Şimdi Ara

Ailem Telefonumu Karıştırıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
65
Cevap
0
Favori
8.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben tam anlayamadım erkek misin kız mısın

• Kadınsı erkekmiş.

• xdeathtimex X kullanıcısına yanıt
    Knk kız olsan hani belki olabilir neyse diycem ama erkeksen ailende psikolojik sorunlar olabilir resti çekeceksin başka çare yok söv say yık ortalığı bak bidaha bir şey diyebiliyorlarmı
    Mesela benim babam bana sevgilimi yemeğe çıkarmak için harçlığımı falan koyuyor hatta ehliyetim yok arabayı bile veriyor Allah sabır versin kardeşim ne diyim ne aileler var
  • MHEC kullanıcısına yanıt
    l-lan KSNDİANAKDBAKBSON
  • Uygulamaları kitle veya android 9-10 ise ayarkardan gireceğin saat dakika vs diye ayarla açmaya çalıştıklarında uygulama kullanılmıyor çıksın Ailem Telefonumu Karıştırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-14E016876 -- 5 Aralık 2020; 18:50:6 >
  • yakuppp68 Y kullanıcısına yanıt
    amin mutluluklar sana :)
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    amin djdjdjbd
  • eyvallah sağol
    Eyw
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1524

İnstagrama attığın fotoyu sapığı çoluğu çocugu genci delikanlısı yabancısı zoom yaparak en ince ayrıntısına kadar yüzündeki kıla kadar inceliyo ama baban telefonunu senin iyiliğin için inceleyincemi sorun oluyo ?

ulan mustafa sen benim karşıma çıkma adam hayatında rıza kavramını duymamış oralara foto atarken zaten herkese açık biyere attığının farkındasın bunu bilerek kendi isteğinle paylaşıyosun ama telefondaki mesajlar paylaşmadığın şeyler gizlidir senin özelindir daha bunu ayırt edemiyo musun

bunun 1 tık üstü sokakta etekli kadın görüp yaptıktan sonra ama öyle geziyodu nabim demek

konu sahibi çocuk sen de sil bu konuyu anan baban görür dayak yersin riskli işler yapma

• Kaldırma şifreyi en fazla napabilirler ki öldüremeyeceklerine göre
    Merak etme onlar sana olan güvenlerini hissettirememiş olabilirler ama İnanki onlar sana değil etrafa ve toplumun şuan ki durumuna guvenemedikleri için böyle davranıyor lar.
  • telefona el koymak,hakaret etmek dışında yapabilecekleri bişey yok
    Hocam ondan sonrasını biraz kendinizi savunmak zorundasınız ( fiziksel olarak değil sözlü)
  • tamam tşk
  • varya elınden hiç bişi gelmez duzgunce konusmaya anlatmaya kalksan yanlışını dinlemez bu sekılde cekıceksın unıye gıdınce bıraz daha rahatlarsın artıık

• ailene karşı gel,bu kadar saçmalık olamaz

eğer şimdiden karşı gelmeyip susarsan ilerde eziğin biri olursun

• Okurken güldüm.Allah kolaylık versin sabrediceksin mecbur

• LoonyTynes kullanıcısına yanıt
    bende onu bekliyorum işte şöyle artık bişey olsa da ayrı yaşasam diye
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.