken birde kardeşi çıktı başa arkadaş. Ester sama tatsumiye kalacak sanırım

Açık söylemek gerekirse bu animede akamenin ön planda olmasını iyilerin tarafında en güçlünün akame olmasını isterdim, umarım tatsumiyi onun önüne geçirmezler..

Yeni yayınlanan bölümdenmiş ben izlediğim bölümlerden biridir diye açmıştım

• One piace,Dragon balll gibi seriler birdaha gelmez diyordum bu lafımıda yemiş oldum 10 üzerinden 10 bi anime
  • Güzel bölümdü yirmi dakika nasıl bitti anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.