Şimdi Ara

Akali Montage Season 4 V (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
3
Favori
2.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mekaniği kolay diyosun ben her champ karşısına alabiliyorum ct derdim yok sen git ori ziggs malzahar morde nasus garen lee karşısına akali al adamı ez bi göreyim bakalım.

mekaniği yok diyosun q+r diyosun çok kolaysa sizde bir montage hazırlayın pentalarınızı izlemek isterim.

pentayı geçtim bi trible at yolla ama botlara karşı değil he ligini bilmiyorum da gold veya max plat karşına geleceklerde kim bilir silver mı olur gold mu olur low elo :)
  • Ne kadar iyi bir iş yaparsan yap şu takındığın tavırla hiç bir yere varamazsın. Laflara sözlere bakar mısın ? Ergen dediğin kişilere verdiğin cevaplara bak. Gülmemek elde değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mümin-03

mekaniği kolay diyosun ben her champ karşısına alabiliyorum ct derdim yok sen git ori ziggs malzahar morde nasus garen lee karşısına akali al adamı ez bi göreyim bakalım.

mekaniği yok diyosun q+r diyosun çok kolaysa sizde bir montage hazırlayın pentalarınızı izlemek isterim.

pentayı geçtim bi trible at yolla ama botlara karşı değil he ligini bilmiyorum da gold veya max plat karşına geleceklerde kim bilir silver mı olur gold mu olur low elo :)

rankedda 8 win 2lose um var diyorum neyin kafasındasın, aldığım zaman gayet eziyorum zaten

Garen de güçlü solo da lane kralı ama mekaniği yok yani. Hala safe pick yapmam gerekirse akali alırım, hiç almıyor değilim güçlü bi champion ve snowball ı çok iyi lvl6da iki kill aldı mı durdurulamıyor.Ama q-rden ibaret bunu kabul etmek lazım

Çok da kolay emin ol penta attım akaliyle :) Silverdan golda akaliyle çıkmıştım golddan plata da lb ile çıktım platta genelde jungle ve adc oynuyorum kalmadıkça mid pek almam

Montage hazırlıcak olsam lee sin, ori gibi farklı kombinasyonlar yapabilceğim şampiyonlar kullanırım. Oyunu mu görmeden low demen de liseli olduğun belli

al montage görsün gözün

• ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    bana başkalarının montagesini atıcağına kendi yaptıklarını atıcaksın ben gidip başka akali montage yayın yapmıyorum q+r den başka bişi değil diyosun q+w+e+r başka skil mi var _? başak bir heroda g+h+j i,le mi oynuyosun bu oyunu veya oriannda + j+k+l+ş mi kullanıyosun ondada q+w+e+r+ kullanmıyomusun konuşuyosun sadece düşünmüyosun.

görende seni bişi sanıcak lafı yediremiyosanız yorum yapmayın bari.
  • CaptainSagara kullanıcısına yanıt
    sen hangi tavırla nereye vardın onu açıkla örnek ol bari bana ? herkes hakettiği cevabı veriyorum iyi ise iyi kötü ise kötü işine gelmiyorsa güle güle kardeşim yorum yapmak zorunda değilsin okey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IEzeRGeceRI

bana başkalarının montagesini atıcağına kendi yaptıklarını atıcaksın ben gidip başka akali montage yayın yapmıyorum q+r den başka bişi değil diyosun q+w+e+r başka skil mi var _? başak bir heroda g+h+j i,le mi oynuyosun bu oyunu veya oriannda + j+k+l+ş mi kullanıyosun ondada q+w+e+r+ kullanmıyomusun konuşuyosun sadece düşünmüyosun.

görende seni bişi sanıcak lafı yediremiyosanız yorum yapmayın bari.

Bakış açına hayran kaldım kardeş. Evet hepsinde qwer kullanıyoruz garenle, syndra aynı ikisinde de qwer kullanıyosun, ben düşünmeden konuşuyorum.

Yaşıt olmayınca iletişim kurmakta zor oluyor, kolay gelsin.
  • ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    işte sonunda anladın olayı

teşekkür ederim abicim ne mutlu sana :)
  • The Rainmaker kullanıcısına yanıt
    ne konuda kardeş :)

bu yorumu diğerlerinin arasında görmemişim k.b. :)
  • +++++++++++++++++++++++++++++
  • Valla video kötü diyen arkadaşları ayakta alkışlamak istiyorum aradan biride çöp yazmış onu havada takla atarken alkışlıyorum arkadaşlar video gayet başarılı. Ks dediğiniz şeyler Ks bile değil ayrıca Bu adam taşıyıcı Akalinin Mantığı budur Yarı Hpden az kim varsa akalinindir. Eğer karşısında Ctsi olan Lee Sin yoksa akali çok zor şekilde tflerde ayıklanır ve arkadaşımızda gayet güzel oynamış. Tek olmayan şey videonun sonunda 2 tane renekton Plays Akali montajda onun işi yok onun harıcınde 10 numara 5 yıldız çöp diyen arkadaşlarda bi Faker değilse Çöp yazma (ki faker bile çöp demez buna ) hakkı bence yok yapında görelim arkadaşlar. Her zaman demişimdir bu arkadaşın yaptıgını Asialı LoL oyuncusu yapsa yorumlar çok farklı olurdu. Yola devam Dostum iyisin
  • kardeş anladığım kadar akali prosusun şu heroya başladım başlıyalı kullanamıyorum bir kere kombosu çok zor q-r yapmayı nasıl beceriyorsun ?

devamını izledimde ne pentalar atmışsın be yanına gelip ''hll qnq'' diyesim geldi .

NEYSE BUNU GEÇTE

Akali gibi bir bronz herosuyla video yapıyorsun ve egon tavanda kolaysa akali ile penta at demişsin akali en kolay penta atılan herolardan biri ilk pentamı da onla aldın burda ego kusacağına herkesin boş konuşmadığını anla
  • noob playz başka bişey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Another Brain

lEziPGeçmişsiNl

:ÇD
  • QuciLemonTa Q kullanıcısına yanıt
    eyw saolasın kardeşim yorum için ama millete laf yetişmiyor emeğe saygı yok çoğu yorum olumsuz hayır daha iyisini yapın izleyelim madem değil mi :)
  • -zed- kullanıcısına yanıt
    http://www.lolskill.net/top?filterChampion=84&filterRealm=TR

noop playz evet aynen

276 win 176 lose 61.0% win rate herşey ortada kimsenin lafıyla buralara gelmedim kardeşim rahat ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuciLemonTa

Valla video kötü diyen arkadaşları ayakta alkışlamak istiyorum aradan biride çöp yazmış onu havada takla atarken alkışlıyorum arkadaşlar video gayet başarılı. Ks dediğiniz şeyler Ks bile değil ayrıca Bu adam taşıyıcı Akalinin Mantığı budur Yarı Hpden az kim varsa akalinindir. Eğer karşısında Ctsi olan Lee Sin yoksa akali çok zor şekilde tflerde ayıklanır ve arkadaşımızda gayet güzel oynamış. Tek olmayan şey videonun sonunda 2 tane renekton Plays Akali montajda onun işi yok onun harıcınde 10 numara 5 yıldız çöp diyen arkadaşlarda bi Faker değilse Çöp yazma (ki faker bile çöp demez buna ) hakkı bence yok yapında görelim arkadaşlar. Her zaman demişimdir bu arkadaşın yaptıgını Asialı LoL oyuncusu yapsa yorumlar çok farklı olurdu. Yola devam Dostum iyisin

Ezergecerle cok iyi arkadas olursun bence. Montage lariniz yakiyor

• Sende yap sende yak :D
  • saol kardeşim senden de bir montage bekliyoruz göster kendini :)
  • Garen ya da darius montage yapmayi dusunuyorum gercekten cok zor ve epik hareketler yapabilecegim herolar

• biraz zor herolar ama takımı taşıyacak herolardan bir tanesi kesinlikle garen.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.