Şimdi Ara

Akali Montage Season 4 V (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
3
Favori
2.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Korean Akali Tebrik ettim
  • :D beyinsiz olduğuınu fark ettin galiba 1w1 diyosun videonun tamamı 1w1 mi acaba onu merak ettim beyin yoksunu arkadaşım git biraz balık felan yede beynin gelişsin okeey :D
  • Adamin yaptiği yorumlara asiri sert sacma diyen olmus.Bu yorumlar kime yapilsa benzer tepki vereceğine eminim.Yorum yapacaksaniz bile karsinizdaki kisiye karsi saygili olmaniz gerekiyor.Alay etmek gereksiz ithamlarda bulunmak elestiriye girmiyor beyler kusura bakmayin.Adam video ya cop diyor talas elo diyor.Sonra gelipte adamin yorumlarda sert bir uslup kullanmasina tepki gosteriliyor.Gercekten acinasi bir durumdasiniz.
    Ayrica akali alacakaranlik golgesi ve golge dansinin avantajiyla cok farkli mekaniklere sahip her sey q r değil.Birde bazi arkadaslar (liglerinden oturu herhal) platin elmas adamlari gozlerinde cok buyutuyorlar.Bazen bronz da gecmeyecek maclar oluyor hareketler oluyor.Kisaca elestiri yaparken kirici değil yapici olun.
    Bu arada eline sağlik dostum guzel olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alborjon -- 14 Temmuz 2014; 10:40:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alborjon A kullanıcısına yanıt
    beyni olan aklı olan düşünebilen insandır hayvandan tek farkımız aklımız değil mi kime ne anlatıyoruz ki :)

eşeğe altın semer vursanda eşek gene eşek değişen ne var hiç bir şey buda o hesaba çıkıyor :D
  • JrZorkov kullanıcısına yanıt
    ben ne şekilde olursa olayım bir insanım ama senin için aynı şeyleri söylemek zor aklı olmayan bir varlığın insan olma gibi bir durumu şuana kadar kanıtlanamadı yavrum ne cins veya ne tür varlıksanız artık sizi kendi dünyanızda başarılar gözüm ilk önce insan olacan emeğe saygı duyacaksın yaşın fark etmez beyin olduğu yerde saymış bunu görenlere ne mutlu kendini rezil etmekten zevk alıyosun galiba devam . . .
  • HopeSlayer kullanıcısına yanıt
    hehehehheheheh ahahahahahaha akali playz :D
  • IEzeRGeceRI kullanıcısına yanıt
    aynn upupuppuup
  • Another Brain kullanıcısına yanıt
    aynnn
  • uppppppppppppppppppppppppppppppppp
  • Alyseiass kullanıcısına yanıt
    nickini değiştirmişsin dolandırıcı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.