Y

Çavuş
07 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Asus a55 BM-e anakartım var sandisk ssd plus 480 GB aldım cyristal disk markla test yapınca hızı 275 e 180 çıkıyor ssd nin üstünde yazan değerden çok daha düşük sebebi ne olabilir
İnstagram hesabı açtım hala eski temada mesajlar falan nasıl yeni temaya geçecem başka hesaba geçince yeni tema oluyor kendi hesabımda eski temada oluyor
İPhone XR kullanıyorum yurt dışı e-sim i nasıl kullanabilirim bilen varsa yardımcı olabilirmi birde sahibinden de bir ilanda geçici pasaport kaydı yapıldığı yazıyor 3 aylığı 300 imei yi atınca ertesi gün açılıyormuş 3 ay sınra kapanıyormuş acaba o doğrumu değilmi boşu boşuna param gitmesin
İPhone XR kullanıyorum yurt dışı e-sim i nasıl kullanabilirim bilen varsa yardımcı olabilirmi birde sahibinden de bir ilanda geçici pasaport kaydı yapıldığı yazıyor 3 aylığı 300 imei yi atınca ertesi gün açılıyormuş 3 ay sınra kapanıyormuş acaba o doğrumu değilmi boşu boşuna param gitmesin

Merhaba bu videoda çalan şarkıyı bulabilecek varmı çok lazım acil shazam bile bulamadı bulan varsa söyleyebilirmi rica etsem çok lazım da
Selamın aleyküm instagram hesap çalmayı bilen varmı kurban oluyum çok lazım parası neyse veririm bi şekilde hesabı almam lazım yardımcı olacak varmı
Müslüm Gürses in bütün albümlerini yani bütün şarkılarını birden nasıl indirebilirim albüm albüm indirsemde olur bir türlü bulamadım
Merhabalar bir hocamda dev müzik arşivi var içinde yok yok ne ararsan var tüm sanatçıların tüm albümleri ben onu nereden bulabilirim bilen varmı sadece bir kaç sanatçınınki de olur hepsine gerek yok çok lazım
Amd A10 7850K 3.7 Ghz
Gtx 950 yi beslermi
8 GB kingston hyperx fury 2400 MHz RAM var
500 Watt güç kaynağı var işlemci darboğaz olurmu oyunlarda falan
Merhabalar önce sistemimi yazıyorum
İşlemci: AMD A10 7850K 3.70 Ghz 4 çekirdek
RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 8 GB 2400 MHz
Ekran kartı: MSİ GTX950
500W Güç kaynağı
500 GB HDD

Sorum şu PUBG Mobile yi kasıyor Gta 5 i ultra ayarlarda bile kasmazken PUBG Mobile yi kasıyor çözümü varmı yazarsanız sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 89
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 100)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.