Şimdi Ara

Ak Parti Başkan Yardımcısından Vatandaşa: Hükümete havlamayın! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
10.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
306 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Görmedikleri bu işte. Rüzgarı ekiyorlar ,sonra fırtına biçmeye geçince ağlıyorlar.

Hele bir iktidardan insinlerde sonra alglamalarını seyret .

O kadar ah aldılar ki "yanımıza kalır " diye düşünüyorlar.

Hele birtane tirrek var "toplum dönüştü RTE gitsede birşey değişmez" diyor .:)

RTE 'den sonra kim gelecekse medyadan başlamalı , öyle Avrupa falan dinlemeden .

İmralı'ya koca bir hapishane kompleksi yapıp ,deliğe tikacaksin medya maymunlarıni

Gelecek çok şeylere gebe çok

Alıntıları Göster

"Yanimiza kalir"dan ziyade "Yanimiza kalmali" diye dusunuyorlar bence. Bunlarin secimle kolayca gidecegini de dusunmuyorum. 7 Haziran'da gittiler mi? (Adam once "400 mv verin, huzur icinde hallolsun" diyerek tehdit etti, secimi kaybettikten sonra acik acik "400 milletvekilini vermediniz ondan oldu bu patlamalar," dedi.) 31 Mart'ta tekrar yenilemediler mi secimi? Belediye diye vazgectiler, tepedeki kolay kolay gider mi yahu Allah askina? 15 Temmuzu planlayan, olmasindan hosnut olan, olmasina sebep olan insanlar secimi kaybedince tipis tipis gidecekmis. Gidecekler ama kolay kolay gitmeleri imkansiz bence. Para puldan ziyade cok suca bulastilar, arsizliklarindan itiraf etmekten bile geri durmuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 5 Mayıs 2021; 18:3:6 >

• nedense hep bu tip konulara yazdığım yorumlardan dolayı forumdan uzaklaştırılıyorum

adamların trolleri iş başında baksana yorumunu yakalıyor hemen şikayet ediyor.

çok muhterem forum yöneticiside beni banlıyor.

birşey diyeyyimi çokta sikimde beni banlamanız.zaten forum olmuş çöplük.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.