Şimdi Ara

Aion'a dönüş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu sanctum savaşı nerde nasıl oluyor. Partisiz tek başıma iş yapabilirmiyim. Ayrıca ben asmoyum ona göre anlatırsan ya da anlatmaya çalışırsan iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brobiy

Bu sanctum savaşı nerde nasıl oluyor. Partisiz tek başıma iş yapabilirmiyim. Ayrıca ben asmoyum ona göre anlatırsan ya da anlatmaya çalışırsan iyi olur

Pazar günleri 22.00 da sağ altta dungeon simgesindn giriliyor. Elini çabuk tutman gerekiyor çünkü hemen doluyor. Zaten ilerde otomatik partiye atıyor seni. Milleti takip edip dps yaparken birşey olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: star scream

quote:

Pazar günleri 22.00 da sağ altta dungeon simgesindn giriliyor. Elini çabuk tutman gerekiyor çünkü hemen doluyor. Zaten ilerde otomatik partiye atıyor seni. Milleti takip edip dps yaparken birşey olmaz

aiona tekrar başladım 65 lvl okcum vardı %100exp dolu şu an ama 66 olmuyor hangi görevi hangi haritadaki görevi yapmam gereiyor bilgi verebilirseniz memnun olurum. birde pvp setleri olarak arena setlerimi almak gerekiyor. Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Blade

quote:

Orijinalden alıntı: star scream

quote:

aiona tekrar başladım 65 lvl okcum vardı %100exp dolu şu an ama 66 olmuyor hangi görevi hangi haritadaki görevi yapmam gereiyor bilgi verebilirseniz memnun olurum. birde pvp setleri olarak arena setlerimi almak gerekiyor. Şimdiden teşekkürler

Önce mailine bir mail gelmesi lazım elyos ise Pernos tan. O maildeki kağıdı basıp açılan sarı görevleri yapman lazım. Tüm sarı campaging görevlerini yap işte. Ama ilk maili açman lazım

• Bende Başlamayı düşünüyorum arkadaşlar önerisi olan var mı

- Hangi Serverda başlamalıyım
    - Pve için en iyi class hangisi
    - Pvp için en iyi class hangisi
    - Hangi class ilk başlarda iyi kasarım

ve oyuna başlanır mı değer mi terayı sevmiştim bunuda sevebileceğime inanıyorum
  • Rizacan67 R kullanıcısına yanıt
    dilini anladığın bir serverda başla. insanlarla çok muhatap olmak istemez isen anlamadığın bir serverda. misal ben insanlarla muhatap olmayı sevmiyorum, loki' deyim. :)

pve için benim nazarımda bard bir numara, kendi kendine yetebilen, kolay grupta bulabilen bir class. dispel, damage, wow.

pingin düşük ise assasin en iyisidir. değil ise gunner açabilirsin. gunner oynamak için herhangi bir şey yapmana da gerek yok. bence tamamen diğer classları zor bulanlar için yapılmış son derece basit bir class ama eğlenceli değildir.

bence bard.

iyi eğlenceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkhes

Bizim serverda botlara savaş açtılar Antriksha da yani drop ratei düşürüyor normal oyunculara haksızlık diye.

Bana kalsa botu komple serbest bıraksınlar herkes ayakta duracak kadar item yapsın en azından lfg partilerin kalitesi yükselsin.

5 senedir aiondayım 2 sene perentoda 2 sene zubaba da 1 senede antriksha olcak. Botlar hep vardı hatta perento zamanında o twitch de yada youtube da videolarını izlediğiniz ünlü adamların botlarıydı.

Senin oyun mentaliten farklıymış bana pek uymuyor. Oyunun her haritaya mob iliştirmesi bıktırıyor bir süre sonra. Hatta aşırı fazla agro alırsa karşıdaki adam moblar hp sinin yüzde 50 den fazlasını alırsa kill görevi bile saymayabiliyor. Oyunun openworld ve battleground pvp sistemine çözüm bulması lazım. Eşleştirme sistemi en basiti random giren adama random versin her zaman tam takır pt olmuyor.

oyundaki nick ne kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yenijerry kullanıcısına yanıt
    sen yaz ben seni bulurum asmo tarafındaysan
  • Rizacan67 R kullanıcısına yanıt
    Terayı bilmemde aion zor oyun tam anlamıyla çözmen 1 sene sürer hem teorik hem pratik olarak.

server olarak Türklerle oynamaktan haz alırım diyorsan Antriksha elyos tarafında başla derim. Aktif adam sayısı daha fazla.

Pve için cleric ben sup class sevmem heal ile uğraşamam diyorsan ranger derim hem itemleri ucuz hemde çok ek kesmen gereken pve instancelarında takımın üstünden trap döşeyerek çok rahat yük alır.

pvp için en iyi class Templar ama çok emek yada para istiyor set classı karşına gelen classa göre setini giyer kazanırsın. Hem 1v1 hem takım oyununa elverişli. Pve'de de düzgün oynandığında en son ölecek class. Pvp'de de rahat oynarsın en son target çünkü. Ona alternatif olarak chanter derim gene set classı ama kendine daha fazla buff basan ve heal atabilen class lakin iyi ping istiyor 120 + ping ile oynuyorsan bulaşma derim. Ayrıca takımada faydası var. tamamen Stun ve buff üstüne kurulu bir sistemi var.
    Solo oynayacaksan asas derim gene pinge dayalı class 100 + pingin varsa fazla birşey bekleme classın mantığı skillerinle Rune dediğimiz silinemeyen bir dot bırakıyor onu belirli seviyelere çıkarıp patlattığında stuna sokar adam stun esnasındayken wave dediğimiz normal vuruş ve yanı sıra skill atarak adamı eritmeye çalışırsı duruma görede bufflarını açıp adamı counterlarsın. Openworld de en rahat classtır ölmesi çok zordur ayrıca karşıdaki adamı canından bezdirir. Canını sıkacak unsur hileciler olur belki no hide hilesi olan adam gelirse gelir üstüne alan atıp görünmezlikten çıkarıp keser seni onuda ss alıp banlatırsın.

Clericle başlamanı öneririm başlarda çok başın ağrar ama sonrasında hangi classı oynarsan oyna yiye yiye skillerini ezberlediğin için çok ekmeğini yersin oyunun main classı clericsiz oyunda yapılacaklar oldukça sınırlı.
    umarım baştan sona okumuşundur. işine yarayacaktır yazdıklarım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.