Şimdi Ara

Ajdin Hasic (Yönetime Helal Olsun ...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Böyle oyuncular zor bulunur bu şekilde 3-4 tane daha bulsak 1-2 sene şampiyon olmazsın ama 10-15 yıla damga vurursun

Necip - Lens Bu İki Adama Verilen Şans Dünyada Kimseye Verilmemiştir

Ayrıca Karius u hemen postalarım

Ajdin Hasic 2-3 yılı var yapılması gereken sadece fizik gücünü üst düzeye çıkartmak gerisi kendiliğinden gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 14 Kasım 2019; 23:6:7 >

• Karius gayet iyi kaleci bu adamı başından beri bıkmadan usanmadan savunanlardanım biraz medyanın gazı birazda defansın kötü olması sebebiyle kötü bir kaleci algısı oluştu insanların kafasında en kötü zamanında bile dedim çok yetenekli fakat bazen konsantrasyon sorunu yaşıyor tek sıkıntısı bu , Hasic 'i görmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wingtsun85 -- 15 Kasım 2019; 16:32:44 >
  • Karius için hemen karar verme habire değişti önünde oynayanlar
    Hasiçi bi görelim hele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wingtsun85

Karius gayet iyi kaleci bu adamı başından beri bıkmadan usanmadan savunanlardanım biraz medyanın gazı birazda defansın kötü olması sebebiyle kötü bir kaleci algısı oluştu insanların kafasında en kötü zamanında bile dedim çok yetenekli fakat bazen konsantrasyon sorunu yaşıyor tek sıkıntısı bu , Hasic 'i görmek lazım
    Karius konusunda katilmiyorum hocam.

Muslera nin da onundeki defans kotu, ama adam neler cikariyor.

REFLEX konusunda cok zayif karius. Bi cok gol var, sadece izledigi, yerinden bile ziplamadigi... yaptigi degisik hatalar da isin ayri bi noktasi....
  • Karius kötü kaleci 1m olursa oynasın yoksa yolla gitsin
    Hasic dur bi görelim büyük takımda genç oyuncu 10 yıl sonra oynar. Desek
    Bizde genç yürümüyor yapacagın iş milli oyuncu bulmak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hava toplarına çıkmayan adamın kaleciliğini sorgularım, kairusun en büyük eksikliği hava toplarına çıkmaması,onun bu eksikliği her hava topun da defansın dağılmasına sebep oluyor.
  • Ajdin Hasic ben buradayım dedirtmeye başladı
  • inşallah hasic gitgide takıma monte olur var yok değil yönetim veya hoca kimse artık biri ufaktan plan yapmış atakan hasic ozzy mensah dorukhan iyi yani fena yaş ortalaması olmadı düşürdük baya inşallah kalitelerini biraz yükseltirlerse ki bi ışık var o zaman uzun süre bu oyunculardan yararlanabiliriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.