Şimdi Ara

AIRTIES Air 200 200 Mbps Power Line Ağ Adaptörü 39.99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
19
Favori
25.643
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyacım vardı.Biraz önce mediamarkttan Airties Air 200 200 Mbps powerline ağ adaptörünü ücretsiz kargo ile 79.90 TL ye sipariş ettim.
    Daha uygun fiyatlı bir homeplug adaptör bulamadım.
    Belki ihtiyacı olan vardır diye buraya da yazayım dedim.

An itibariyle 39.99 TL

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_a%C4%B1rt%C4%B1es-air-200-200-mbps-power-line-a%C4%9F-adapt%C3%B6r%C3%BC-1114371.html

http://www.akakce.com/powerline-adaptor/en-ucuz-airties-air-200-fiyati,4255455.html

Edit:Yanlış anlaşılmalar oluyor.Ürünün wireless özelliği yoktur.

Adaptörün birini ethernet kablosuyla(Kutunun içinden iki adet çıkıyor) modeme bağlayıp elektrik prizine takıyoruz.Diğerini de internet gerektiren üniteye ethernet kablosuyla bağlayıp yine en yakın prize takıyoruz.Böylece bizim elektrik tesisatımız ethernet kablosu vazifesi görüyor.Elektrik prizi olan her odada bu adaptör sayesinde bağlantı sağlayabiliyoruz.Adaptörün wifi özelliği yok.Olanları da var ama fiyatları biraz pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 20 Ocak 2017; 16:53:54 >

• Çift fiyatı mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resimde öyle görünüyor.Çift gelir diye umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Resimde öyle görünüyor.Çift gelir diye umuyorum.

Çift gelirse haberim olsun

• emremercan E kullanıcısına yanıt
    Haber veririm de bu tip ürünler genelde iki adet olarak olarak satılıyor.Üstelik resimlerinde de hep çift olarak görünüyor.
  • beyler salondan mutfaga tivibu yu kablo ile bagladım. ortada kablo kirliliği iyi olmadı 2 adetmidir. ve 20metre uzaklıkta 2 oda arası tivibu ev izletirmi ?
  • Hocam evinizdeki elektrik hattını kullanarak internet paylaşımı sağlar.Ev içinde elektrik prizi olan her yerde kullanılır.
    Ethernet kablonuz uzunsa ya access point,router gibi araçlar kullanacaksınız ya da böyle bir homeplug adaptör.
    Tivibu cihazında wifi yok sadece ethernet girişi varsa bu ürünü kullanabilirsiniz sanıyorum.
  • teşekkür ederim aylarca çiftini 120 lira altında almak için bekliyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorum pek iyi değil:
    http://www.vatanbilgisayar.com/airties-air-200-200mbps-1-port-powerline-adaptor-kiti.html#yorumlar

quote:

Yaklaşık 3 ay önce başka bir mağazadan aldığım bu ürün ilk önce biri bozuldu daha sonra öteki aynı şekilde bozuldu. mağazaya götürüp iade veya garanti almadılar. benimde elektronik bilgim olduğundan dolayı içindeki 1000uf 6.3v luk kapasitorun şişip patlamış olduğunu gördüm. çok çabuk bozuluyorlar paranızı çöpe atmak istemiyorsanız almayın.

• emremercan E kullanıcısına yanıt
    Ürün bugün geldi.
    Beklediğim gibi içinden çift olarak çıktı.Bilginize...

• Benzer şekilde fakat kablosuz da çalışacak ürün ne olur en uygun fiyatla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

Benzer şekilde fakat kablosuz da çalışacak ürün ne olur en uygun fiyatla?

http://m.hizlial.com/tp-link-tl-wpa4220kit-300mbps-av500-kablosuz-powerline-genisletici-baslangic-kiti/10294857

Ama fiyat 2 katı.

• Elektrik tuketimine etkisi olurmu birde normal kablolu kadar verimli oluyormu

• gzegen kullanıcısına yanıt
    1.Üzerinde watt yok ama 50 ma yazıyor.Tam anlamıyorum ama 1 watt falan yapması lazım.
    2.Nihayetinde elektrik hattı üzerinden kablolu bir bağlantı olduğundan fazla bir kayıp yaşanmaması lazım.Ama emin olmak için dener,sonucu bildiririm.

Edit:Garanti 3 yıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 26 Mart 2016; 18:14:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

1.Üzerinde watt yok ama 50 ma yazıyor.Tam anlamıyorum ama 1 watt falan yapması lazım.
    2.Nihayetinde elektrik hattı üzerinden kablolu bir bağlantı olduğundan fazla bir kayıp yaşanmaması lazım.Ama emin olmak için dener,sonucu bildiririm.

Edit:Garanti 3 yıl

BF4 tarzı multiplayer oyunlarda da denerseniz iyi olur.
  • beyler bu bildiğimiz menzil arttıcımıdır? biri cevap verirse almayı düşünüyorum.
  • bende aldım 1 adet teşekkürler
  • onvif özellikli güvenlik kameraları için çok kullanışlı
    1 çift daha sipariş geçtim
  • TurkishCoder kullanıcısına yanıt
    Bu evde kablo cekmek yerine prizden interneti diger odalara gondermeyi saglar

• quote:

Orijinalden alıntı: gzegen

Bu evde kablo cekmek yerine prizden interneti diger odalara gondermeyi saglar

wifi dağıtmaz yani wifi extender görevi görmezse işime yaramayacak hocam :) sğaolun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.