Şimdi Ara

Ailemi ps4 almk için nasıl ikna edebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
6.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi playstation 4 almak istiyorum annem ikna oldu ama babamı bilmiyorum ona hiç söylemedim ama hayır diyeceğini hissedebiliyorum.7. sınıfa gidiyorum 1.dönemin ortalaması çok iyiydi 97.9429 ve şuana kadar hep takdir getirdim sizce babamı nasıl ikna edebilirim?Parada biriktiriyorum 52 tl oldu ama bu gidişle ps4 alana kadar ps5 çıkar.Şimdiden herkese teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Calıs abicim sen napacan Playstation ı falan derslerinle ilgilen. İlerde alırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moonwalk yaparak oturma odasina gir,cikart jr i masaya vur,ve deki: ben pies foğ istiyrem uleyn

• Baba de ben playstation alcam 1400 liraya, oyun basina da 200 lira vermemiz gerekcek de, hallolmus bil o isi.
  • Oyunlar 60 dolar de

• Onlara The Last Of Us'dan bahset.
  • Film izlemeyi seviyorsa baban, Uncharted ve Last of Us trailer videolarını film niyetine izleterek bir başlangıç yapabilirsin
  • seneye sınava gireceksin ikna olacaklarını sanmam ben olsam ben de almazdım.Liseye git ondan sonra alırlar.
  • Sadece okul tatile girince oynayacağını,okullar açılca oynamayacağını,isterlerse istedikleri yere koyup kaldırabilecekleri,karnemi bu zamana kadar hep güzel getirdiğini ve bu tarz hediyelerin kendimi daha çok motive etmemi sağladığını Ve de artık o sorumluluğu taşıyabilecek yaşta olduğunu söyle.Ama yinede en doğrusunun sizler bilirsiniz diye de duygu sömürüsü yap:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Armant81

Calıs abicim sen napacan Playstation ı falan derslerinle ilgilen. İlerde alırsın.

Zaten hafta sonları oynayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

Moonwalk yaparak oturma odasina gir,cikart jr i masaya vur,ve deki: ben pies foğ istiyrem uleyn

• quote:

Orijinalden alıntı: Gezmeyi Seven Adam

Baba de ben playstation alcam 1400 liraya, oyun basina da 200 lira vermemiz gerekcek de, hallolmus bil o isi.

Oyunları kendim para biriktirerek alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

Oyunlar 60 dolar de

Oyunları kendim para biriktirerek alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Onlara The Last Of Us'dan bahset.

Anlamazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Film izlemeyi seviyorsa baban, Uncharted ve Last of Us trailer videolarını film niyetine izleterek bir başlangıç yapabilirsin

Maalesef film izlemeyi sevmiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

seneye sınava gireceksin ikna olacaklarını sanmam ben olsam ben de almazdım.Liseye git ondan sonra alırlar.

Sadece hafta sonları oynayacağım ve fazla oynamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Sadece okul tatile girince oynayacağını,okullar açılca oynamayacağını,isterlerse istedikleri yere koyup kaldırabilecekleri,karnemi bu zamana kadar hep güzel getirdiğini ve bu tarz hediyelerin kendimi daha çok motive etmemi sağladığını Ve de artık o sorumluluğu taşıyabilecek yaşta olduğunu söyle.Ama yinede en doğrusunun sizler bilirsiniz diye de duygu sömürüsü yap:)

Zaten dediğin gibi hafta sonları oynayacağım oda fazla değil.Bak bunu deneyebiliim sağol.
  • Zaten başarılı bir öğrencisin sadece hafta sonlari oynuyacam vakit geçirmek için de alırlar derslerime önem verecem zaten dedin mi alırlar

• Zor birikir. O para. Biriksede oyun alman zor. En iyisi babanın ps4 e merakı olursa. Belki alır kendine sende oynarsın .

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Ben böyle yapıyorum zaten

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.