Şimdi Ara

AKADEMİSYENLERİN VE GAZETİCİLERİN HEMENCECİK AB VE KANADA VATANDAŞLIĞI ALMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene 15 temmuz öncesi şubat,mart gibi bir baktım akademisyeni,gazetecisi,fenerbahçeye kumpas kuranın karısı falan hepsi peyderpey 10 gün ara ile kanadaya ,abye yerleşmeye başladı,o an anlam verememiştim,şuanda öyle bir iki tip görüyorum,ulan biz cebimizde 2 milyon ile vize alamıyoruz bunlar bırak vizeyi ,vatandışlığı kapıp birde üniversitelerde işleri hazır işe başlıyorlar kanadada,ingilterede.....Nasıl oluyor bu ?

• Beyin göçü. Biz ülkeyi kendine bile faydası olmayan Suriyelilerle doldurup kutuplaşmış halkı daha da ayrıştırırken onlar da istikballerini garantiye alıyor.

İyi eğitim almış ve düzgün işler yapabilecek, gideceği ülkeye de bir şeyler katabilecek bir potansiyeli hiçbir ülke geri çevirmez.
  • Eğitim görmüş insanları alıyorlar beyin göçü deniyor buna gidip sokaktaki adamı almasını mı bekliyorsun o ülkelerin ?
  • Cebinde 2 milyon var ama bir akademisyen değilsin, kendi ağızınla söylüyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • madem öyleydi daha önceden niye almadılar,şimdimi beyinleri çalışmaya başladı.Hakan şükür mü beyin göçü?
    Benim bahsettiklerimin kim olduğu belli.
    merakım darbeden 3,4 ay önce usul usul sıvışıp iş bulanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 27 Nisan 2017; 13:47:59 >
  • cebinde belgeli 2 milyon dolar olsun ilkokul mezunu olsan da kabul edilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

madem öyleydi daha önceden niye almadılar,şimdimi beyinleri çalışmaya başladı.Hakan şükür mü beyin göçü?
    Benim bahsettiklerimin kim olduğu belli.
    merakım darbeden 3,4 ay önce usul usul sıvışıp iş bulanlar.

hakan şükür akademisyen mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.