Şimdi Ara

AIRTIES Air 200 200 Mbps Power Line Ağ Adaptörü 39.99 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
19
Favori
25.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü bende aldım yeni gelicekte bu kofra mofra anlamadım hic
  • Öncelikle hayırlı olsun.
    Ürünü bir daire içinde kullanacaksanız kofra falan sizi ilgilendirmez.Sorunsuz kullanabilirsiniz.
    Kofra olayı;Bir arkadaş 2-3 daire arası bu ürünü kullanabilir miyiz diye sormuştu.Oradan çıkmıştı bu olay galiba.Ap artman girişlerine elektrik trifaze olarak gelir her daireye monofaze olarak girer.Eğer iki daireye aynı hattan monofaze elektrik verilirse bu ürün daireler arası kullanılabilir mi diye düşünülmüştü.Ancak elektrik saatinden geri dönüş olmayacağından bu mümkün görünmüyor.Sizlik bie durum yok yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Öncelikle hayırlı olsun.
    Ürünü bir daire içinde kullanacaksanız kofra falan sizi ilgilendirmez.Sorunsuz kullanabilirsiniz.
    Kofra olayı;Bir arkadaş 2-3 daire arası bu ürünü kullanabilir miyiz diye sormuştu.Oradan çıkmıştı bu olay galiba.Ap artman girişlerine elektrik trifaze olarak gelir her daireye monofaze olarak girer.Eğer iki daireye aynı hattan monofaze elektrik verilirse bu ürün daireler arası kullanılabilir mi diye düşünülmüştü.Ancak elektrik saatinden geri dönüş olmayacağından bu mümkün görünmüyor.Sizlik bie durum yok yani.

Cevap için teşekkür ederim yalnız hocam bu hızımızda düşme felan olurmu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic Wall -- 29 Eylül 2016; 10:59:17 >

• İster istemez mutlaka bir kayıp olacaktır.Ama yarattığı rahatlık yanında bu gözardı edilebiliyor.
    Özellikle üçlü priz,uzatma,akım korumalı priz vs hızda belirgin kayıp yaratıyor.
    En doğrusu her iki üniteyi de direkt duvardaki prize takmak.Böylece kayıp minimum seviyeye iner.

• Arkadaşlar 2 katlı müstakil evde kalıyorum, Fazlar aynı, nötr ortak, Saatten sonra fazlar birleşiyor, mesafe en fazla 30-35 Metre, katlar arasında kullanmam mümkün mü?
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Saatten sonra iki kat arasında dağıtım yapılıyorsa olması lazım.Ancak saat trifaze ise ve her kata ayrı faz verilmişse olmaz.
    Bazı arkadaşlar sigortadan geriye dönüş olmayabilir demişlerdi ama evdeki elektrik panomuzda da birçok sigorta var ve biz evdeki her prizde bu ürünü kullanabiliyoruz.
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Trifaze değil hocam, saatten önce ortak sigorta var, saatlere bu sigortadan gidiyor. Bende sorun çıkmayacağını düşünüyorum, Velhasıl az önce satın altım, tek hoşuma gitmeyen durum 7,90 liralık kargo ücreti çıkması oldu
  • 45 tl magazadan teslimat. supermis :D
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.İnşallah sorun çıkmaz.
    Saatten sonra katlar arası dağıtım yapılıyorsa problem olmaması lazım.Katlar arası saat varsa o sorun çıkarır.

• quote:

Orijinalden alıntı: emremercan

Çift fiyatı mı

evet yorumlar o yönde

• Ben evime internet alacağım modem lazımmış bu modem olarak geçiyormu

• bu üründe kablosuz özelliği varmı. taktığımız yerde wifi olucakmı? olmazsa işe yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

bu üründe kablosuz özelliği varmı. taktığımız yerde wifi olucakmı? olmazsa işe yaramaz.

WiFi olan modeller pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

bu üründe kablosuz özelliği varmı. taktığımız yerde wifi olucakmı? olmazsa işe yaramaz.

o zaman işe yaramaz diye düşünüyorum.

bi soru daha . peki cihazı başka odaya çektik. ucuna kablo ile acces point bağlayabilirmiyiz.
  • eahmet E kullanıcısına yanıt
    ben de adaptörleri ucuza getirip ucuna access point takmayı düşünüyordum. olmaması için hiç bir sebep yok ama daha bilgili birisi daha net bir cevap verebilirse iyi olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

o zaman işe yaramaz diye düşünüyorum.

bi soru daha . peki cihazı başka odaya çektik. ucuna kablo ile acces point bağlayabilirmiyiz.

Denemedim ama Olmamasi icin hicbir neden yok.

• Aliexp ten ucuz fiş şekilli repater alıp, 10 cm lik ara kablo ile 3 lu priz üzerine bağlantı yapmayı düsünüyorum. Toplam maliyet 85 Tl

• selamlar komşumdan kablolu olarak net alıyorum .bu cihazla gelen interneti kablosuz yapabilir miyim ? ayrıca kurulumu komşumla münasebete girmeden yapabilir miyim ?teşekkürler
  • Bu seri sorunlu diyorlardı, bir de direk prize takmaniz lazım kayip olmaması için, uzatmaya takınca kayip, kopmalar oluyormuş.
    Bunun yerine airties air 500 alın, mediamarkt da 79 liraya dusmus, hem de üzerinde priz çıkışları da var. Bunları direk prize takarsiniz hem de üzerindeki prizi de kullanabilirsiniz, hem de sağlam seri.

• quote:

Orijinalden alıntı: viva revolution

selamlar komşumdan kablolu olarak net alıyorum .bu cihazla gelen interneti kablosuz yapabilir miyim ? ayrıca kurulumu komşumla münasebete girmeden yapabilir miyim ?teşekkürler

Komşunuzla sizin elektrik hattınız ayrı olduğundan cihazlar birbirini tanımayacaktır. Ayın ev içerisindeki elektrik hattı üzerinde olmalı 2 cihazda.

Tüm powerlinelarda interneti kablosuz yapma özelliği var. Bir tane access point yada wifi tekrarlayıcı/menzil arttırıcı takıp kablo bağlantısını yapmanız yeterli. Üzerinde priz çıkışı olan powerline cihazlar var, onlardan alırsanız direk powerline'ı prize takıp üstündeki priz çıkışınada access pointi takıp kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.