Şimdi Ara

Ailenin Yıldızı Paketini Alana 6 Ay Sporun Yıldızı Hediye (BİTTİ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
859
Cevap
28
Favori
66.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Satıcı şifreyi az önce paylaştı. Digitürk'ü aradık şifreyi paylaştık hata verdiğini söyledi bir tedirgin olduk neyseki ikinci deneyişinde kabul etti. Direkt Arçelik kampanya detayını paylaştı. Ailenin yıldızı +Dizi + Sporun yıldızı 03.06.2019 tarihine kadar hediye olduğunu belirterek kaydı oluşturdu. Humax 9505 isteğimizi not etti. Bayi aradığında ondan da rica edeceğiz. Şimdilik bir sıkıntı yok.

Arçelik bayi muhabbetini arkadaşa ilettim. İstinye parktaki Arçelik'e hafta sonuna kadar uğrayarak bilgi alacak, var ise yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler elimde kod mevcut alamayan varsa aldığım fiyattan vericem mesaj atan arkadaşa

• burak_sefa61 kullanıcısına yanıt
    Hangi satıcıdan aldınız acaba?
  • degajman D kullanıcısına yanıt
    Sayfanın başındaki satıcıdan n11 üzerinden.

• tekrar satışa başlamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arçelik bayisi paylaşımı (Antalya)
    Alışveriş yapma zorunluluğu yazmıyor

Ailenin Yıldızı Paketini Alana 6 Ay Sporun Yıldızı Hediye (BİTTİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 25 Aralık 2018; 23:51:27 >
  • Bugün saat öğlen 12 gibi aldığım paket halen daha onaylanmadı bekliyor. Yeni sipariş başlığı altında. Bu şekilde olan var mı acaba aranızda?

• sipariş vereli 2 gün oldu hala kod bekliyoruz Allahtan n11 den aldık perşembeye kadar gelmezse iptal edeceğim.
  • angraf kullanıcısına yanıt
    Merhaba angraf,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • dejavu_2001 kullanıcısına yanıt
    Benim de siparişim hala onaylanmadı yeni sipariş olarak duruyor.

Mesaj atmıştım ona da cevap gelmedi yarın da herhangi bir hareket olmazsa iptal edeceğim ben de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • spektaküler kullanıcısına yanıt
    HD istersen çanak takarlar ücretli kuruluma girer. Turksat üzerinden SD yayın var sanırım digiturkte.
  • spektaküler kullanıcısına yanıt
    Receiver ve kurulum ücreti yok

Yayınlar hd (eutelsat üzerinden,çanak kurulum 155 tl)

Ancak türksat üzerinden izlerseniz birçok digitürk kanalı yok ve sadece bein sport 1 hd,diğer bein sport 2-3-4-s sport sd ama süper lig için bein sport 1 hd yeterli,belgesel kanalları da sd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 26 Aralık 2018; 1:27:42 >
  • Merkezi sistem oldugunda Eutelsat nasıl olacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Merkezi sistemde eutelsat varsa eutelsat a bağlarlar,türksat varsa türksat a bağlarlar

• Turksat ve hotbird var. Eutelsat daha iyi yayin diyor. Ekstra ücret mi ödemem lazim olacak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamlar bana biraz hokkabaz gibi geldi. Kodu göndermeden faturayı yurtiçi kargo ya vermişler

Adama mesaj atıyorum kodu nasıl atıyorsun? Sms ile mi atıyorsun? Gelecek kargodaki faturanın üstüne mi yazdın? Diyorum cevap yok.

Ayrıca bu adam nasıl fatura kesiyor? Arcelik tv alana hediye bir kampanya ise bunun arcelik tv faturası kesmesi lazım faturanın üzerinde ne yazıyor?

iptal edicem onayla diye mesaj attım herif "ok" şeklinde cevap yazdı

N11 gel buraya kardeş bu konuyu bir takibine al bakalım

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Eutelsat ta daha fazla kanal var ve hd yayın

Ancak merkezi sistem varsa çanak kurdurmaya site yönetimi izin vermez diye biliyorum,izin verirse 155 tl eutelsat çanak kurulumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 26 Aralık 2018; 1:10:28 >
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bende pazartesi almıştım. Salı öğlen fatura kargoya verildi. 17:55'te kodu sms ile gönderdi.

• sioux kullanıcısına yanıt
    Merhaba sioux,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.