Şimdi Ara

Akali Montage Season 4 V (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
3
Favori
2.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • unranked ama bugün bronze atar heralde nasip
  • Şaka maka Akali'de enerjiyi idareli kullanmak da bayağı ince hesaplar gerektirebiliyor. Tebrik ediyorum ben.
  • 900 - 1600 elo or normal game
  • quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

quote:

Orijinalden alıntı: F7 Phoenix

quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

işte ben bunu sevmiyorum o kadar gereksiz özgüveniniz varki anlatamam.

botlardan daha kötü oyunculara karşı kill almanı geçtim bide ugraşıp video haline getirip youtube'a atmışsın of off

Niye insanlari böyle küçümsüyorsunuz anlamıyorum? Kendi çapında akali montage yapıp koymuş. Ben proyum herkesi alırım dememiş.
    203 win 127 loseye sahip akaliyle ve platin 3 de oynuyor. Karşısındakiler bot değil ayrıca.

okudugunu anlayabildiğinde tekrar konuşuruz.

Gayet de anladim. Anlatmaya calistugin neydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mümin-03

ya kardeş şimdi bottan kötü dediğin adamlar dia plat sen nesin ve kaç tane prof videon var yani su yazdıkların kendi yapabildikerini başkasında uygulama tekniği ama bana sökmez video çekemiyosunuz çekenide kıskanıyosunuz şimdi sen devam et botlarla oynamaya daha botlara karşı penta atmışlığı yok adamın gelmiş burada bize atar yapıyo egoların tatmin olsun azcık videoyu tekrar izle belki bişiler kaparsın haydi ikile.

peki soalasın.
  • eyw kardeşim biraz pratik yaptın mı enerjide hallolur.

yorum için teşekkür ettim.
  • :D kendini benle karıştıran bir oyuncu daha :D
  • quote:

:D kendini benle karıştıran bir oyuncu daha :D

O videodakiler plat-diamond filansa çok yazik onlara

• Video iyi güzelde tek bir champ ile oynayanlara yetenekli gözüyle bakmıyorum

edit : polemik çıkmasın arkadaş herkesle bi polemik çıkarma derdinde bu benim ' şahsi görüşüm ' diye belirtiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soul Fire IV -- 11 Haziran 2014; 16:37:32 >
  • video çok iyi flash,ulti yaptıpın yer süperdi helal
  • senin bu üstün başarını orianna shen cass gibi şampiyonlarda bekliyoruz.

• neden mi akali 4w5 maç kazandığım için neden mi akali adc feed jung feed top lane feed takımı taşıdığı için neden tek karakter şimdi anladın inş kardeşim kaybettim maçların %90 2 afk veya alayı trol olan arkadaşlar yüzünden.
  • quote:

neden mi akali 4w5 maç kazandığım için neden mi akali adc feed jung feed top lane feed takımı taşıdığı için neden tek karakter şimdi anladın inş kardeşim kaybettim maçların %90 2 afk veya alayı trol olan arkadaşlar yüzünden.

Sen okuduğunu anladığına eminmisin çocuk ?
  • şuan sadece akali ile video çekiyorum renekte var ama akali montage geneli renekton la daha çok prof değilim acıkcası ama çalışıyorum.
  • Gayet güzel bence
  • Dostum hextech tamamlamadan zhonya tamamlayıp üstüne değnek almışsın da ayakkabı nerde? Bence ilk hex tamamla. Ayrıca kha ve rengar her neyseler oyuna 3'gün önce başlamış gübi oynuyorlar. Sende rengar varken çalıdan çalıya heziyorsun dikkat et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRK Sigorta -- 11 Haziran 2014; 22:52:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayet güzel bence ellerine sağlık
  • şimdi kardeş oyun başında ne kadar damage o kadar iyidir hex yerine zhonya tamamlarım karşımda bir ad varsa ap varsa cehennem asası hex 1200 yetiyor oyun başı bana dk 20 den sonra raba felan bitince alırım hex rengar kha plat 1 olan adamlar rengarın 120 oyunu kha nın 68 oyunu var yani nickleri yaz lolkinge bak kardeşim dün başlayan adamlar değiller herkes hata yapabilir.
  • Tarja Turunen kullanıcısına yanıt
    eyw saolasın kardeşim yorum için teşekkür ettim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.