Şimdi Ara

Ak Parti Başkan Yardımcısından Vatandaşa: Hükümete havlamayın! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
10.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
306 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Halkın bir kesimini aşağılama suçundan hakkında suç duyurusu açılmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dxdiag36 D kullanıcısına yanıt
    O davalar işlese içişleri , diyanet ve sevgili cumhurbaşkanımız tonlarca tazminat öderdi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Düşünsenize bu lafları söylüyorsunuz ve oylarınız artıyor. Daha güçlü söylemez misiniz? Bu saatten sonra muhaliflerin bunlara cevap yazması çok gereksiz hareket. Bunlara oy atanların ağır eleştirmesi gerek. Ne eleştirmesi bu tiplere katılanlar bile hayli yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne bekliyorsunuz ki? Bu işleri bu halka üstten bakmak hakir görmek.

• Hev (havın Kibarı). Nihayetinde uysal ve evcil bir şehirliyim. O yüzden: HEV!!??

Bunlar gibi insan olacağıma, anıyla şanıyla köpek olurum lan. Ben hiçbir köpekten zarar görmedim şimdiye kadar. İnsandan ise çok zarar gördüm. O yüzden sizin gibi insan olacağıma köpek olurum lan. Çok ciddiyim.

Bazılarınız yıldız tozu eyvallah da, bazılarınız gerçekten leblebi tozu be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 4 Mayıs 2021; 10:23:21 >
  • Seçim günü gelip çattığında köpek yerine koyduğu o millet karşısında sandıkta hezimete uğrayacaklar işte o gün bu ve bunun gibiler viyaklayarak kaçacak delik arayacak !!!

• Tam zihniyetin tezahürü,reziller.Ne ahlak ne bilgi ne gorgu ne aile terbiyesi,hepsi hakgetire.

• Bu tipler kul hakki yemesinler kimse aç kalmaz! Başta beşli çete ve onu koruyan ihale yağdıran yönetici ve siyasetçiler. Allah ta onlara ateş yağdırsın. Bir çok ölümün, acının, bu milletin çektiği sıkıntı ve zulmün vebali onların üzerinedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 30 kupona alınmadı bu vatan -- 4 Mayıs 2021; 11:2:25 >
  • Benim köpeğim bu insan kılıklıdan daha medenidir. Kimse kusura bakmasın kadın diye pozitif ayrımcılık yapamayacağım.

• moneyTalks_ kullanıcısına yanıt

Halkına köpek demeye getirmiş terbiye kalmadı ki

• Din kotarıcılarının gözündeki toplumu iyi betimlemiş :)

• Kendileri gibi düşünmeyenleri konuşturmak dahi istemiyorlar. Korkuyorlar ki hükumeti eleştirecekler, laf söyleyecekler diye. Zannedersin ki kutsallarına laf söyleniyor.

Ekmek kuyruklarını, tüp kuyruklarını da kimse eleştirmesin o zaman. Borç verseydiniz diyerekten çıkalım işin içinden.

Sanki çocuğa harçlık veriyor, 100 lira verseydiniz demiş, utanmaz.

• halka köpek diyerek hakaret etmiştir dava açılmalı

• bunların 1 tanesinde beyin kırıntısı yok..

• Kimse asıl soruyu sormuyor mu?

Peki sen ne yaptın; bunca intihar edenlere nasıl yardım ettin?

Havlama kısmı zaten skandal. Meelemediğimiz için kızmış zaar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 4 Mayıs 2021; 16:6:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.