Şimdi Ara

AİLENİZDEN BİRİ ÖLSE DH'A YAZARMIYDIN? (ALLAH KORUSUN) (ANKET EKLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

AİLENİZDEN BİRİ ÖLSE DH'A YAZARMIYDIN? (ALLAH KORUSUN) (ANKET EKLENDİ)

(En Son Oy Tarihi: 8.7.2008)
Giriş
  • Arkadaşlar aile fertlerinizden biri vefat etse buraya yazarmıydınız ?

Hani ölen birinin ardından 'allah rahmet eylesin' denmesi güzel bir şey.Ve burdaki bu tip konulara cevap yazan arkadaşlar hep bu cümleyi kullanamkta bunun bir zararı yok ayrıca güzel bir şey.

Ama benim sorum farklı, hani benim başıma gelse bırakın konu açmayı 2 hafta kendime gelemem.

Sizce?

Edit: Anket Eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amr Ibnül Zürre -- 8 Temmuz 2008; 14:35:20 >

• Dh ' yı Pc ' yi Hayatı unuturdum
  • pek sanmam çünkü öle bişey olsa ( buallah korsun)raya yazarsam 2-3 hafta sonra yine görücem sonra yine üzülücem hiç aklımdan çıkmaycak
  • ne münasebet
  • keşke anket yapsaydın
  • dhmi gelirdi aklıma
  • Dh'yi bırak bilgisayarı unuturdum
  • ne dh yaw yaşarmıyım o mechul!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 8 Temmuz 2008; 13:30:25 >
  • Bence de her haltı foruma yazmak yanlış. Kendini yalnız hissedenler yapıyor bunu, yanlış da birşey sayılmaz ama sevgiliden ayrılmak, aile bireylerinin veya yakınlardan birinin vefatı falan gibi konuların bu tarz yerlerde paylaşılması bana hep ters gelmiştir.
  • hayır...
  • acılar paylaşıldıkça azalır fakat en az 2 hafta geçmesi lazım kendime gelebilmek için..sonra yazarım..kötü mü ki burada okuyan biri belki bi fatiha okur..ben okuyorum mesela..
  • Konumuza Anket Eklenmiştir !!!
  • saçma sapan bir anket; o durumda aklına dh,bilgisayar,internet gelen kişinin ölen kişiyi önemsediğinden şüphe ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wasell

saçma sapan bir anket; o durumda aklına dh,bilgisayar,internet gelen kişinin ölen kişiyi önemsediğinden şüphe ederim.

Aklına gelenler var bu forumlarda babamı 1gün evvel kaybettim dyenleri gördük.

Bu yüzden Saçma bir anket sözün geçersizdir.

Lütfen birbirimize olan saygımızı kaybetmeyelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yardım Edin !!!

quote:

Orjinalden alıntı: Wasell

saçma sapan bir anket; o durumda aklına dh,bilgisayar,internet gelen kişinin ölen kişiyi önemsediğinden şüphe ederim.

Aklına gelenler var bu forumlarda babamı 1gün evvel kaybettim dyenleri gördük.

Bu yüzden Saçma bir anket sözün geçersizdir.

Lütfen birbirimize olan saygımızı kaybetmeyelim.

saygısızlık ettiğimi düşünmüyorum, o türdeki konuların çoğuna elimden geldiğince cevap vermeye çalıştım ama yinede doğru bulmuyorum. biraz zaman geçtikten sonra acıları azaltmak için belki yapılabilir fakat o konuya gelen cevaplar acıyı ne kadar azaltabilir ?

• Kusura bakmayın ama buradakı kısılerın buyuk cogunlugu anket yapamyı bılmıyor. Sımdı eger boyle bır anket yapacaksan en fazla 3 seceneklı olur.

1.Evet Dh de paylasırdım.
    2.Hayır Dh de paylasmam.
    3.Bılmıyorum basıma gelmeden tahmın edemem vb.

sımdı dogal olarak senın koydugun 4. secenegı her goren onu sececek ve anketın de amacına ulasamamıs olacak.
  • Dh ne ki ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kuva-i milliye

Kusura bakmayın ama buradakı kısılerın buyuk cogunlugu anket yapamyı bılmıyor. Sımdı eger boyle bır anket yapacaksan en fazla 3 seceneklı olur.

2.Hayır Dh de paylasmam.

sımdı dogal olarak senın koydugun 4. secenegı her goren onu sececek ve anketın de amacına ulasamamıs olacak.

Aynısını diyecektim.4. konuyla alakası yok ne yapacağımız soruluyor burda.
  • sürekli olarak dh forumu okuyan katılan biri ailesinden biri öldüğünde elbette ki buraya yazı yazabilir.

bir nevi iç dökme acısını paylaşma şeklinde görülebilir bu davranış .

internette sevgili bulunuyor aşık olunuyor sohbet ediliyor da ailedeki bir kayıp vefat ölüm buraya neden yazılamasın?

bu konuyu açan böyle bir soru sorabiliyorsa acısı olan da buraya yazabilir. neden olmasın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kuva-i milliye

Kusura bakmayın ama buradakı kısılerın buyuk cogunlugu anket yapamyı bılmıyor. Sımdı eger boyle bır anket yapacaksan en fazla 3 seceneklı olur.

2.Hayır Dh de paylasmam.

Haklısın ama 4. şıkkı koymak için kalbim beni zorladı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.